POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.776.530 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK7: Powołania na Roma 7's06.06.2018

 
Nazwa akcji: Zgrupowanie KNK7 i Turniej „Roma 7’s” w Rzymie (Włochy)
Termin:         13-17.06.2018
Miejsce:        Noclegi - Hotel  Meksyk w Warszawie
                      Treningi - boisko AZS AWF w Warszawie
                      Noclegi - Sheraton Parco de' Medici Hotel w Rzymie
                      Turniej - Tre Fontane Stadium w Rzymie
 
Lista powołanych zawodniczek:
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
Klichowska Anna
Maliszewska Hanna
Mroczyńska Marlena
Nowosz Marta
Pietrzak Monika
Schuster Julianna
Black Roses Posnania Poznań
Kowalczyk Agnieszka
Pamięta Natalia
Paszczyk Katarzyna
AZS AWF Warszawa
Singel Angelika
Witkowska Sylwia
Diablice Ruda Śląska
Karlińska Kinga
 
Sztab Szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Falkiewicz Marcelina - manager
Westfeld Dagna - analityk wideo
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
 
Ważne:
1. Zbiórka zawodniczek w dniu 13.06.2018 r do godz. 11:00 w Hotelu Meksyk w Warszawie ul. Marymoncka 34.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- dowód osobisty lub paszport
- obuwie do treningu i gry na boisku
- odzież kadrową
- bilety komunikacji
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 17.06.2018 r w godzinach popołudniowych.
 
Uwaga!!! Zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność jak i nieobecność u trenera kadry do dnia 07.06.2018 r do godz. 12.00
 
Harmonogram zgrupowania:
13.06 (środa)
trening
obiad
zajęcia teoretyczne
trening
kolacja
zajęcia teoretyczne
14.06 (czwartek)
śniadanie
trening
wylot do Rzymu
zakwaterowanie w Rzymie
kolacja
15.06 (piątek)
śniadanie
turniej
kolacja
analiza turnieju
16.06 (sobota)
śniadanie
turniej
kolacja
analiza turnieju
17.06 (niedziela)
śniadanie
powrót do Polski
 
TDiM: Zaproszenie do Pruszcza Gdańskiego Sprawozdawczo-Finansowe Walne Zebranie Delegatów PZR

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.776.530 liczba odwiedzin od
01.01.2014