POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 69

9.968.977 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ekstraliga - Faza I - Kolejka IX10.06.2018

 
09.06.2018 - Ekstraliga - Faza I - Kolejka IX
 
Grupa A
 
Whizz RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź 24:26 (5:19)  /Łukasz Jasiński, Dominik Jastrzębski, Hubert Bedyński/
Punkty Orkan: Jakub Budnik 10 (2P), Krystian Mechecki 5 (P), Siokivana Halaifonna 5 (P), Michał Kępa 4 (2pd). 
Punkty Budowlani: Ievgen Zalevskyi 10 (2P), Denis Masiukow 6 (3pd), David Tarnawski 5 (P), Kamil Szczepaniak 5 (P).
 
RC Lechia Gdańsk v Master Pharm Budowlani SA Łódź 3:29 (3:22)  /Francois Giroud, Eugeniu Procopi, Mirosław Szczepański/
Punkty Budowlani: Vitalii Kramarenko 10, Paul Walters 9 (3pd, K), Łukasz Kujawa 5 (P), Mateusz Matyjak 5 (P).
Punkty Lechia: Rafał Janeczko 3 (K).
Żółte kartki: Marek Płonka Jr., Radosław Dabkiewicz (obaj Lechia), Krzysztof Justyński (Budowlani).
 
Grupa B
 
RzKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot 5:38 (5:12)  /Dariusz Reks, Grzegorz Michalik, Andrzej Pantoł/
Punkty Juvenia: Bartłomiej Sierant 5 (P).
Punkty Ogniwo: Roman Zhuk 15 (3P), Grzegorz Szczepański 10 (2P), Łukasz Szablewski 8 (4pd), Mateusz Mrowca 5 (P).
Żółta kartka: Krzysztof Pszyk (Juvenia).
 
 
10.06.2018 - Ekstraliga - Faza I - Kolejka IX
 
Grupa B
 
KS Budowlani Lublin v MKS Pogoń Awenta Siedlce 13:15 (6:15)  /Eugeniu Procopi, Tomasz Malesa, Grzegorz Michalik/
Punkty Budowlani: Jakub Bobruk 7 (KP), Piotr Skałecki 6 (2K).
Punkty Pogoń: Daniel Trybus 5 (P), Daniel Gdula 5 (P), Przemysław Rajewski 3 (K), Sergo Kvernadze 2 (pd).
Żółte kartki: Michał Majcher, Maciej Grabowski, Artem Kulyk (wszyscy Budowlani), Eduard Vertyletskyi (Pogoń).
 

Tabele, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z Gdańska: Grzegorz Urbaniak

WRWSS: Paris 7's WRSS: Paris 7’s

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 78% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 3% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 69

9.968.977 liczba odwiedzin od
01.01.2014