POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2016/2017?

Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria Ukraina

Wszystkich głosów 300

5.928.073 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Puchar Polski 7 Rozgrywki


I turniej w Bolesławcu 10.09.2016
1.Husar Bolesławiec 11 pkt.; 2.Kaskada Szczecin 9 pkt.; 3.Miedziowi Lubin 7 pkt.; 4.Black Gryffin Świdnica 5 pkt.; 5.RC Brandis 3 pkt.; 6.RC Lipsk 1 pkt.

II turniej w Zduńskiej Woli 09.10.2016
1.Czarni Pruszcz Gdański 15 pkt.; 2.Husar Bolesławiec 13 pkt.; 3.Tytan Gniezno 11 pkt.; 4.RK Bełchatów 9 pkt.; 5.RK Zduńska Wola 7 pkt.; 6.Mazovia Mińsk Mazowiecki 5 pkt.; 7.Husaria Kalisz 3 pkt.; 8.AZS Rzeszów 1 pkt.

III turniej w Szczecinku 22.10.2016
1.Czarni Pruszcz Gdański 9 pkt.; 2.Kaskada Szczecin 7 pkt.; 3.WSR Werewolves Wąbrzeźno 5 pkt.; 4.Szarża Grudziądz 3 pkt.; 5.Rugby Szczecinek 1 pkt.
 
IV turniej w Białymstoku 05.11.2016
1.Czarni Pruszcz Gdański 9 pkt.; 2.Rugby Białystok I 7 pkt.; 3.Rugby Klub Bełchatów 5 pkt.; 4.Rugby Team Olsztyn 3 pkt.; 5.Rugby Białystok II 1 pkt.  
 
V turniej w Warszawie 12.11.2016
1.Posnania Poznań 19 pkt.; 2.Czarni Pruszcz Gdański 17 pkt.; 3.Tytan Gniezno 15 pkt.; 4.AZS AWF Warszawa 13 pkt.; 5.Frogs Warszawa 11 pkt.; 6.Husar Bolesławiec 9 pkt.; 7.Unia Brześć Białoruski 7 pkt.; 8.Mazovia Mińsk Mazowiecki 5 pkt.; 9.Werewolves Wąbrzeźno 3 pkt.; 10.Husaria Kalisz 1 pkt.
   
VI turniej w Krakowie 19.11.2016
1.Posnania Poznań 11 pkt.; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz 9 pkt.; 3.Juvenia Kraków 7 pkt.; 4.RK Bełchatów 5 pkt.; 5.Czarni Bytom 3 pkt.; 6.Husaria Oświęcim 1 pkt. 
   
Klasyfikacja PPR7 po VI turniejach
1.Czarni Pruszcz Gdański 50/4 pkt.; 2.Husar Bolesławiec 33/3 pkt.; 3.Posnania Poznań 30/2 pkt.; 4.Tytan Gniezno 26/2 pkt.; 5.RK Bełchatów 19/3 pkt.; 6.Kaskada Szczecin 16/2 pkt.; 7.AZS AWF Warszawa 13/1 pkt.; 8.Frogs Warszawa 11/1 pkt.; 9.Mazovia Mińsk Mazowiecki 10/2 pkt.; 10.Biało-Czarni Nowy Sącz 9/1 pkt.; 11.WSR Welewolves Wąbrzeźno 8/2 pkt.; 12.Rugby Białystok 7/1 pkt.; 13.Juvenia Kraków 7/1 pkt.; 14.Miedziowi Lubin 7/1 pkt.; 15.RK Zduńska Wola 7/1 pkt.; 16.Unia Brześć Białoruski 7/1 pkt.; 17.Black Gryffin Świdnica 5/1 pkt.; 18.Husaria Kalisz 4/2 pkt.; 19.Szarża Grudziądz 3/1 pkt.; 20.Rugby Team Olsztyn 3/1 pkt.; 21.Czarni Bytom 3/1 pkt.; 22.RC Brandis 3/1 pkt.; 23.Rugby Szczecinek 1/1 pkt.; 24.RC Lipsk 1/1 pkt.; 25.AZS Rzeszów 1/1 pkt.; 26.Husaria Oświęcim 1/1 pkt.; 27.Rugby Białystok II 1/1 pkt.
poprzednie lata

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Łódź, 08.04.2017

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani SA Łódź 1 5
2 MKS Pogoń Siedlce  1 5
3 MKS Ogniwo Sopot 1 5
4 RC Arka Gdynia 1 5
5 RC Lechia Gdańsk 1 0
6 KS Budowlani Lublin 1 0
7 KS Budowlani Łódź 1 0
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2016/2017?

Holandia 13% Mołdawia 6% Polska 49% Portugalia 27% Szwajcaria 3% Ukraina 2%

Wszystkich głosów 300

5.928.073 liczba odwiedzin od
01.01.2014