POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Super 7


Rozgrywki Super 7 to połączenie Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7 i Pucharu Polski Rugby 7. Klasyfikacja zawiera sumę punktów jakie drużyny uzyskały łącznie w MPS7 i PPR7.

Klasyfikacja Super 7 po XVII turniejach MPS7 + PPR7:

01.Posnania Poznań              209/12 pkt
02.GTR Tytan Gniezno           159/10 pkt
03.AZS AWFiS Gdańsk          142/9 pkt
04.Rugby Bełchatów              130/11 pkt
05.Lechia Gdańsk                  119/5 pkt
06.Juvenia Kraków                 102/5 pkt
07.RC Orkan Sochaczew       100/5 pkt
08.Werewolves Wąbrzeźno      97/10 pkt
09.Rugby Team Olsztyn           75/5 pkt
10.Kaskada Szczecin               74/6 pkt
11.Szarza Grudziądz                43/3 pkt
12.Husar Bolesławiec               36/4 pkt
13.AZS AWF Warszawa           27/3 pkt
14.Czarni Bytom                       26/4 pkt
15.KS Rugby Wrocław              21/3 pkt
16.Budowlani Łódź S.A.            19/1 pkt
17.RC Częstochowa                 19/3 pkt
18.KS Budowlani Łódź             18/1 pkt
19.Rugby Białystok                  18/2 pkt
20.Evolutyon 7 Chmielnicki       17/1 pkt
21.Biało-Czarni Nowy Sącz       16/2 pkt
22.Gentlemen’s RC Łódź          15/3 pkt
23.Husaria Oświęcim                11/4 pkt
24.Livonia Ryga                         9/1 pkt
25.Baltrex Siauliai                      7/1 pkt
26.Unia Brześć Białoruski           7/1 pkt
27.Legia Warszawa                    6/2 pkt
28.RK Zduńska Wola                  6/2 pkt
29.Slavia Koszyce                      5/1 pkt
30.Koliber Sosnowiec                 4/4 pkt
31.Miedziowi Lubin                     3/1 pkt
32.Vitezek Esztergom                3/1 pkt
33.Husaria Kalisz                       2/2 pkt
34.AZS Rzeszów                        1/1 pkt
35.Ciechan Ciechanów               1/1 pkt
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Awenta Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 Pogoń Awenta Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0