banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

II Liga - V kolejka10.06.2019

 
W czasie weekendu została rozegrana ostatnia kolejka II ligi, ale na rozstrzygnięcie tego poziomu będziemy musieli poczekać do 22 czerwca br. Na ten dzień zostały przełożone dwa mecze w tym bezpośrednie spotkanie Rugby Białystok i Miedziowych Lubin, którzy nie przegrali jeszcze w tym sezonie. Na decyzję KGiD czeka też odwołany przez gości mecz Unia Terespol/Brześć v Chaos Poznań.
 
08-09.06.2019 : II Liga - V kolejka
 
SSKR Chaos Poznań v KS Rugby Ruda Śląska 12:38 (7:26)  /Tomasz Malesa/
Punkty Chaos: Przemysław Przybyła 5 (P), Łukasz Jóźwiak 5 (P), Rafał Słomiński 2 (pd).
Punkty Ruda Śląska: Marcin Greinert 20 (4P), Mateusz Zabiegała 18 (2P, 4pd).
 
RK Miedziowi Lubin v Unia Terespol/Brześć 57:21 (24:14)  /Grzegorz Piaskowski/
Punkty Miedziowi: Michael Sthefanitsa 17 (P, 6pd), Jakub Lisiewski 10 (2P), Maciej Lisiewski 5 (P), Sebastian Cekuś 5 (P), Łukasz Jaszowski 5 (P), Vladyslav Korotun 5 (P), Vladyslav Dmytrenko 5 (P), Marek Tomczyński 5 (P).
Punkty Unia: Danila Hvozdzew 10 (2P), Viktar Bryshtsel 6 (3pd), Viachaslaw Yersh 5 (P).
Czerwona kartka: Łukasz Jaszowski (Miedziowi).
 
RC Mazovia Mińsk Mazowiecki v Rugby Białystok 5:76 (5:33)  /Mateusz Ingarden/
Punkty Mazovia: Jacek Szubert 5 (P).
Punkty Białystok: Sebastian Śliwowski 16 (8pd), Mateusz Perzyna 15 (3P), Sergo Kvernadze 10 (2P), Przemysław Kalinowski 5 (P), Marcin Majorczyk 5 (P), Adam Litwińczuk 5 (P), Piotr Vykpish 5 (P), Artur Sulima 5 (P), Yauheni Zhodzik 5 (P), Wojciech Twarowski 5 (P).
Żółta kartka: Mariusz Kobeszko (Białystok).
 
Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]

Purda: III Wojewódzki Turniej DiM WiM MPS7: Posnania Mistrzem Polski
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Skra Warszawa Orkan Sochaczew

Transmisja z meczu Ekstraligi
Warszawa, 17.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 RzKS Juvenia Kraków 7 25
3 MKS Ogniwo Sopot 7 25
4 Pogoń Awenta Siedlce 7 25
5 RC Lechia Gdańsk 7 16
6 OKS Skra Warszawa 7 16
7 RC Orkan Sochaczew 7 13
8 RC Arka Gdynia 7 1
9 KS Budowlani Lublin 7 0