POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 162

8.465.318 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPK U16: Zakończenie eliminacji19.06.2017

 
Komunikat Końcowy : Eliminacje MPK, sezon 2016/2017
 
Mecz zaległy: KS Budowlani Łódź – Ogniwo Sopot 60:7 (27:0) 

Wyniki runda wiosenna
 
VI kolejka 
Pogoń Siedlce - RC Orkan Sochaczew 5:41 (5:12)
RC Legia Warszawa - KS Budowlani Lublin 12:32 (5:12)
Juvenia Kraków - pauza
 
BBRC Łódź - Lechia Gdańsk  17:33 (5:19)
Ogniwo Sopot - KS Budowlani Łódź 0:63 (0:26)
RC Arka Gdynia - pauza
 
VII kolejka 
KS Budowlani Lublin -  RC Orkan Sochaczew  10:23 (5:5)
Pogoń Siedlce - Juvenia Kraków  0:15
RC Legia Warszawa - pauza
 
KS Budowlani Łódź - Lechia Gdańsk 22:17 (8:17)
RC Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 52:10 (28:3)
BBRC Łódź  - pauza
 
VIII kolejka
RC Legia Warszawa - Juvenia Kraków 27:21
Budowlani Lublin - Pogoń Siedlce 48:7 (29:0)
RC Orkan Sochaczew - pauza
 
KS Budowlani Łódź - RC  Arka Gdynia 57:12 (31:7)
Ogniwo Sopot - BBRC Łódź 32:31 (10:7)
Lechia Gdańsk - pauza
 
IX kolejka 
RC Orkan Sochaczew -  Juvenia Kraków 19:14 (12:0)
Pogoń Siedlce - Legia Warszawa  12:17 (0:7)
KS Budowlani Lublin - pauza 
 
BBRC Łódź - KS Budowlani Łódź 12:42 (0:15)
Lechia Gdańsk - RC Arka Gdynia 28:12 (14:0)
Ogniwo Sopot - pauza
 
X kolejka 
RC Orkan Sochaczew - Legia Warszawa 14:3 (7:3)
Juvenia Kraków - KS  Budowlani Lublin 54:17 (19:17)
Pogoń Siedlce - pauza 
 
BBRC Łódź - Arka Gdynia   26:24 (14:7)           
Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot  48:10 (31:5) 
KS Budowlani Łódź - pauza

Mecze barażowe 24.06.2017
RC Legia Warszawa – Ogniwo Sopot
BBRC Łódź – Pogoń Siedlce
 
Klasyfikacja po rundzie grupowej:

Grupa Centrum: 

Klub MPK

M

Z

R

P

Pkt.

Bilans

Miejsce

Orkan Sochaczew

8

8

0

0

24

305:51

1

Budowlani Lublin

8

5

0

3

18

188:147

2

Juvenia Kraków

8

4

0

4

17

187:153

3

RC Legia Warszawa

8

3

0

5

14

116:213

4

Pogoń Siedlce

8

0

0

8

8

53:285

5

Do turnieju finałowego awansują drużyny z miejsc 1-3, drużyny 4,5 rozegrają mecze barażowe.
 
Grupa Północ:

Klub MPK

M

Z

R

P

Pkt.

Bilans

Miejsce

KS Budowlani Łódź

8

6

0

2

20

341:104

1

Lechia Gdańsk

8

6

0

2

20

221:124

2

Arka  Gdynia

8

5

0

3

18

203:176

3

BBRC Łódź

8

2

0

6

12

217:270

4

Ogniwo Sopot

8

1

0

7

10

77:396

5

Drużyna KS Budowlani Łódź wyprzedziła drużynę RC Lechia Gdańsk korzystniejszym bilansem bezpośrednich spotkań
Do turnieju finałowego awansują drużyny z miejsc 1-3, drużyny 4,5 rozegrają mecze barażowe.

Jacek Zalejarz
komisarz rozgrywek, eliminacji MPK 2016/2017
 
U20: Nowa Zelandia Mistrzem Świata World Rugby Nations Cup dla Urugwaju

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 162

8.465.318 liczba odwiedzin od
01.01.2014