POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.318.684 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK7 U18: Powołania na Mistrzostwa Europy19.04.2018

 
Konsultacja i Mistrzostwa Europy Kobiet U-18
 
Termin: Warszawa/Vichy, 23.04-30.04.2018
Miejsce:
1. nocleg: Hotel Meksyk, ul. Marymoncka 34, 01-813 Warszawa
2. treningi: Stadion AZS AWF Warszawa
 
Lista powołanych zawodniczek:
Arka Rumia:
1. Stawicka Justyna
Diablice Ruda Śląska:
2. Wręczycka Aleksandra
Juvenia Kraków:
3. Juszczak Beata
4. Warzecha Karolina
KS Budowlani Łódź:
5. Pustkowska Julia
6. Małolepsza Angelika
Legia Warszawa:
7. Motyl Gabriela
Posnania Poznań:
8. Veneri Cristina
9. Furman Natalia
10. Bancer Wiktoria
11. Duffy Ewelina
RC Orkan Sochaczew:
12. Kłak Sandra
 
Zawodniczki rezerwowe:
Pietrzak Paulina - Legia Warszawa
Buczyńska Wiktoria - Orkan Sochaczew
 
Sztab Szkoleniowy:
Kościelniak Łukasz - I trener
Mąkina Arkadiusz - II trener
Stencel Marcin - trener/kierownik
Koperska Barbara - fizjoterapeuta
 
Ważne:
1. Zbiórka zawodniczek w dniu 23.04.2018  do godz. 18:00 w Hotelu Meksyk ul. Marymoncka 34, 01-813 Warszawa
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- sprzęt do gry i treningu na boisku trawistym
- dowód osobisty lub paszport
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument papierowy
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd i powrót do domu wraz z regulaminem kadry
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
3. Powrót z Mistrzostw Europy w dniu 30.04.2018 o godz. 13:00 – Warszawa - Lotnisko Chopina 
Uwaga!!! Zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność jak i nieobecność za pośrednictwem Trenera Klubowego do dnia 21.04.2018 do godz. 20:00.
 
Harmonogram konsultacji:
23.04.2018
do godz. 18:00 przyjazd zawodniczek
19:00 - kolacja
20:00 - zebranie organizacyjne
24.04.2018
8:00 - śniadanie
10:30-12:00 - trening
13:00 - obiad
16:00-17:30 - trening
19:00 - kolacja
20:00 - zajęcia teoretyczne
25.04.2018
8:00 - śniadanie
10:30-12:00 - trening
13:00 - obiad
16:00-17:30 - trening
19:00 - kolacja
20:00 - zajęcia teoretyczne
26.04.2018
8:00 - śniadanie
10:30-12:00 - trening
13:00 - obiad
16:00-17:30 - trening 
19:00 - kolacja
20:00 - zajęcia teoretyczne
27.04.2018
4:20 – wyjazd na lotnisko
 
Łukasz Kościelniak
 
Informacja Kolegium Sędziów "Nietypowa" relacja z meczu...

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.318.684 liczba odwiedzin od
01.01.2014