POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.544.872 liczba odwiedzin od
01.01.2014

ME U18: Terminarz spotkań13.03.2018


Decyzją Europejskiej Federacji Rugby - Mistrzostwa Europy w Rugby 2018 (do lat 18) - po raz drugi w historii tego sportu - zostały przyznane Polsce. Gospodarzem tego spektakularnego wydarzenia sportowego został region Wielkopolska. Mistrzostwa Europy zostają rozegrane w grupach Championship (o miejsca 1-8) i Trophy (o miejsca 9-16). Do tego wydarzenia zostało niespełna dwa tygodnie, jest to wystarczający czas żeby zaplanować sobie wizytę na tym wydarzeniu, nie tylko żeby kibicować biało-czerwonym. Poniżej terminy i godziny wszystkich spotkań.

Grupa Championship
 
Niedziela, 25 marca 2018
Mecz 1. Francja v Rumunia, Plewiska, 16.00
Mecz 2. Gruzja v Holandia, Plewiska, 12.00
Mecz 3. Portugalia v Rosja, Szamotuły, 11.30
Mecz 4. Hiszpania v Belgia, Szamotuły, 15.30
 
Środa, 28 marca 2018
Mecz 5. Zwycięzca M1 v Zwycięzca M4, Plewiska, 12.00
Mecz 6. Zwycięzca M2 v Zwycięzca M3, Plewiska, 16.00
Mecz 7. Przegrany M1 v Przegrany M4, Szamotuły, 11.30
Mecz 8. Przegrany M2 v Przegrany M3, Szamotuły, 15.30
 
Sobota, 31 marca 2018
Mecz 9, o I miejsce
Zwycięzca M5 v Zwycięzca M6, Grodzisk Wielkopolski, 16.00
Mecz 10, o III miejsce
Przegrany M5 v Przegrany M6, Grodzisk Wielkopolski, 14.00
Mecz 11, o V miejsce
Zwycięzca M7 v Zwycięzca M8, Szamotuły, 12.45
Mecz 12, o VII miejsce 
Przegrany M7 v Przegrany M8, Szamotuły, 11.00
 
 
Grupa Trophy
 
Sobota, 24 marca 2018
Mecz 1. Niemcy v Szwajcaria, Jarocin, 14.00
Mecz 2. Czechy v Łotwa, Żerków, 11.00
Mecz 3. Polska v Ukraina, Jarocin, 12.00
Mecz 4. Luksemburg v Litwa, Żerków, 15.00
 
Wtorek, 27 marca 2018
Mecz 5. Zwycięzca M1 v Zwycięzca M4, Żerków, 15.00
Mecz 6. Zwycięzca M2 v Zwycięzca M3, Poznań, 16.00
Mecz 7. Przegrany M1 v Przegrany M4, Żerków, 11.00
Mecz 8. Przegrany M2 v Przegrany M3, Poznań, 12.00
 
Piątek, 30 marca 2018
Mecz 9, o I miejsce
Zwycięzca M5 v Zwycięzca M6, Żerków, 16.00
Mecz 10, o III miejsce
Przegrany M5 v Przegrany M6, Jarocin, 11.00
Mecz 11, o V miejsce
Zwycięzca M7 v Zwycięzca M8, Jarocin, 15.00
Mecz 12, o VII miejsce 
Przegrany M7 v Przegrany M8, Żerków, 12.00
 

Pliki do pobrania

pdf Rozgrywki
Junior, Kadet: Harmonogram 2018 KNK7: Relacja z Vaxjo

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.544.872 liczba odwiedzin od
01.01.2014