POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mistrzostwa Polski Kobiet 2019/2020


Mistrzostwa Polski Kobiet w sezonie 2019/2020 są rozgrywane systemem turniejowym z udziałem zespołów Ekstraligi, I Ligi i II ligi w każdym turnieju (zasady awansu i spadku określa Regulamin). Cztery turnieje zostaną rozegrane jesienią 2019 (Gietrzwałd, Gdańsk, Kraków, Ruda Śląska), a cztery kolejne wiosną 2020.
 
I Turniej, Gietrzwałd 14.09.2019
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 11 pkt.; 2. Black Roses Posnania Poznań 10 pkt.; 3. Juvenia Kraków 9 pkt.; 4. Diablice Ruda Śląska 8 pkt.; 5. RC Legia Warszawa 7 pkt.; 6. AZS AWF Warszawa 6 pkt.; 7. KS Rugby Gierzwałd 5 pkt.; 8. KS Budowlani Łódź 4 pkt.; 9. Flota Gdynia 3 pkt.; 10. Legia II Warszawa 2 pkt.; 11. Girls Rugby Team Olsztyn 1 pkt.

II Turniej, Gdańsk 21.09.2019
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 11 pkt.; 2. Black Roses Posnania Poznań 10 pkt.; 3. RC Legia Warszawa 9 pkt.; 4. Juvenia Kraków 8 pkt.; 5. Diablice Ruda Śląska 7 pkt.; 6. KS Rugby Gierzwałd 6 pkt.; 7. AZS AWF Warszawa 5 pkt.; 8. KS Budowlani Łódź 4 pkt.; 9. Venol Atomówki Łódź 3 pkt.; 10. Flota Gdynia 2 pkt.; 11. Girls Rugby Team Olsztyn 1 pkt.

III Turniej, Kraków 12.10.2019
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 8 pkt.; 2. Black Roses Posnania Poznań 7 pkt.; 3. Diablice Ruda Śląska 6 pkt.; 4. RC Legia Warszawa 5 pkt.; 5. Juvenia Kraków 4 pkt.; 6. AZS AWF Warszawa 3 pkt.; 7. KS Rugby Gierzwałd 2 pkt.; 8. Venol Atomówki Łódź 1 pkt.

IV Turniej, Ruda Śląska 26.10.2019
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 10 pkt.; 2. Black Roses Posnania Poznań 9 pkt.; 3. Diablice Ruda Śląska 8 pkt.; 4. Juvenia Kraków 7 pkt.; 5. RC Legia Warszawa 6 pkt.; 6. AZS AWF Warszawa 5 pkt.; 7. KS Rugby Gierzwałd 4 pkt.; 8. KS Budowlani Łódź 3 pkt.; 9. Venol Atomówki Łódź 2 pkt.; 10. Flota Gdynia 1 pkt.

01 Biało-Zielone Ladies Gdańsk 40
02 Black Roses Posnania Poznań 36
03 Diablice Ruda Śląska 29
04 RzKS Juvenia Kraków 28
05 RC Legia Warszawa 27
06 AZS AWF Warszawa 19
07 KS Rugby Gietrzwałd 17
08 KS Budowlani Łódź 11
09 Flota Gdynia 06
  Venol Atomówki Łódź 06
11 RC Legia II Warszawa 02
  Girls Rugby Team Olsztyn 02
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1