banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

II liga - runda X, ostatnia23.05.2015

 
Ostatnia kolejka zokończyła tegoroczny sezon w II lidze, na zaplecze Ekstraligi awansowali Czarni Pruszcz Gdański, ze względu na wycofanie się z rozgrywek I ligi warszawskich Frogsów nie będą musieli rozgrywać meczu barażowego. W końcówce Czarni nie odpuścili i pokonując 58:0 Watahę Zielona Góra zakończyli rywalizację z kompletem zwyciestw. 
W meczu o drugie miejsce Gryfy z Rudy Śląskiej po zaciętym meczu pokonali Biało-Czarnych Nowy Sącz 24:22, zaś poznański Chaos wygrał z Rugby Wrocław 25:10. 
 
II liga – runda X – 23.05.2015
 
Chaos Poznań v KS Rugby Wrocław 25:10 (6:10)  /Damian Wolsza/
Punkty Chaos: Mikołaj Piotrowicz 10 (2P), Bartosz Włodarek 8 (pd, 2K), Paweł Goławski 5 (P), Bartłomiej Karliński 2 (pd).
Punkty Wrocław: Łukasz Huzar 5 (P), Rafał Frankl 5 (pd, K).
Czerwona kartka: Tamer Allaf (Wrocław).
Żółte kartki: Rafał Słomiński (Chaos), Łukasz Huzar (Wrocław).
 
RC Czarni Pruszcz Gdański v Wataha RC Zielona Góra 58:0 (24:0)  /Tomasz Jarowicz/
Punkty Czarni: Adrian Adamiak 15 (3P), Adrian Kostrzewiński 10 (2P), Dymytro Bordovskij 8 (4pd), Serhii Mysakov 5 (P), Dariusz Lechmyc 5 (P), Paweł Gajowniczek 5 (P), Norbert Gniech 5 (P), Mariusz Kasperek 5 (P).
Żółte kartki: Paweł Gajowniczek (Czarni), Paweł Szewczyk (Wataha).
 
KS Rugby Ruda Śląska v Biało-Czarni Nowy Sącz 24:22 (17:10)  /Janusz Wilk/
Punkty Ruda Śląska: Dominik Bryński 10 (2P), Krzysztof Płusa 9 (P, 2pd), Mateusz Magner 5 (P). 
Punkty Biało-Czarni: Tomasz Goliński 7 (2pd, K), Michał Lisowski 5 (P), Tomasz Pancerz 5 (P), Marcin Siemaszko 5 (P). 
 
Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]
 
Zdjęcia Karina Olszewska
 
WSS: Amsterdam 7s dla Kanady CONSUR Cup 2015
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Skra Warszawa Orkan Sochaczew

Transmisja z meczu Ekstraligi
Warszawa, 17.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 RzKS Juvenia Kraków 7 25
3 MKS Ogniwo Sopot 7 25
4 Pogoń Awenta Siedlce 7 25
5 RC Lechia Gdańsk 7 16
6 OKS Skra Warszawa 7 16
7 RC Orkan Sochaczew 7 13
8 RC Arka Gdynia 7 1
9 KS Budowlani Lublin 7 0