banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

MPK7: Rozegrano półfinały24.10.2016

 
Półfinałowy turniej Mistrzostw Polski Kadetów 7 grupy południowej odbył się w sobotę 22 października br. w Bolesławcu na boisku przy ulicy Rajskiej 5.
 
Juvenia - Nowogrodziec  50:0
Pogoń - Orkan                  7:31
B/Lublin - Husar              36:0
Juvenia - Pogoń              33:7
BBRC - Husar                   7:24
Orkan - Nowogrodziec    46:0
BBRC - B/Lublin               0:52
Orkan - Juvenia              12:17
Pogoń - Nowogrodziec   38:0
 
Półnał
B/Lublin - Orkan            14:31
Husar - Juvenia             14:26
 
Finały o miejsca 5-7
BBRC - Nowogrodziec   26:21
BBRC - Pogoń                 0:57
Pogoń - Nowogrodziec   38:0 (zaliczony mecz w grupie)
Finał o III miejsce : B/Lublin - Husar     26:21
Finał o I miejsce : Juvenia - Orkan    0:5 (0:0) (0:0)
 
1. RC Orkan Sochaczew
2. RzKS Juvenia Kraków
3. KS Budowlani Lublin
4. Husar Bolesławiec
5. MKS Pogoń Siedlce
6. BBRC Łódź
7. UKS Nowogrodziec
 
Półfinałowy turniej Mistrzostw Polski Kadetów 7 grupy północnej odbył się w niedzielę 23 października br. w Gdańsku na boisku GSLiR przy ulicy Grunwaldzkiej 244.
 
Arka Gdynia v Alfa Bydgoszcz 12:10 (5-0)
Lechia Gdańsk v Legia Warszawa 5:24 (5-10)
KS Budowlani Łódź v Arka Gdynia 14:17 (14-5)
Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk 12:5  (0-5)
Alfa Bydgoszcz v KS Budowlani Łódź 0:26 (0-12)
Legia Warszawa v Ogniwo Sopot 21:0 (14-0) 
 
Finał o V miejsce : Alfa Bydgoszcz v Lechia Gdańsk 5:14 (0-7)
Finał o III miejsce : KS Budowlani Łódź v Ogniwo Sopot 7:5 (0-5)
Finał o I miejsce : Arka Gdynia v Legia Warszawa 0:26 (0-7)
 
1. RC Legia Warszawa
2. RC Arka Gdynia
3. KS Budowlani Łódź
4. MKS Ogniwo Sopot
5. RC Lechia Gdańsk
6. Alfa  Bydgoszcz
 
Ireneusz Pietrak, Grzegorz Szostek
 
II Liga - Runda I - Kolejka V MPJ7: Rozegrano półfinały
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Women 2019
Charków, 20.07.2019 - 21.07.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1