POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Konferencje Szkoleniowe w Jarocinie31.10.2018

 
W dniach 21-23 września oraz 19-21 października br. odbyła się w Jarocinie konferencja szkoleniowa dla nauczycieli i trenerów biorących udział w projekcie „Upowszechniania sportu dzieci i młodzieży” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zakres tematyczny konferencji obejmował szkolenie z podstaw sędziowania rugby i Rugby TAG, szkolenie instruktorskie z rugby i Rugby TAG oraz bezpieczeństwo gry w kontakcie.
Zajęcia praktyczne (na boisku i hali sportowej) oraz teoretyczne prowadzili Krzysztof Krzewicki, Grzegorz Kacała, Sebastian Berestek oraz Artur Mrowicki.
 
Koordynatorzy programu „Upowszechniania sportu dzieci i młodzieży” przypominają wszystkim nauczycielom i trenerom, którzy wzięli udziału w obowiązkowych konferencjach, że zgodnie z punktem 4 załącznika nr 1 do umowy „(...) W przypadku uzasadnionej nieobecności (przypadek losowy, zwolnienie lekarskie) na konferencji nauczyciel/trener jest zobowiązany do zorganizowania w swoim Klubie dodatkowego turnieju Rugby TAG z okazji np. Mikołajek. O miejscu, terminie i uczestnikach tego turnieju trener jest zobowiązany powiadomić nauczycieli oraz swojego oficera/koordynatora. O braku obecności na konferencji szkoleniowej należy poinformować oficera/koordynatora przynajmniej 5 dni przed konferencją, w przeciwnym wypadku Zleceniodawcy nie zostanie wypłacone wynagrodzenie za miesiąc w którym organizowane było szkolenie.”
W związku z powyższym koordynatorzy projektu dołączają specjalny formularz sprawozdawczy, który należy wypełnić po zorganizowanym turnieju i dołączyć do miesięcznej sprawozdawczości. Na turnieju organizowanym dodatkowo obowiązuje limit udziału minimum 4 szkół.
 
Mateusz Boruta
 
W załączniku "Tabela" z listą osób, które mają zaliczoną obecność na konferencji na podstawie obecności w zajęciach. 

U20: Powołania na konsultację do Cetniewa - Aktualizacja Wspomnijmy tych, którzy odeszli...
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11