POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.315.168 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK U18: Powołania do Andrychowa21.07.2017

 
Zgrupowanie Kadry Kobiet U-18: Andrychów 26.07-02.08.2017 
 
W dniach 26.07-02.08.2017 odbędzie się zgrupowanie Kadry Kobiet U-18 w Andrychowie.
Zbiórka zawodniczek 26.07 do godziny 17:00 w Hotelu „Nad Basenem” al. Adama Wietrznego 6, Andrychów.
 
Powołania otrzymują:
1. Stawicka Justyna               Arka Rumia
2. Sadowska Zuzanna           Juvenia Kraków
3. Knowa Magdalena             Juvenia Kraków
4. Pamięta Natalia                 Orkan Sochaczew
5. Kłak Sandra                      Orkan Sochaczew
6. Furman Natalia                  Posnania Poznań
7. Michalak Paulina               Posnania Poznań
8. Beszterda Sandra              Posnania Poznań
9. Matuszewska Julia            Posnania Poznań
10. Pospieszczyk Nicola        Diablice Ruda Śląska
11. Wręczycka Aleksandra     Diablice Ruda Śląska
12. Juszczak Beata               RC Gorce
13. Warzecha Karolina           RC Gorce
14. Madoń Urszula                 KS Rugby Gietrzwałd
15. Kowalczyk Klaudia           KS Rugby Gietrzwałd
16. Cristina Veneri                 Włochy
17. Paulina Adamczyk           Flota Gdynia
 
Kadra:
Trener: Łukasz Kościelniak
II Trener: Arkadiusz Mąkina
Fizjoterapeuta: Barbara Koperska
 
Zawodniczki muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w zgrupowaniu):

- sprzęt do treningu rugby
- obuwie do treningu na boisku trawiastym oraz buty do biegania
- strój kąpielowy na basen
- dowód osobisty lub paszport
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd na miejsce zbiórki i powrót do domu. 
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
 
Zakończenie konsultacji w dniu 02.08.2017 o godz. 13:00.
 
UWAGA !!!
 W przypadku planowanej nieobecności zawodniczka jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem Łukaszem Kościelniakiem tel. 788 381 535.
 
Łukasz Kościelniak
 
Finały OOM/MPJ: Dzień trzeci Plażowe rugby w Olsztynie

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 4 20
2 RC Orkan Sochaczew
5 11
3 RC Arka Gdynia 3 9
4 RC Lechia Gdańsk 3 9
5 KS Budowlani Łódź 5 0
  Grupa B    
1 KS Budowlani Lublin 4 16 
2 MKS Pogoń Siedlce 3 14 
3 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
4 OKS Skra Warszawa 4
5 RzKS Juvenia Kraków 5

 Wyniki

9.315.168 liczba odwiedzin od
01.01.2014