POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 162

8.465.252 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPS7: III Turniej w Unisławiu30.10.2017

 
III Turniej o Mistrzostwo Polski Seniorów w Rugby 7 odbył się w niedzielę, 29 października br. w Unislawiu na boisku przy ulicy Chełmskiej.
 
Tytan - AZS AWFiS                 19:5
Bełchatów - Werewolves          17:7
Posnania - Orkan                   20:0
Szarża - Olsztyn                      5:5
Lechia - Tytan                        26:12
Bełchatów - Kaskada               0:26
Juvenia - Posnania                  0:27
Werewolves - Olsztyn              5:7
Lechia - AZS AWFiS              24:12
Szarża - Kaskada                    0:31
Juvenia - Orkan                        7:24
Olsztyn - Bełchatów                 5:0
Szarża - Werewolves               5:31
Kaskada - Olsztyn                 31:0
Szarża - Bełchatów                  0:21
Kakada - Werewolves             10:5
Dywizja I - Grupa A: 1.Lechia Gdańsk; 2.Tytan Gniezno; 3.AZS AWFiS Gdańsk
Dywizja I - Grupa B: 1.Posnania Poznań; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.Juvenia Kraków
Dywizja II - Grupa C: 1.Kaskada Szczecin; 2.Rugby Team Olsztyn; 3.Rugby Bełchatów; 4.Werewolves Wąbrzeźno; 5.Szarża Grudziądz
 
Półfinały
Lechia - Orkan            19:14   14:14 dogrywka
Posnania - Tytan         22:0
 
Finał o V m     AZS AWFiS - Juvenia  17:14
Finał o III m    Tytan - Orkan              12:7
Finał o I m      Posnania - Lechia        15:5
 
Klasyfikacja
  1.Posnania Poznań                     25 pkt
  2.Lechia Gdańsk                         23 pkt
  3.GTR Tytan Gniezno                  22 pkt
  4.RC Orkan Sochaczew               21 pkt                   
  5.AZS AWFiS Gdańsk                 20 pkt
  6.Juvenia Kraków                        19 pkt
  7.Kaskada Szczecin                   18 pkt
  8.Rugby Team Olsztyn               17 pkt
  9.Rugby Bełchatów                     16 pkt
10.Werewolves Wąbrzeźno           15 pkt
11.Szarża Grudziądz                    14 pkt
 
Klasyfikacja MPS 7 po III turniejach
  1.Posnania Poznań                     72/3 pkt
  2.Lechia Gdańsk                         71/3 pkt
  3.GTR Tytan Gniezno                  65/3 pkt
  4.Juvenia Kraków                        62/3 pkt
  5.AZS AWFiS Gdańsk         .      61/3 pkt
  6.RC Orkan Sochaczew              57/3 pkt
  7.Rugby Bełchatów                     50/3 pkt
  8.Werewolves Wąbrzeźno           47/3 pkt
  9.Rugby Team Olsztyn               46/3 pkt
10.Szarża Grudziądz                    43/3 pkt
11.Budowlani Łódź SA                  19/1 pkt
12.Kaskada Szczecin                   18/1 pkt
13.KS Budowlani Łódź                  18/1 pkt          
 
Ireneusz Pietrak
 
Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 09 KNK7: Powołania na Dubai 7's

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 162

8.465.252 liczba odwiedzin od
01.01.2014