POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

GPS7: Powołania Łódź09.07.2019


Konsultacja Męskiej Kadry Rugby 7

Warszawa, Łódź 16-21 lipca 2019

Termin:  16 - 21.07.2019
Miejsce: Hotel Meksyk, obiekty na AWF, ul. Marymoncka 34 Warszawa, Łódź

Lista powołanych zawodników:
RC Arka Gdynia
1.    Sirocki Szymon (5271)
KS Budowlani Lublin
2.    Grabowski Maciej (nr licencji 5173)
RC Częstochowa
3.    Gola Krzysztof (nr licencji 6070)
RzKS Juvenia Kraków
4.    Morus Marcin (nr licencji 3596)
5.    Rapacz Jakub (nr. licencji 6444)
RC Lechia Gdańsk
6.    Bracik Kewin (4215)
MKS Ogniwo Sopot
7.    Szczepański Grzegorz (nr licencji 4056)
RC Orkan Sochaczew
8.    Budnik Jakub (nr licencji 4368)
RC Orkan Sochaczew/Budowlani Łódź SA
9.    Plichta Dawid (nr licencji 4187)
RC Orkan Sochaczew/MKS Ogniwo Sopot
10.    Plichta Mateusz (nr licencji 5032)
KS Posnania Poznań
11.    Gdula Daniel (nr licencji 4340)
12.    Trybus Daniel (nr licencji 2727)
GKR Tytan Gniezno/Budowlani Łódź SA
13.    Bosiacki Robert (nr licencji 3705)
Taunton RFC
14.    Kolowski Oskar
Rams RFC
15.    Bryant Steven
Bears Sevens
16.    Lipinski Konrad

Sztab szkoleniowy:
1.    Andrzej Kozak - Trener
2.    Christian Hitt - Trener asystent
3.    Stempel Paweł - Trener LA
4.    Wojciech Pogorzelec - Fizjoterapeuta
5.    Grzegorz Lemiesz (Turniej)
6.    Grzegorz Witczak - Kierownik

Ważne:
1.    Zbiórka zawodników w dniu 16 lipca  do godz. 18:30
(Hotel Meksyk, obiekty na AWF. Ul. Marymoncka 34 Warszawa)
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną nawierzchnią,
- ubrania: reprezentacyjne (t-shirty, polo, dress, ortalion itp), oraz sprzęt do treningu,
 - ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument papierowy,
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży w obie strony.
Uwaga!!!
Każdy zawodnik musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność jak i nieobecność do dnia  11 lipca, do godz. 20:00 u trenera (Andrzej Kozak).
Na turniej GPS w Łodzi pojedzie 12 zawodników.

Harmonogram zgrupowania:
Wtorek - 16.07.2019
Przyjazd wieczorem do 18:30
Trening - 19:00 – boisko
Kolacja - 21:00
Nocleg
Środa - 17.07.2019
śniadanie - 7:30
Trening - 10:00  – boisko
Obiad - 12:30
Trening - 15:00  – boisko
Snacks - 16:45
Trening - 17:30  – boisko
Kolacja - 19:30
Czwartek - 18.07.2019
śniadanie - 7:30
Trening - 10:00  – boisko
Obiad - 12:30
Trening - 15:00  – boisko
Snacks - 16:45
Trening - 17:30  – boisko
Kolacja - 19:30
Piątek - 19.07.2019
śniadanie - 7:30
Trening - 10:00  – boisko
Obiad - 12:00
Wyjazd do Łodzi - 12:30
Kolacja - 18:00
Spotkanie - 19:00 (ew. zmiana godziny, gdy będzie znana godzina Managers Meeting)
Sobota - 20.07.2019
Turniej
Niedziela - 21.07.2019
Turniej
                            
Andrzej Kozak

Zaproszenie na Kurs sędziowski Rugby 7 na Letniej Uniwersjadzie
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Szwajcaria Polska

Rugby Europe Trophy
Yverdon-les-Bains, 23.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1