POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.522.147 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPK XV: Rozegrano półfinały13.06.2018

 
Mistrzostwa Polski Kadetów w Rugby XV
 
W dniu 09 czerwca 2018 odbyły się mecze półfinałowe Mistrzostw Polski Kadetów w rugby 15-osobowym.
 
Na stadionie KS Budowlani Łódź przy ul. Górniczej 5 odbyły się półfinały o miejsca 1-4:
KS Budowlani Łódź v MKS Pogoń Siedlce 67:8 (24:3)
Punkty Budiwlani: Muras 17 (7pd,1k), Łaszcz 10 (2P), Nowak 10 (2P), Cisak 5 (1P), Zjawiony 5 (1P), Berger 5 (1P), Rębowski 5 (1P), Owczarek 5 (1P), Borowski 5 (1P).
Trener KS Budowlani Łódź - Marek Maciejewski
Punkty Pogoń: Podfigórny 5 (1P), Pątek 3 (1k).
Trener MKS Pogoń Siedlce - Paweł Kuligowski
 
KS Budowlani Lublin - RC Orkan Sochaczew 19:87 (5:52)
Punkty Budowlanu: Gąska 5 (1P), Dec 5 (1P), Zyśko 5 (1P), Litke 4 (2pd).
Trener KS Budowlani Lublin - Piotr Choduń
Punkty Orkan: Kocimski 32 (2P,11pd), Zieliński 10 (2P), Szufliński 10 (2P), Kryś 10 (2P), Łukaszyk 5 (1P), Wróbel 5 (1P), Miękus 5 (1P), P.Szwarc 5 (1P), Budnik 5 (1P)
Trener RC Orkan Sochaczew - Tomasz Malesa
 
Mecz półfinałowy o miejsca 5-8 Mistrzostw Polski Kadetów w odmianie 15-osobowej pomiędzy zespołami z Trójmiasta odbył się w Gdańsku w kompleksie sportowym GOKF-u przy ul. Grunwaldzkiej 244:
RC Lechia Gdańsk - RC Arka Gdynia 16:26 (3:19)
Punkty Lechia: Romanowicz 11 (1pd,2k,1dg), Brakowski 5 (1P).
Trener RC Lechia Gdańsk - Michał Pietryk
Punkty Arka: Kuleta 10 (2P), Mohyła 9 (1P,2pd), Białk 5 (1P), Przerwa 2 (1pd).
Trener RC Arka Gdynia - Mateusz Plichta
 
Mecz pomiędzy drużynami RzKS Szkoła Gortata Juvenia Kraków a RC Legia Warszawa nie odbył się w wyznaczonym terminie. Decyzją KGiD PZR (orzeczenie z dnia 11 czerwca 2018) mecz wygrywa walkowerem drużyna z Krakowa.
RzKS Szkoła Gortata Juvenia Kraków - RC Legia Warszawa 25:0 (walkower).
 
 
Mecze finałowe odbędą się w dniu 23 czerwca 2018 na boisku AZS AWF Warszawa, a pary finałowe przedstawiają się następująco:
Mecz o I miejsce: 
KS Budowlani Łódź - RC Orkan Sochaczew
Mecz o III miejsce:
MKS Pogoń Siedlce - KS Budowlani Lublin
Mecz o V miejsce:
RzKS Szkoła Gortata Juvenia Kraków - RC Arka Gdynia
Mecz o VII miejsce:
RC Legia Warszawa - RC Lechia Gdańsk
Szczegółowy harmonogram finałowych gier zostanie podany wkrótce w osobnym komunikacie.
 
Przemysław Pustkowski
Komisarz Rozgrywek MPK/MPJ
 
Zaproszenie na Ukiel Beach Rugby Cup 2018 Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 25

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.522.147 liczba odwiedzin od
01.01.2014