POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.562.338 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Turnieje Dzieci i Młodzieży: Rozgrywki


Kolejność końcowa rozegranych w sezonie 2018/2019 Turniejów Dzieci i Młodzieży, których organizatorzy przesłali zgłoszenia, a następnie wyniki do PZR:

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Łódź 16.09.2018
Mini żak: 1.KS Budowlani Łódź II; 2.KS Budowlani Łódź I; 3.AZS AWF Warszawa; 4.RC Bełchatów; 5.Sparta Jarocin.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Sparta Jarocin; 3.RC Bełchatów.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Husaria Kalisz; 3.RC Bełchatów.
 
Polish Talent Cup, RTDiM - Jarocin 23.09.2018
Mini żak: 1.Husar Bolesławiec; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Rugby Ruda Śląska; 4.RC Bełchatów; 5.SP 5 Poznań; 6.Sparta Jarocin.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Sparta Jarocin; 3.Wataha Zielona Góra; 4.Rugby Ruda Śląska.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Miedziowi Lubin; 3.Rugby Ruda Śląska; 4.RC Bełchatów; 5.Husar Bolesławiec.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdynia 29.09.2018
Mini żak: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Rumia I; 3.Arka Gdynia I; 4.Lechia Gdańsk; 5.RK Unisław; 6.Arka Gdynia III; 7.Arka Gdynia II; 8.Arka Rumia II.
Żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Arka Rumia; 3.Lechia Gdańsk; 4.Arka Gdynia II.
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Ogniwo Sopot.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Kalisz 29.09.2018
Mini żak: 1.RC Częstochowa I; 2.SP 5 Poznań; 3.KS Budowlani Łódź II; 4.KS Budowlani Łódź I; 5.RC Bełchatów; 6.RC Częstochowa II; 7.BBRC Łódź; 8.Husaria Kalisz; 9.Sparta Jarocin; 10.Grom Wolsztyn- nie klasyfikowany.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Sparta Jarocin; 3.Husaria Kalisz; 4.RC Częstochowa.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Husaria Kalisz; 3.BBRC Łódź.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Bełchatów 06.10.2018
Mini żak: 1.Orkan Sochaczew I; 2.KS Budowlani Łódź I; 3.Budowlani Lublin; 4.RC Częstochowa; 5.KS Budowlani Łódź II; 6.RC Częstochowa II; 7.AZS AWF Warszawa; 8.Hegemon Bytom; 9.Rugby Ruda Śląska; 10.RC Bełchatów I; 11.Orkan Sochaczew II; 12.RC Bełchatów II.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3. Budowlani Lublin; 4.RC Częstochowa; 5.Rugby Ruda Śląska.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3. Budowlani Lublin; 4.RC Bełchatów; 5.Juvenia Kraków.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Rumia 07.10.2018
Mini żak: 1.Arka Rumia I; 2.Lechia Gdańsk; 3.Arka Gdynia I; 4.Szarża Grudziądz; 5.Czarni Pruszcz Gdański; 6.Biało-Zieloni Rugby Gdańsk; 7.Arka Gdynia II; 8.Arka Rumia II; 9.Arka Rumia III.
Żak: 1.Arka Gdynia; 2.Ogniwo Sopot; 3.Lechia Gdańsk; 4.Arka Rumia.

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.562.338 liczba odwiedzin od
01.01.2014