POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 74

10.001.408 liczba odwiedzin od
01.01.2014

ME U20: Polska v Rosja 5:7108.04.2018


W pierwszym meczu Mistrzostw Europy Championship U20 reprezentacja Polski uległa rówieśnikom z Rosji 5:71 (0:24). Przegrana zmusza naszą reprezentację do walki o miejsca 5-8 i utrzymanie w najwyższej grupie rozgrywkowej, kolejnym przeciwnikiem będzie Ukraina z którą zmierzymy się w środę, 11 kwietnia. W pozostałych meczach Portugalia pokonała Region Centro-Norte 44:0, Hiszpania wygrała z Ukrainą 81:0, a Rumunia niespodziewanie uległa Holandii 38:40.
 
Taveiro 08.04.2018, ćwierćfinał ME U20
Polska v Rosja 5:71 (0:24)
Punkty: Rudziński Oskar 5 (P).
Skład: 01. Potrykus Adrian (47 Wesołowski Dawid), 02. Plesiński Cezary, 03. Gadomski Michał (41 Czapiga Mateusz), 04. Zietkowski Rafał, 05. Kossakowski Milan (63 Majchrzak Szymon), 06. Pacewicz Nicolas (67 Rudziński Oskar), 07. Litwińczuk Adam, 08. Musur Michał (59 Woźniak Daniel) - 09. Drewczyński Kacper - 10. Machlik Dominik (47 Witulski Oskar) - 11. Zielinski Oskar (53 Olejek Krystian), 12. Kinast Dawid, 13. Mańko-Musiał Łukasz, 14. Korusiewicz Arkadiusz - 15. Twardowski Szymon (73 Daszczyk Bartlomiej).
Rezerwa: Kaminski Jakub.
Żółta kartka: Musur Michał.
Sędzia: Vivien Praderie (Francja).
 
We środę, 11 kwietnia br. zostaną rozegrane spotkania półfinałowe w grupie Championship Mistrzostw Europy U20, godziny rozpoczęcia transmisji:
O miejsca 5-8 
11.53 Ukraina v Polska
14.53 Region Centro-Norte v Rumunia
O miejsca 1-4
16.53 Hiszpania v Rosja
18.53 Portugalia v Holandia
Transmisja wszystkich spotkań na RugbyEuropeTV 

I liga - Kolejka I Nabór na stanowisko Managera Reprezentacji XV

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 76% Powinno zostać 16% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 74

10.001.408 liczba odwiedzin od
01.01.2014