banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.797.392 liczba odwiedzin od
01.01.2014

I LIGA - FAZA FINAŁOWA

  Grupa Mistrzowska Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Arka Rumia 4 3 0 1 14 79-63 2
2 Sparta Jarocin 4 2 0 2 12 93-63 4
3 Wataha Zielona Góra 4 1 0 3 4 61-107 0
  Grupa Trophy Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 AZS AWF Warszawa 4 4 0 0 20 183-35 4
2 Legia Warszawa 4 1 0 3 6 85-115 2
3  Rugby Ruda Śląska 4 1 0 3 5 34-152 1

27.10.2018 - XVI Kolejka
Grupa Mistrzowska 1-2
Sparta Jarocin v Arka Rumia 26:17 (21:7)
Grupa Trophy 4-5
AZS AWF Warszawa v Rugby Ruda Śląska 60:7 (23:0)

20.10.2018 - XV Kolejka
Grupa Mistrzowska 2-3
Arka Rumia v Wataha Zielona Góra 24:15 (14:10)
Grupa Trophy 5-6
Rugby Ruda Śląska v Legia Warszawa 22:8 (5:8)

13.10.2018 - XIV Kolejka
Grupa Mistrzowska 3-1

Wataha Zielona Góra v Sparta Jarocin 24:22 (13:17)
Grupa Trophy 6-4
Legia Warszawa v AZS AWF Warszawa 28:34 (7:24)

06.10.2018 - XIII Kolejka
Grupa Mistrzowska 2-1

Arka Rumia v Sparta Jarocin 12:10 (5:5)
Grupa Trophy 5-4
Rugby Ruda Śląska v AZS AWF Warszawa 0:35 (0:25)

29.09.2018 - XII kolejka
Grupa Mistrzowska 3-2

Wataha Zielona Góra v Arka Rumia 12:26 (7:19)
Grupa Trophy 6-5
Legia Warszawa v Rugby Ruda Śląska 49:5 (27:0)

22.09.2018 - XI kolejka
Grupa Mistrzowska 1-3
Sparta Jarocin v Wataha Zielona Góra 35:10 (20:10)
Grupa Trophy 4-6
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 54:0 (24:0)


I LIGA - FAZA ZASADNICZA

  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Sparta Jarocin 10 8 0 2 39 353-152 7
2 Arka Rumia 10 7 1 2 38 318-201 8
3 Wataha Zielona Góra 10 6 0 4 31 279-224 7
4 AZS AWF Warszawa 9 4 1 4 24 225-154 6
5  Rugby Ruda Śląska 9 2 0 7 10 151-350 2
6 Legia Warszawa 10 1 0 9 4 129-384 1

08.09.2018 - Kolejka X
AZS AWF Warszawa v Wataha RC Zielona Góra 27:14 (12:7)

Legia Warszawa v Rugby Ruda Śląska 21:39 (14:17)
Arka Rumia v Sparta Jarocin 36:13 (17:6)

01.09.2018 - Kolejka IX
Sparta Jarocin v Legia Warszawa 73:3 (33:3)

Wataha RC Zielona Góra v Arka Rumia 19:25 (12:17)
Rugby Ruda Śląska v AZS AWF Warszawa 3:0 /wynik nie uwzględniony w tabeli, czeka na weryfikację KGiD/

23.06.2018 - Kolejka VIII
Legia Warszawa - AZS AWF Warszawa 14:38 (7:28)

Arka Rumia - Rugby Ruda Śląska 52:6 (33:3)
Sparta Jarocin - Wataha RC Zielona Góra 63:0 (24:0)

16.06.2018 - Kolejka VII
Wataha RC Zielona Góra v Legia Warszawa 25:0 walkower

AZS AWF Warszawa v Arka Rumia 20:20 (10:12)
Rugby Ruda Śląska v Sparta Jarocin 14:42 (7:25)

02-03.06.2018 - Kolejka VI
Sparta Jarocin v AZS AWF Warszawa 17:7 (5:0)

Wataha Zielona Góra v Rugby Ruda Śląska 48:5 (12:0)
Legia Warszawa v Arka Rumia 25:57 (10:31)

19.05.2018 - Kolejka V
Rugby Ruda Śląska v Legia Warszawa 38:0 (12:0)

Wataha Zielona Góra v AZS AWF Warszawa 36:17 (14:12)
Sparta Jarocin v Arka Rumia 26:19 (21:19)

12.05.2018 - Kolejka IV
Legia Warszawa v Sparta Jarocin 12:26 (12:0)

Arka Rumia v Wataha Zielona Góra 38:19 (12:7)
AZS AWF Warszawa v Rugby Ruda Śląska 60:12 (36:0)

28.04.2018 - Kolejka III
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 12:19 (5:5)

Rugby Ruda Śląska v Arka Rumia 12:26 (0:21)
Wataha Zielona Góra v Sparta Jarocin 31:26 (19:5)

14-15.04.2018 - Kolejka II
Legia Warszawa v Wataha Zielona Góra 13:36 (13:12)

Sparta Jarocin v Rugby Ruda Śląska 50:15 (24:8)
Arka Rumia v AZS AWF Warszawa 5:29 (0:15)

07-08.04.2018 - Kolejka I
AZS AWF Warszawa v Sparta Jarocin 15:17 (10:14)
Rugby Ruda Śląska v Wataha Zielona Góra 10:51 (5:24)
Arka Rumia v Legia Warszawa 40:22 (33:10)

 
Faza zasadnicza
 
07-08.04.2018 - I Kolejka
Arka Rumia - Legia Warszawa
AZS AWF Warszawa - Sparta Jarocin
RC Ruda Śląska - Wataha RC Zielona Góra
 
14-15.04.2018 - II Kolejka
Legia Warszawa - Wataha RC Zielona Góra
Sparta Jarocin - RC Ruda Śląska
Arka Rumia - AZS AWF Warszawa
 
28-29.04.2018 - III Kolejka
AZS AWF Warszawa - Legia Warszawa
RC Ruda Śląska - Arka Rumia
Wataha RC Zielona Góra - Sparta Jarocin
 
12-13.05.2018 - IV Kolejka
Legia Warszawa - Sparta Jarocin
Arka Rumia - Wataha RC Zielona Góra
AZS AWF Warszawa - RC Ruda Śląska
 
19-20.05.2018 - V Kolejka
RC Ruda Śląska - Legia Warszawa
Wataha RC Zielona Góra - AZS AWF Warszawa
Sparta Jarocin - Arka Rumia
 
02-03.06.2018 - VI Kolejka
Legia Warszawa - Arka Rumia
Sparta Jarocin - AZS AWF Warszawa
Wataha RC Zielona Góra - RC Ruda Śląska
 
16-17.06.2018 - VII Kolejka
Wataha RC Zielona Góra - Legia Warszawa
RC Ruda Śląska - Sparta Jarocin
AZS AWF Warszawa - Arka Rumia
 
23-24.06.2018 - VIII Kolejka
Legia Warszawa - AZS AWF Warszawa
Arka Rumia - RC Ruda Śląska
Sparta Jarocin - Wataha RC Zielona Góra
 
01-02.09.2018 - IX Kolejka
Sparta Jarocin - Legia Warszawa
Wataha RC Zielona Góra - Arka Rumia
RC Ruda Śląska - AZS AWF Warszawa
 
08-09.09.2018 - X Kolejka
Legia Warszawa - RC Ruda Śląska
AZS AWF Warszawa - Wataha RC Zielona Góra
Arka Rumia - Sparta Jarocin
 
Faza finałowa
 
22-23.09.2018 - XI Kolejka
Grupa Mistrzowska: Sparta Jarocin - Wataha Zielona Góra
Grupa Trophy: AZS AWF Warszawa - Legia Warszawa
 
29-30.09.2018 - XII Kolejka
Grupa Mistrzowska: Wataha Zielona Góra - Arka Rumia
Grupa Trophy: Legia Warszawa - Rugby Ruda Śląska
 
06-07.10.2018 - XIII Kolejka
Grupa Mistrzowska: Arka Rumia - Sparta Jarocin
Grupa Trophy: Rugby Ruda Śląska - AZS AWF Warszawa
 
13-14.10.2018 - XIV Kolejka
Grupa Mistrzowska: Wataha Zielona Góra - Sparta Jarocin
Grupa Trophy: Legia Warszawa - AZS AWF Warszawa
 
20-21.10.2018 - XV Kolejka
Grupa Mistrzowska: Arka Rumia - Wataha Zielona Góra
Grupa Trophy: Rugby Ruda Śląska - Legia Warszawa

27-28.10.2018 - XVI Kolejka
Grupa Mistrzowska: Sparta Jarocin - Arka Rumia 
Grupa Trophy: AZS AWF Warszawa - Rugby Ruda Śląska

10/11.11.2018 - Finał, Baraż
Lp Imię i nazwisko Klub
Liczba punktów
01 Rafał Lewicki AZS AWF Warszawa 128
02 Kacper Włodarek   Sparta Jarocin 118
03 Mateusz Bartkowiak Arka Rumia 76
04 Filip Wielgosz  Wataha Zielona Góra  70
05 Wiesław Woronko Jr Arka Rumia 62
06 Oskar Dziok Wataha Zielona Góra 61
07 Jakub Smoliński Arka Rumia 55
  Sebastian Jakubiak Sparta Jarocin 55
09 Bałżej Kalinowski  Sparta Jarocin  52
10 Karol Romański AZS AWF Warszawa 40
11 Przemysław Kindra Wataha Zielona Góra 35
  Krzysztof Skubik Rugby Ruda Śląska 35
  Bartosz Tondaś Sparta Jarocin 35

Ogółem punkty zdobywało 119 zawodników, stan na dzień 27.10.2018.

NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11
Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.797.392 liczba odwiedzin od
01.01.2014