POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.738.352 liczba odwiedzin od
01.01.2014

 I LIGA - FAZA ZASADNICZA

  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Sparta Jarocin 8 7 0 1 34 267-113 6
2 Wataha Zielona Góra 8 6 0 2 30 246-172 6
3 Arka Rumia 8 5 1 2 28 257-159 6
4 AZS AWF Warszawa 8 3 1 4 19 198-140 5
5  Rugby Ruda Śląska 8 1 0 7 5 112-329 1
6 Legia Warszawa 8 1 0 7 4 105-272 1

23.06.2018 - Kolejka VIII
Legia Warszawa - AZS AWF Warszawa 14:38 (7:28)
Arka Rumia - Rugby Ruda Śląska 52:6 (33:3)
Sparta Jarocin - Wataha RC Zielona Góra 63:0 (24:0)

16.06.2018 - Kolejka VII
Wataha RC Zielona Góra v Legia Warszawa 25:0 walkower
AZS AWF Warszawa v Arka Rumia 20:20 (10:12)
Rugby Ruda Śląska v Sparta Jarocin 14:42 (7:25)

02-03.06.2018 - Kolejka VI
Sparta Jarocin v AZS AWF Warszawa 17:7 (5:0)
Wataha Zielona Góra v Rugby Ruda Śląska 48:5 (12:0)
Legia Warszawa v Arka Rumia 25:57 (10:31)

19.05.2018 - Kolejka V
Rugby Ruda Śląska v Legia Warszawa 38:0 (12:0)
Wataha Zielona Góra v AZS AWF Warszawa 36:17 (14:12)
Sparta Jarocin v Arka Rumia 26:19 (21:19)

12.05.2018 - Kolejka IV
Legia Warszawa v Sparta Jarocin 12:26 (12:0)
Arka Rumia v Wataha Zielona Góra 38:19 (12:7)
AZS AWF Warszawa v Rugby Ruda Śląska 60:12 (36:0)

28.04.2018 - Kolejka III
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 12:19 (5:5)

Rugby Ruda Śląska v Arka Rumia 12:26 (0:21)
Wataha Zielona Góra v Sparta Jarocin 31:26 (19:5)

14-15.04.2018 - Kolejka II
Legia Warszawa v Wataha Zielona Góra 13:36 (13:12)

Sparta Jarocin v Rugby Ruda Śląska 50:15 (24:8)
Arka Rumia v AZS AWF Warszawa 5:29 (0:15)

07-08.04.2018 - Kolejka I
AZS AWF Warszawa v Sparta Jarocin 15:17 (10:14)
Rugby Ruda Śląska v Wataha Zielona Góra 10:51 (5:24)
Arka Rumia v Legia Warszawa 40:22 (33:10)

 
Faza zasadnicza
 
07-08.04.2018 - I Kolejka
Arka Rumia - Legia Warszawa
AZS AWF Warszawa - Sparta Jarocin
RC Ruda Śląska - Wataha RC Zielona Góra
 
14-15.04.2018 - II Kolejka
Legia Warszawa - Wataha RC Zielona Góra
Sparta Jarocin - RC Ruda Śląska
Arka Rumia - AZS AWF Warszawa
 
28-29.04.2018 - III Kolejka
AZS AWF Warszawa - Legia Warszawa
RC Ruda Śląska - Arka Rumia
Wataha RC Zielona Góra - Sparta Jarocin
 
12-13.05.2018 - IV Kolejka
Legia Warszawa - Sparta Jarocin
Arka Rumia - Wataha RC Zielona Góra
AZS AWF Warszawa - RC Ruda Śląska
 
19-20.05.2018 - V Kolejka
RC Ruda Śląska - Legia Warszawa
Wataha RC Zielona Góra - AZS AWF Warszawa
Sparta Jarocin - Arka Rumia
 
02-03.06.2018 - VI Kolejka
Legia Warszawa - Arka Rumia
Sparta Jarocin - AZS AWF Warszawa
Wataha RC Zielona Góra - RC Ruda Śląska
 
16-17.06.2018 - VII Kolejka
Wataha RC Zielona Góra - Legia Warszawa
RC Ruda Śląska - Sparta Jarocin
AZS AWF Warszawa - Arka Rumia
 
23-24.06.2018 - VIII Kolejka
Legia Warszawa - AZS AWF Warszawa
Arka Rumia - RC Ruda Śląska
Sparta Jarocin - Wataha RC Zielona Góra
 
01-02.09.2018 - IX Kolejka
Sparta Jarocin - Legia Warszawa
Wataha RC Zielona Góra - Arka Rumia
RC Ruda Śląska - AZS AWF Warszawa
 
08-09.09.2018 - X Kolejka
Legia Warszawa - RC Ruda Śląska
AZS AWF Warszawa - Wataha RC Zielona Góra
Arka Rumia - Sparta Jarocin
 
Faza finałowa
 
22-23.09.2018 - XI Kolejka
Grupa Mistrzowska 1 - 3
Grupa Trophy 4 - 6
 
29-30.09.2018 - XII Kolejka
Grupa Mistrzowska 3 - 2
Grupa Trophy 6 - 5
 
06-07.10.2018 - XIII Kolejka
Grupa Mistrzowska 2 - 1
Grupa Trophy 5 - 4
 
13-14.10.2018 - XIV Kolejka
Grupa Mistrzowska 3 - 1
Grupa Trophy 6 - 4
 
20-21.10.2018 - XV Kolejka
Grupa Mistrzowska 2 - 3
Grupa Trophy 5 - 6
 
27-28.10.2018 - XVI Kolejka
Grupa Mistrzowska 1 - 2
Grupa Trophy 4 - 5

03/04.11.2018 - Baraże
Lp Imię i nazwisko Klub
Liczba punktów
01 Kacper Włodarek   Sparta Jarocin 60
02 Rafał Lewicki AZS AWF Warszawa 52
03 Mateusz Bartkowiak Arka Rumia 50
04 Oskar Dziok Wataha Zielona Góra 46
05 Filip Wielgosz  Wataha Zielona Góra  41
06 Jakub Smoliński Arka Rumia 40
07 Przemysław Kindra Wataha Zielona Góra 35
08 Bałżej Kalinowski  Sparta Jarocin  32
09 Wiktor Ziółkowski Legia Warszawa 26
10 Konrad Chromiński Arka Rumia 25

Ogółem punkty zdobywało 77 zawodników, stan na dzień 16.06.2018.

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.738.352 liczba odwiedzin od
01.01.2014