POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2016/2017?

Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria Ukraina

Wszystkich głosów 205

5.689.704 liczba odwiedzin od
01.01.2014

 

  Grupa Wschodnia Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 AZS AWF Warszawa 3 3 0 0 15 89-20 3
2 Frogs Warszawa 3 1 0 2 6 56-64 2
3 Legia Warszawa 3 1 0 2 5 62-85 1
4 Rugby Białystok 3 1 0 2 3 29-68 1

 

  Grupa Południowa Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Rugby Ruda Śląska 3 3 0 0 15 224-21 3
2 RC Częstochowa 3 2 0 1 10 85-76 2
3 Miedziowi Lubin 3 1 0 2 5 40-149 1
4 Rugby Wrocław 3 0 0 3 0 23-126 0

 

  Grupa Zachodnia Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Posnania Poznań 4 4 0 0 20 270-13 4
2 Sparta Jarocin 4 3 0 1 14 83-110 2
3 Alfa Bydgoszcz 4 2 0 2 10 120-132 2
4 Wataha Zielona Góra 4 1 0 3 6 89-142 2
5 Chaos Poznań 4 0 0 4 0 37-202 0

Finał - 11.11.2016
Posnania Poznań v KS Rugby Ruda Śląska 38:0 (12:0)

Połfinały - 29.10.2016
Posnania Poznań v AZS AWF Warszawa 22:9 (12:6)
KS Rugby Ruda Śląska v RC Częstochowa 29:19 (17:0)

V kolejka - 23.10.2016
Grupa Zachodnia
Wataha Zielona Góra v Alfa Bydgoszcz 31:34 (15:17)
Posnania Poznań v Sparta Jarocin 74:0 (48:0)

IV kolejka - 15/16.10.2016
Grupa Zachodnia
Alfa Bydgoszcz v Chaos Poznań 62:3 (24:3)  
Sparta Jarocin v Wataha Zielona Góra 19:7 (12:0)

III kolejka - 08/09.10.2016
Grupa Wschodnia

Rugby Białystok v Legia Warszawa 29:18 (7:18)  
Frogs Warszawa v AZS AWF Warszawa 5:34 (0:20)
Grupa Południowa
KS Rugby Ruda Śląska v Miedziowi Lubin 106:7 (48:0)
Rugby Wrocław v RC Częstochowa 17:34 (0:22)
Grupa Zachodnia
Chaos Poznań v Sparta Jarocin 12:34 (6:14)
Wataha Zielona Góra v Posnania Poznań 3:70 (0:36)

II kolejka - 24/25.09.2016
Grupa Wschodnia

Legia Warszawa v Frogs Warszawa 29:26 (10:7)  
AZS AWF Warszawa v Rugby Białystok 22:12 (15:0)
Decyzją KGiD zweryfikowany jako walkower dla AZS AWF Warszawa 25:0
Grupa Południowa
Miedziowi Lubin v Rugby Wrocław 26:6 (7:6)
RC Częstochowa v KS Rugby Ruda Śląska 14:52 (7:22)
II kolejka - 01/02.10.2016
Grupa Zachodnia

Posnania Poznań v Chaos Poznań 58:3 (31:0)
Sparta Jarocin v Alfa Bydgoszcz 30:17 (22:3) 

I kolejka - 17/18.09.2016
Grupa Wschodnia

AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 30:15 (6:8)
Rugby Białystok v Frogs Warszawa 13:13 (3:8)
Decyzją KGiD zweryfikowany jako walkower dla Frogs Warszawa 0:25
Grupa Południowa
RC Częstochowa v Miedziowi Lubin 37:7 (22:0)
Rugby Ruda Śląska v Rugby Wrocław 66:0 (28:0)
I kolejka - 24/25.09.2016
Grupa Zachodnia

Alfa Bydgoszcz v Posnania Poznań 7:68 (0:35)
Chaos Poznań v Wataha Zielona Góra 19:48 (7:19)

poprzednie lata

Puchar Polski II liga - Jesień 2016 
 
Grupa Wschodnia
1. AZS AWF Warszawa
2. Frogs Warszawa
3. Legia Warszawa
4. Rugby Białystok
Grupa Południowa
1. Miedziowi Lubin
2. RC Częstochowa
3. KS Rugby Ruda Śląska
4. Rugby Wrocław
Grupa Zachodnia
1. Alfa Bydgoszcz
2. Chaos Poznań
3. Posnania Poznań
4. Sparta Jarocin
5. Wataha Zielona Góra
 
I kolejka - 17/18.09.2016
Grupa Wschodnia
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa
Rugby Białystok v Frogs Warszawa
Grupa Południowa
RC Częstochowa v Miedziowi Lubin
KS Rugby Ruda Śląska v Rugby Wrocław
I kolejka - 24/25.09.2016
Grupa Zachodnia
Alfa Bydgoszcz v Posnania Poznań
Chaos Poznań v Wataha Zielona Góra
 
II kolejka - 24/25.09.2016
Grupa Wschodnia
Legia Warszawa v Frogs Warszawa
AZS AWF Warszawa v Rugby Białystok
Grupa Południowa
Miedziowi Lubin v Rugby Wrocław
RC Częstochowa v KS Rugby Ruda Śląska
II kolejka - 01/02.10.2016
Grupa Zachodnia
Posnania Poznań v Chaos Poznań 
Sparta Jarocin v Alfa Bydgoszcz
 
III kolejka - 08/09.10.2016
Grupa Wschodnia
Rugby Białystok v Legia Warszawa
Frogs Warszawa v AZS AWF Warszawa
Grupa Południowa
KS Rugby Ruda Śląska v Miedziowi Lubin
Rugby Wrocław v RC Częstochowa
Grupa Zachodnia
Chaos Poznań v Sparta Jarocin 
Wataha Zielona Góra v Posnania Poznań
 
IV kolejka - 15/16.10.2016
Grupa Zachodnia
Sparta Jarocin v Wataha Zielona Góra
Alfa Bydgoszcz v Chaos Poznań
 
V kolejka - 22/23.10.2016
Grupa Zachodnia
Wataha Zielona Góra v Alfa Bydgoszcz
Posnania Poznań v Sparta Jarocin
 
Półfinały 29/30.10.2016
1. Zachód 1 v Wschód 1
2. Południe 1 v Najlepsza 2
 
Finał 11.11.2016
Zwycięzca półfinału 1 v Zwycięzca półfinału 2
  Imię i nazwisko Klub
Liczba punktów
1 Dominik Bryński
Rugby Ruda Śląska
75
2 Mariusz Adamski Posnania Poznań 70
3 Michał Krzypkowski
RC Częstochowa
50
4 Mateusz Zabiegała
Rugby Ruda Śląska
47
5 Mateusz Kocoń
AZS AWF Warszawa
45
6 Krystian Goluda Wataha Zielona Góra 44
7 Bartosz Włodarek Sparta Jarocin 37
8 Marcin Dankowski Alfa Bydgoszcz 34
9 Oskar Górski Posnania Poznań 30
10 Jakub Frąszczak Chaos Poznań 27
11 Paweł Pepliński Rugby Ruda Śląska 25
  Jędrzej Paul Posnania Poznań 25
  Michał Jurczyński Rugby Ruda Śląska 25
  Mateusz Jafra Posnania Poznań 25
  Wojciech Stręnk Posnania Poznań 25

Punkty zdobywało 113 zawodników, stan na 11.11.2016

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Mołdawia Polska

Rugby Europe Trophy
Balti, 18.03.2017

Informacje dla MEDIÓW

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2016/2017?

Holandia 15% Mołdawia 5% Polska 53% Portugalia 21% Szwajcaria 2% Ukraina 2%

Wszystkich głosów 205

5.689.704 liczba odwiedzin od
01.01.2014