POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

MPJ, MPK: Kalendarz rozgrywek 2017/201831.08.2017

 
Kalendarz rozgrywek Mistrzostw Polski Juniorów i Mistrzostw Polski Kadetów
 
Jesień 2017
 
I. 16/17.09.2017
Junior
RC Lechia Gdańsk v BBRC Łódź
KS Budowlani Łódź v RC Arka Gdynia
KS Budowlani Lublin v RC Legia Warszawa
RC Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków
Kadet
RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew
KS Budowlani Łódź v RC Arka Gdynia
KS Budowlani Lublin v Legia Warszawa
Juvenia Kraków v Pogoń Siedlce
BBRC Łódź v Alfa Bydgoszcz
MKS Ogniwo Sopot v Sparta Jarocin
 
23/24.09.2017
Puchar Śląska Rugby 7 Sosnowiec U16, U17, U18
 
II. 30.09/01.10.2017
Junior
BBRC v RC Arka Gdynia
RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź
RC Legia Warszawa v Juvenia Kraków
KS Budowlani Lublin v RC Orkan Sochaczew
Kadet
RC Orkan Sochaczew v RC Arka Gdynia
RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź
RC Legia Warszawa v Juvenia Kraków
KS Budowlani Lublin v Pogoń Siedlce
Alfa Bydgoszcz v Sparta Jarocin
BBRC v MKS Ogniwo Sopot
 
05-08.10.2017
OKKWJ Burzenin
 
14-15.10.2017
Kadra U18 Baltic Cup, (do potwierdzenia)
 
21/22.10.2017
I turniej Grand Prix MPJ 7/MPK 7
 
III. 28/29.10.2017
Junior
KS Budowlani Łódź v BBRC
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk
RC Orkan Sochaczew v RC Legia Warszawa
Juvenia Kraków v KS Budowlani Lublin
Kadet
RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk
Pogoń Siedlce v RC Legia Warszawa
Juvenia Kraków v KS Budowlani Lublin
MKS Ogniwo Sopot v Alfa Bydgoszcz
Sparta Jarocin v BBRC
 
IV. 04/05.11.2017
Junior
BBRC v RC Lechia Gdańsk
RC Arka Gdynia v KS Budowlani Łódź
RC Legia Warszawa v KS Budowlani Lublin
Juvenia Kraków v RC Orkan Sochaczew
Kadet
RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk
RC Arka Gdynia v KS Budowlani Łódź
RC Legia Warszawa v KS Budowlani Lublin
Pogoń Siedlce v Juvenia Kraków
Alfa Bydgoszcz v BBRC
Sparta Jarocin v MKS Ogniwo Sopot
 
Wiosna 2018
 
26-31.03.2018
ME U18 Polska
 
V. 07/08.04.2018
Junior
RC Arka Gdynia v BBRC
KS Budowlani Łódź v RC Lechia Gdańsk
Juvenia Kraków v RC Legia Warszawa
RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Lublin
Kadet
RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew
KS Budowlani Łódź v RC Lechia Gdańsk
Juvenia Kraków v RC Legia Warszawa
Pogoń Siedlce v KS Budowlani Lublin
Sparta Jarocin v Alfa Bydgoszcz
MKS Ogniwo Sopot v BBRC
 
VI. 14/15.04.2018
Junior
BBRC v KS Budowlani Łódź
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia
RC Legia Warszawa v RC Orkan Sochaczew
KS Budowlani Lublin v Juvenia Kraków
Kadet
KS Budowlani Łódź v RC Orkan Sochaczew
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia
RC Legia Warszawa v Pogoń Siedlce
KS Budowlani Lublin v Juvenia Kraków
Alfa Bydgoszcz v MKS Ogniwo Sopot
BBRC v Sparta Jarocin
 
21/22.04.2018
II Turniej Grand Prix MPJ 7MPK 7
 
27.04.-01.05.2018
OKKWJ miejsce do ustalenia
 
12/13.05.2018
II runda MPK Baraże
 
19/20.05.218
II runda MPJ Ćwierćfinał
 
26/27.05.2018
III runda MPK Ćwierćfinał
 
02/03.06.2018
III turniej Grand Prix MPJ 7/MPK 7
 
09/10.06.2018
IV runda MPK Półfinał
 
16/17.06.2018
III runda MPJ Półfinał
 
23/24.06.2018
V runda MPK Finał
 
30.06.2018
IV runda MPJ Finał
 
U20: Polska v Luksemberg 22:14 MMM 7: Regulamin
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11