POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Puchar Polski 7 2018-2019: Rozgrywki


I turniej, Poznań 07.10.2018: 1.Posnania Poznań 11 pkt.; 2.RC Koszalin 9 pkt.; 3.Kaskada Szczecin 7 pkt.; 4.Tytan Gniezno 5 pkt.; 5.Werewolves Wąbrzeźno 3 pkt.; 6.RT Olsztyn 1 pkt. 
 
II turniej, Wrocław 13.10.2018: 1.Posnania Poznań 17 pkt.; 2.Kaskada Szczecin 15 pkt.; 3.KS Budowlani Łódź 13 pkt.; 4.Husar Bolesławiec 11 pkt.; 5.Tytan Gniezno 9 pkt.; 6.Czarni Bytom 7 pkt.; 7. Rugby Wrocław 5 pkt.; 8. RC Bełchatów 3 pkt.; 9. Husaria Kalisz 1 pkt.

III turniej, Bełchatów 27.10.2018: 1.Posnania Poznań 15 pkt.; 2.Arka Gdynia 13 pkt.; 3.KS Budowlani Łódź 11 pkt.; 4.Rugby Wrocław 9 pkt.; 5.RC Bełchatów 7 pkt.; 6.RT Olsztyn 5 pkt.; 7.Werewolves Wąbrzeźno 3 pkt.; 8.AZS UR Rzeszów 1 pkt.

IV turniej, Bolesławiec 04.11.2018: 1.Posnania Poznań 9 pkt.; 2.Kaskada Szczecin 7 pkt.; 3.Czarni Bytom 5 pkt.; 4.Husar Bolesławiec 3 pkt.; 5.Rugby Wrocław 1 pkt.

V turniej, Białystok 11.11.2018: 1.Arka Gdynia 7 pkt.; 2.KS Budowlani Łódź 5 pkt.; 3.Rugby Białystok 3 pkt.; 4.RT Olsztyn 1 pkt.

VI Turniej, Koszalin 24.03.2019: 1.Posnania Poznań 11 pkt.; 2.RC Czarni Pruszcz Gdański 9 pkt.; 3.RC Koszalin 7 pkt.; 4.Kaskada Szczecin 5 pkt.; 5.Tytan Gniezno 3 pkt.; 6.RK Unisław 1 pkt.

VII Turniej, Wrocław 11.05.2019: 1.RC Czarni Pruszcz Gdański 11 pkt.; 2.Tytan Gniezno 9 pkt.; 3.Rugby Wrocław 7 pkt.; 4.Czarni Bytom 5 pkt.; 5.Ciechan Ciechanów 3 pkt.; 6.Wataha Piotrków Trybunalski 1 pkt.

VIII Turniej, Pruszcz Gdański 25.05.2019: 1.Posnania Poznań 9 pkt.; 2.RC Czarni Pruszcz Gdański 7 pkt.; 3.RC Koszalin 5 pkt.; 4.WSR Werewolves Wąbrzeźno 3 pkt.; 5.Ciechan Ciechanów 1 pkt.
 
Klasyfikacja Pucharu Polski Rugby 7
01. Posnania Poznań            72/6 pkt.
02. Kaskada Szczecin           34/4 pkt.
03. KS Budowlani Łódź         29/3 pkt.
04. RC Pruszcz Gdański       27/3 pkt.
05. Tytan Gniezno                 26/4 pkt.
06. Rugby Wrocław               22/3 pkt.
07. RC Koszalin                    21/3 pkt.
08. Arka Gdynia                    20/2 pkt.
09. Czarni Bytom                  17/3 pkt.
10. Husar Bolesławiec          14/2 pkt.
11. RC Bełchatów                 10/2 pkt.
12. Werewolves Wąbrzeźno   9/3 pkt.
13. RT Olsztyn                        7/3 pkt.
14. Ciechan Ciechanów          4/2 pkt.
15. Rugby Białystok                3/1 pkt.
16. Husaria Kalisz                  1/1 pkt.
      AZS UR Rzeszów            1/1 pkt.
      RK Unisław                      1/1 pkt.
      Wataha Piotrków Trybun. 1/1 pkt.
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Women 2019
Marcoussis, 29.06.2019 - 30.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1