POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Finały MPK: Dzień pierwszy05.07.2017


KOMUNIKAT Nr 1
MISTRZOSTW POLSKI KADETÓW W RUGBY
Łódź  05.07.2017 r.
 
RC Orkan Sochaczew - BBRC Łódź  52:3 (33:0) 
Punkty Orkan: Szwarc Michał 15; Kocimski Igor 12; Zieliński Kamil 5; Panek Mateusz 5; Mroziński Jan 5; Rogowski Łukasz 5; Szwarc Paweł 5. 
Punkty BBRC: Morawski Bartosz 3.
 
KS Budowlani Lublin - RC Arka Gdynia  73:3 (40:0)
Punkty Budowlani: Siedlecki Paweł 23; Litke Krystian 20; Brożek Gabriel 10; Dec Jakub 5; Gilas Przemysław 5; Tomaszewski Dominik 5; Kędzielski Grzegorz 5.
Punkty Arka: Mochyła Dominik 3. 
Czerwona kartka: Patschull Krzysztof (Arka)
 
KS Budowlani Łódź - RC Legia Warszawa 22:19 (12:7)
Punkty Budowlani: Piórkowski Filip 7; Zjawiony Mateusz 5; Kwiatkowski Kacper 5; Puchalski Tomasz 5
Punkty Legia: Wielądek Mateusz 5; Głodowski Filip 5; Dalba Albert 5; Lech Mieszko 4.
Żółta kartka: Piórkowski Filip (Budowlani).  
 
RC Lechia Gdańsk - RzKS Juvenia Kraków 6:66 (0:40)
Punkty Lechia: Jopek Jakub 6.
Punkty Juvenia: Bryl Artur 16; Morus Marcin 15; Socha Aleksander 10; Madej Rafał 10; Wojtyczka Wiktor 5; Polakiewicz Mateusz 5; Cholewa Bartłomiej 5.
 
Grupa A 
1. KS  Budowlani Lublin  3 pkt (73:3)
2. RC Orkan Sochaczew   3 pkt (52:3)
3. BBRC Łódź  1 pkt (3:52)
4. RC Arka Gdynia 1 pkt (3:73)
  
Grupa B
1. RzKS Juvenia Kraków 3 pkt (66:6)
2. KS Budowlani Łódź  3 pkt (22:19)
3. RC Legia Warszawa 1 pkt (19:22)
4. RC Lechia Gdańsk 1 pkt (6:66)
 
SĘDZIA GŁÓWNY
Wiesław Piotrowicz

Nabór Legia Dziewczyny Tournee europejskich drużyn
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11