banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.806.234 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ekstraliga - GM - Półfinały28.10.2018

 
W finale Mistrzostw Polski Budowlani SA Łódź podejmą Ogniwo Sopot, a o brązowe medale Pogoń zagra w Siedlcach z Lechią Gdańsk, oba spotkania zostaną rozegrane 10 listopada br.
W łódzkim półfinale faworytem byli gospodarze, niespodzianki nie było Budowlani wygrali z Lechią 41:21 zapewniając sobie awans do finału. Inny przebieg miał mecz w Siedlcach gdzie Pogoń do 81 minuty prowadziła z Ogniwem 15:11 by w doliczonym czasie ulec drużynie z Sopotu 15:23.  
 
 
27.10.2018 - Ekstraliga - Grupa Mistrzowska - Półfinał I
 
Master Pharm Budowlani SA Łódź v RC Lechia Gdańsk 41:21 (27:11)  /Dariusz Reks, Adrian Pawlik, Grzegorz Michalik/
Punkty Budowlani: Paul Walters 22 (2P, 3pd, 2K), Vitalii Kramarenko 5 (P), Bartosz Kubalewski 5 (P), Krystian Pogorzelski 5 (P), Mateusz Adamski 4 (2pd).
Punkty Lechia: Paweł Boczulak 11 (pd, 3K), Igor Górniewicz 5 (P), Krzysztof Smoliński 5 (P).
Żółte kartki: Vitalii Kramarenko (Budowlani), Rafał Witoszyński (Lechia).
 
 
28.10.2018 - Ekstraliga - Grupa Mistrzowska - Półfinał II
 
MKS Pogoń Awenta Siedlce v MKS Ogniwo Sopot 15:23 (10:3)  /Mariusz Kasperek, Adrian Pawlik, Andrzej Pantoł/
Punkty Pogoń: Tomasz Gołąb 5 (P), Dawid Dybowski 5 (P), Przemysław Rajewski 5 (pd, K).
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 8 (2pd, K), Władysław Grabowski 5 (P), Grzegorz Szczepański 5 (P), Mateusz Mrowca 5 (P).
Żółte kartki: Władysław Grabowski, Piotr Zeszutek (obaj Ogniwo).
 
Punkty, tabele, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia: Kamil Sulej - SportSiedlce.pl

PPR7: III Turniej w Bełchatowie MP Kobiet 7 U16: Turniej III
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11
Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.806.234 liczba odwiedzin od
01.01.2014