banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

MPS7: Lechia blisko kolejnego tytułu04.05.2014

Niestety ostatecznie tylko siedem drużyn wystąpiło w I turnieju Grand Prix wyłaniającego Mistrza Polski Seniorów w 7-osobowej odmianie gry.
Na stadionie MOSiR w Sochaczewie przy ulicy Warszawskiej 80 kibice obejrzeli kilka bardzo ciekawych pojedynków, ale w finale zawodów broniąca tytułu gdańska Lechia nie pozostawiła nadziei graczom Budowlanych S.A., z którymi dość nieoczekiwanie przegrała pojedynek grupowy.
 
Grupa A: 1.RC Lechia Gdańsk 2.KS Posnania Poznań 3.Budowlani S.A. Łódź
Grupa B: 1.MKS Awenta Pogoń Siedlce 2.RC Orkan Sochaczew 3.MKS Ogniwo Sopot 4.AZS AWFiS Gdańsk
Gry grupowe: Pogoń – AZS AWFiS 40:0 (21:0), Posnania – Budowlani 17:12 (7:12), Orkan – Ogniwo 33:5 (19:5), AZS AWFiS – Ogniwo 10:33 (5:19), Lechia – Posnania 31:12 (21:5), Pogoń – Orkan 0:26 (0:14), Orkan – AZS AWFiS 31:7 (12:7), Budowlani – Lechia 21:10 (14:0), Ogniwo – Pogoń 12:19 (12:7).
Tabela grupy A: 1.Lechia Gdańsk 2 4 41:32; 2.Budowlani SA Łódź 2 4 33:27; 3.Posnania Poznań 2 4 29:45;
Tabela grupy B: 1.Orkan Sochaczew 3 9 90:12; 2.Pogoń Siedlce 3 7 59:38; 3.Ogniwo Sopot 3 5 50:62; 4.AZS AWFiS Gdańsk 3 3 17:104.
1/2 finału:  Lechia – Pogoń 33:17 (19:12), Orkan – Budowlani SA 7:15 (0:0).
Finały -  o V miejsce: Ogniwo – Posnania 5:42 (0:21); o III miejsce: Orkan – Pogoń 33:12 (21:7); o I miejsce: Budowlani SA – Lechia 0:36 (0:17).
 
Klasyfikacja końcowa: 1.RC Lechia Gdańsk 2.Budowlani S.A. Łódź 3.RC Orkan Sochaczew 4.MKS Awenta Pogoń Siedlce 5.KS Posnania Poznań 6.MKS Ogniwo Sopot 7.AZS AWFiS Gdańsk.
Sędzia główny: Monika Baniewicz.
Kadra na ME7 do lat 19 Cenne wygrane Lechii i Budowlanych SA
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 04.04.2019 - 05.04.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 1 5
2 Budowlani Łódź SA 1 5
3 MKS Pogoń Siedlce 1 5
4 RC Lechia Gdańsk 1 5
5 KS Budowlani Lublin 1 4
6 RC Orkan Sochaczew 1 1
7 OKS Skra Warszawa 1 1
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0
9 KS Budowlani Łódź 1 0
10 RC Arka Gdynia 1 0