POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

MPK7: Zaproszenie na Święto Kobiecego Rugby w Warszawie16.04.2018

 
Już w sobotę, 21 kwietnia br. odbywać się będzie w Warszawie wielkie Święto Kobiecego Rugby w odmianie olimpijskiej. Na boisku Skry przy ul. Wawelskiej 5 zmierzy się 12 zespołów w ramach V turnieju Mistrzostw Polski Kobiet 7. Organizatorem jest kobieca drużyna Legii Warszawa, aktualne Wicemistrzynie Polski.
 
Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00. Pierwszą fazę rozgrywek turniejowych będą stanowiły mecze grupowe, zaś od około 15:00 planowane jest rozpoczęcie meczy finałowych.
 
Dzięki silnemu wsparciu ze strony sponsorów oraz osób, które podobnie jak same zawodniczki, upodobały sobie ten jakże widowiskowy sport, możemy już po raz kolejny gościć najlepsze drużyny z całej Polski. Gwarantujemy dużo emocji i wrażeń sportowych. Sponsorem Głównym Turnieju, bez którego wsparcia finansowego nie udałoby się całe przedsięwzięcie, jest firma ROBYG – deweloper prężnie działający na warszawskim rynku mieszkaniowym, z którym to sekcja żeńska rugbistek rozpoczęła współpracę dwa lata temu. 
 
Prócz samego turnieju przewidziano wiele atrakcji głównie dla najmłodszych kibiców tj. pokazowe treningi rugby, piłki nożnej, boksu, cross-fit, jak również wspólne tańczenie zumby oraz malowanie buziek.
 
Po Turnieju tradycyjnie już zapraszamy wszystkich na tzw. „trzecią połowę”, gdzie będzie można osobiście pogratulować wszystkim zawodniczkom zapału do walki, zwycięstw i poznać odpowiedzi na wszystkie pytania zastanawiające ewentualne adeptki tego fascynującego acz dopiero odkrywanego na naszym podwórku sportu.
 
Filip Cackowski 
 
MPS7: Zaproszenie do Szczecina MPS7: Zaproszenie do Olsztynka - Aktualizacja
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Budowlani Łódź SA 0 0
2 MKS Ogniwo Sopot 0 0
3 MKS Pogoń Siedlce 0 0
4 RC Lechia Gdańsk 0 0
5 RC Orkan Sochaczew 0 0
6 KS Budowlani Lublin 0 0
7 OKS Skra Warszawa 0 0
8 RzKS Juvenia Kraków 0 0
9 RC Arka Gdynia 0 0
10 KS Budowlani Łódź 0 0