POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Do meczu POLSKA - HOLANDIA pozostało:

dni
godz.
min.
sek.
kup bilet
Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2016/2017?

Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria Ukraina

Wszystkich głosów 311

5.948.002 liczba odwiedzin od
01.01.2014

 LIGA - RUNDA I

  Grupa Wschodnia Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1   1 0 0 0 0 - 0
2   1 0 0 0 0 - 0
3   1 0 0 0 0 - 0
4   1 0 0 0 0 - 0

 

  Grupa Zachodnia Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1   1 0 0 0 0 - 0
2   1 0 0 0 0 - 0
3   1 0 0 0 0 - 0
4   1 0 0 0 0 - 0

 

  Grupa Południowa Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1   1 0 0 0 0 - 0
2   1 0 0 0 0 - 0
3   1 0 0 0 0 - 0
4   1 0 0 0 0 - 0
5   1 0 0 0 0 - 0

01-02.04.2017 - Runda I - Kolejka I
Gr. Wschodnia
AZS AWF Warszawa v Rugby Białystok
Legia Warszawa v Mazovia Mińsk Mazowiecki
Gr. Zachodnia
Alfa Bydgoszcz v Sparta Jarocin
Arka Rumia v Chaos Pozna
Gr. Południowa
Rugby Ruda Śląska v RC Częstochowa
Miedziowi Lubin v Wataha Zielona Góra


PUCHAR POLSKI

  Grupa Wschodnia Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 AZS AWF Warszawa 3 3 0 0 15 89-20 3
2 Frogs Warszawa 3 1 0 2 6 56-64 2
3 Legia Warszawa 3 1 0 2 5 62-85 1
4 Rugby Białystok 3 1 0 2 3 29-68 1
  Grupa Południowa Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Rugby Ruda Śląska 3 3 0 0 15 224-21 3
2 RC Częstochowa 3 2 0 1 10 85-76 2
3 Miedziowi Lubin 3 1 0 2 5 40-149 1
4 Rugby Wrocław 3 0 0 3 0 23-126 0
  Grupa Zachodnia Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Posnania Poznań 4 4 0 0 20 270-13 4
2 Sparta Jarocin 4 3 0 1 14 83-110 2
3 Alfa Bydgoszcz 4 2 0 2 10 120-132 2
4 Wataha Zielona Góra 4 1 0 3 6 89-142 2
5 Chaos Poznań 4 0 0 4 0 37-202 0

Finał - 11.11.2016
Posnania Poznań v KS Rugby Ruda Śląska 38:0 (12:0)

Połfinały - 29.10.2016
Posnania Poznań v AZS AWF Warszawa 22:9 (12:6)

KS Rugby Ruda Śląska v RC Częstochowa 29:19 (17:0)

V kolejka - 23.10.2016
Grupa Zachodnia

Wataha Zielona Góra v Alfa Bydgoszcz 31:34 (15:17)
Posnania Poznań v Sparta Jarocin 74:0 (48:0)

IV kolejka - 15/16.10.2016
Grupa Zachodnia

Alfa Bydgoszcz v Chaos Poznań 62:3 (24:3)  
Sparta Jarocin v Wataha Zielona Góra 19:7 (12:0)

III kolejka - 08/09.10.2016
Grupa Wschodnia

Rugby Białystok v Legia Warszawa 29:18 (7:18)  
Frogs Warszawa v AZS AWF Warszawa 5:34 (0:20)
Grupa Południowa
KS Rugby Ruda Śląska v Miedziowi Lubin 106:7 (48:0)
Rugby Wrocław v RC Częstochowa 17:34 (0:22)
Grupa Zachodnia
Chaos Poznań v Sparta Jarocin 12:34 (6:14)
Wataha Zielona Góra v Posnania Poznań 3:70 (0:36)

II kolejka - 24/25.09.2016
Grupa Wschodnia

Legia Warszawa v Frogs Warszawa 29:26 (10:7)  
AZS AWF Warszawa v Rugby Białystok 22:12 (15:0)
Decyzją KGiD zweryfikowany jako walkower dla AZS AWF Warszawa 25:0
Grupa Południowa
Miedziowi Lubin v Rugby Wrocław 26:6 (7:6)
RC Częstochowa v KS Rugby Ruda Śląska 14:52 (7:22)
II kolejka - 01/02.10.2016
Grupa Zachodnia

Posnania Poznań v Chaos Poznań 58:3 (31:0)
Sparta Jarocin v Alfa Bydgoszcz 30:17 (22:3) 

I kolejka - 17/18.09.2016
Grupa Wschodnia

AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 30:15 (6:8)
Rugby Białystok v Frogs Warszawa 13:13 (3:8)
Decyzją KGiD zweryfikowany jako walkower dla Frogs Warszawa 0:25
Grupa Południowa

RC Częstochowa v Miedziowi Lubin 37:7 (22:0)
Rugby Ruda Śląska v Rugby Wrocław 66:0 (28:0)
I kolejka - 24/25.09.2016
Grupa Zachodnia

Alfa Bydgoszcz v Posnania Poznań 7:68 (0:35)
Chaos Poznań v Wataha Zielona Góra 19:48 (7:19)

poprzednie lata

W rozgrywkach II ligi w sezonie 2017 weźmie udział trzynaście zespołów podzielonych na trzy grupy regionalne: 

Region wschodni:
Legia Warszawa, Mazovia Mińsk Mazowiecki, Rugby Klub Białystok, AZS AWF Warszawa; 

Region południowy:
KS Rugby Ruda Śląska, Biało-Czarni Nowy Sącz, RCC Częstochowa, Miedziowi Lubin, Wataha Zielona Góra; 

Region zachodni:
Alfa Bydgoszcz, Arka Rumia, Chaos Poznań, Sparta Jarocin.
 
Rozgrywki rozpoczną się 01 kwietnia br. pierwszą kolejką rundy zasadniczej, a zakończą 11 listopada br. barażem o I ligę, terminarz w formacie PDF dostępny jest do pobrania [kliknij].

01-02.04.2017 - Runda I - Kolejka I
Gr. Wschodnia
AZS AWF Warszawa v Rugby Białystok
Legia Warszawa v Mazovia Mińsk Mazowiecki
Gr. Zachodnia
Alfa Bydgoszcz v Sparta Jarocin
Arka Rumia v Chaos Poznań
Gr. Południowa
Rugby Ruda Śląska v RC Częstochowa
Miedziowi Lubin v Wataha Zielona Góra
 
08-09.04.2017 - Runda I - Kolejka II
Gr. Wschodnia
Rugby Białystok v Mazovia Mińsk Mazowiecki 
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa
Gr. Zachodnia
Sparta Jarocin v Chaos Poznań 
Alfa Bydgoszcz v Arka Rumia 
Gr. Południowa
Wataha Zielona Góra v Rugby Ruda Śląska
Biało-Czarni Nowy Sącz v Miedziowi Lubin
 
29-30.04.2017 - Runda I - Kolejka III
Gr. Wschodnia
Legia Warszawa v Rugby Białystok
Mazovia Mińsk Mazowiecki v AZS AWF Warszawa
Gr. Zachodnia
Arka Rumia v Sparta Jarocin 
Chaos Poznań v Alfa Bydgoszcz 
Gr. Południowa
Rugby Ruda Śląska v Biało-Czarni Nowy Sącz
RC Częstochowa v Wataha Zielona Góra
 
13-14.05.2017 - Runda I - Kolejka IV
Gr. Wschodnia
Rugby Białystok v AZS AWF Warszawa
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Legia Warszawa 
Gr. Zachodnia
Sparta Jarocin v Alfa Bydgoszcz 
Chaos Poznań v Arka Rumia 
Gr. Południowa
Biało-Czarni Nowy Sącz v RC Częstochowa 
Miedziowi Lubin v Rugby Ruda Śląska
 
20-21.05.2017 - Runda I - Kolejka V
Gr. Południowa
RC Częstochowa v Miedziowi Lubin 
Biało-Czarni Nowy Sącz v Wataha Zielona Góra 
27-28.05.2017 - Runda I - Kolejka V
Gr. Wschodnia
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Rugby Białystok
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 
Gr. Zachodnia
Chaos Poznań v Sparta Jarocin
Arka Rumia v Alfa Bydgoszcz 
 
03-04.06.2017 - Runda I - Kolejka VI
Gr. Południowa
Wataha Zielona Góra v Miedziowi Lubin 
RC Częstochowa v Rugby Ruda Śląska 
17-18.05.2017 - Runda I - Kolejka VI
Gr. Wschodnia
Rugby Białystok v Legia Warszawa 
AZS AWF Warszawa v Mazovia Mińsk Mazowiecki
Gr. Zachodnia
Sparta Jarocin v Arka Rumia
Alfa Bydgoszcz v Chaos Poznań
 
10-11.06.2017 - Runda I - Kolejka VII
Gr. Południowa
Rugby Ruda Śląska v Wataha Zielona Góra 
Miedziowi Lubin v Biało-Czarni Nowy Sącz 
 
24-25.06.2017 - Runda I - Kolejka VIII
Gr. Południowa
Biało-Czarni Nowy Sącz v Rugby Ruda Śląska 
RC Częstochowa v Wataha Zielona Góra
 
01-02.07.2017 - Runda I - Kolejka IX
Gr. Południowa
RC Częstochowa v Biało-Czarni Nowy Sącz
Rugby Ruda Śląska v Miedziowi Lubin
 
02-03.09.2017 - Runda I - Kolejka X
Gr. Południowa
Miedziowi Lubin v RC Częstochowa
Wataha Zielona Góra v Biało-Czarni Nowy Sącz

Play off
I kolejka - 09-10.09.2017
II kolejka - 16-17.09.2017
III kolejka - 23-24.09.2017
IV kolejka - 07-08.10.2017
V kolejka - 14-15.10.2017
VI kolejka - 28-29.10.2017
  Imię i nazwisko Klub
Liczba punktów
1 Dominik Bryński
Rugby Ruda Śląska
75
2 Mariusz Adamski Posnania Poznań 70
3 Michał Krzypkowski
RC Częstochowa
50
4 Mateusz Zabiegała
Rugby Ruda Śląska
47
5 Mateusz Kocoń
AZS AWF Warszawa
45
6 Krystian Goluda Wataha Zielona Góra 44
7 Bartosz Włodarek Sparta Jarocin 37
8 Marcin Dankowski Alfa Bydgoszcz 34
9 Oskar Górski Posnania Poznań 30
10 Jakub Frąszczak Chaos Poznań 27
11 Paweł Pepliński Rugby Ruda Śląska 25
  Jędrzej Paul Posnania Poznań 25
  Michał Jurczyński Rugby Ruda Śląska 25
  Mateusz Jafra Posnania Poznań 25
  Wojciech Stręnk Posnania Poznań 25

Punkty zdobywało 113 zawodników, stan na 11.11.2016

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Łódź, 08.04.2017

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani SA Łódź 1 5
2 MKS Pogoń Siedlce  1 5
3 MKS Ogniwo Sopot 1 5
4 RC Arka Gdynia 1 5
5 RC Lechia Gdańsk 1 0
6 KS Budowlani Lublin 1 0
7 KS Budowlani Łódź 1 0
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2016/2017?

Holandia 13% Mołdawia 5% Polska 48% Portugalia 28% Szwajcaria 4% Ukraina 2%

Wszystkich głosów 311

5.948.002 liczba odwiedzin od
01.01.2014