banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mistrzostwa Polski Kobiet 2019/2020


Mistrzostwa Polski Kobiet w sezonie 2019/2020 są rozgrywane systemem turniejowym z udziałem zespołów Ekstraligi, I Ligi i II ligi w każdym turnieju (zasady awansu i spadku określa Regulamin). Cztery turnieje zostaną rozegrane jesienią 2019 (Gietrzwałd, Gdańsk, Kraków, Ruda Śląska), a cztery kolejne wiosną 2020.
 
I Turniej, Gietrzwałd 14.09.2019
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 11 pkt.; 2. Black Roses Posnania Poznań 10 pkt.; 3. Juvenia Kraków 9 pkt.; 4. Diablice Ruda Śląska 8 pkt.; 5. RC Legia Warszawa 7 pkt.; 6. AZS AWF Warszawa 6 pkt.; 7. KS Rugby Gierzwałd 5 pkt.; 8. KS Budowlani Łódź 4 pkt.; 9. Flota Gdynia 3 pkt.; 10. Legia II Warszawa 2 pkt.; 11. Girls Rugby Team Olsztyn 1 pkt.

II Turniej, Gdańsk 21.09.2019
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 11 pkt.; 2. Black Roses Posnania Poznań 10 pkt.; 3. RC Legia Warszawa 9 pkt.; 4. Juvenia Kraków 8 pkt.; 5. Diablice Ruda Śląska 7 pkt.; 6. KS Rugby Gierzwałd 6 pkt.; 7. AZS AWF Warszawa 5 pkt.; 8. KS Budowlani Łódź 4 pkt.; 9. Venol Atomówki Łódź 3 pkt.; 10. Flota Gdynia 2 pkt.; 11. Girls Rugby Team Olsztyn 1 pkt.

III Turniej, Kraków 12.10.2019
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 8 pkt.; 2. Black Roses Posnania Poznań 7 pkt.; 3. Diablice Ruda Śląska 6 pkt.; 4. RC Legia Warszawa 5 pkt.; 5. Juvenia Kraków 4 pkt.; 6. AZS AWF Warszawa 3 pkt.; 7. KS Rugby Gierzwałd 2 pkt.; 8. Venol Atomówki Łódź 1 pkt.

01 Biało-Zielone Ladies Gdańsk 30
02 Black Roses Posnania Poznań 27
03 RzKS Juvenia Kraków 21
  RC Legia Warszawa 21
  Diablice Ruda Śląska 21
06 AZS AWF Warszawa 14
07 KS Rugby Gietrzwałd 13
08 KS Budowlani Łódź 08
09 Flota Gdynia 05
10 Venol Atomówki Łódź 04
11 RC Legia II Warszawa 02
  Girls Rugby Team Olsztyn 02
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Niemcy

Rugby Europe Trophy
Łódź, 02.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 7 33
2 MKS Ogniwo Sopot 7 25
3 RzKS Juvenia Kraków 6 24
4 Pogoń Awenta Siedlce 6 20
5 RC Orkan Sochaczew 6 13
6 RC Lechia Gdańsk 6 11
7 OKS Skra Warszawa 6 11
8 RC Arka Gdynia 6 1
9 KS Budowlani Lublin 6 0