POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Kalendarz 7 - jesień 2014, pierwsze powołania21.08.2014

Trener reprezentacji Krzysztof Folc przedstawił kalendarz kadr narodowych siódemek na jesień 2014 roku i powołania na pierwszą Konsultację dla kadry U19.
 
Reprezentacja U19 /propozycje/
27.08.2014 - Konsultacja w Warszawie   
17.09.2014 - Konsultacja w Warszawie   
18.10.2014 - Turniej w Kiszyniowie  
11.11.2014 - Turniej Niepodległości w Warszawie
29-30.11.2014 - Konsultacja w Warszawie
 
Reprezentacja seniorów /propozycje/
04-07.09.2014 - Turniej w Rumunii
25-28.09.2014 - Turniej w Monachium
11.11.2014 - Turniej Niepodległości w Warszawie
04-07.12. 2014 - Turniej w Dubaju
 
Powołania na Konsultację U19 w Warszawie w dniu 27 sierpnia otrzymują: 
Posnania Poznań - Mateusz Nitschke, Kosma Zalewski, Oskar Soczewica, Dawid Najdul, Bartosz Kubalewski;
Orkan Sochaczew - Michał Kępa, Mateusz Plichta;
Budowlani Łódź/Marlin Ozorków - Krystian Pogorzelski;   
Budowlani Łódź - Paweł Urbaniak, Marek Miśkiewicz, Szymon Witkowski, Michał Similski; Skra Warszawa - Krzysztof Mucha, Michał Dytkiewicz, Łukasz Król;
Husar Bolesławiec - Jarosław Czulak;
Lechia Gdańsk - Robert Wójtowicz;
Arka Gdynia - Patryk Steindl, Arkadiusz Kamiński, Oskar Zypper;
Tytan Gniezno - Jędrzej Niedzielski;
Legia Warszawa - Norbert Gniado.
 
Zbiórka powołanych zawodników o godz. 12.30 boisko Skry Warszawa, ul. Wawelska 5.
Plan konsultacji: 13.00 - trening, 15.00 - obiad, 17.00 - gry sparingowe, 19.00 - zakończenie.
Każdy zawodnik proszony jest o zabranie 2 koszulek do gry: białej i czerwonej/czarnej, oczywiście w miarę możliwości.
Istnieje możliwość noclegu, kontakt z trenerem 601-262-545.
 
Zbliża się pojedynek ze Szwecją Sparingi przed sezonem
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1