banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

MPS7: Rozkład gier w finałach08.07.2015


Turniej finałowy XXI Mistrzostw Polski Seniorów w rugby 7 odbędzie się w dniach 11-12 lipca 2015 r. w Gnieźnie na obiektach MOSiR przy ul. Strumykowej. Początek turnieju w sobotę 11.07.2015 r godz.11.00. Odprawa techniczna oraz weryfikacja dokumentów godz.10.00. Przypominam wszystkim kierownikom drużyn o obowiązkowym stawieniu się na odprawę techniczną wraz z niezbędnymi dokumentami uprawniającymi zawodników do gry. Jednocześnie przypominam że w jednym z punktów regulaminu jest iż drużyna nie może liczyć mniej niż 10 graczy.
 
Grupa A                                         Grupa B
1N  Lechia Gdańsk                          1S  RC Orkan Sochaczew
2S  Budowlani Lublin                        2N  Arka Gdynia
3S  RC Igloo Ruda Śląska                3N  Tytan Gniezno
4N  Husar Bolesławiec                     4S  RC Częstochowa
5N  RK Unisław                               5S  Juvenia Kraków
6S  Legia Warszawa                        6N  Ogniwo Sopot
 
I dzień sobota 11.07.2015 
 
godz.11.00     Lechia - Legia
        11.17     Orkan - Ogniwo
        11.34     Lublin - Unisław
        11.51     Arka - Juvenia
        12.08     Igloo - Husar
        12.25     Tytan - RCC
        12.42     Legia - Husar
        12.59     Ogniwo - RCC
        13.16     Igloo - Unisław
        13.33     Tytan - Juvenia
        13.50     Lechia - Lublin
        14.07     Orkan - Arka
przerwa obiadowa do godz.16.00
        16.00     Lublin - Legia
        16.17     Arka - Ogniwo
        16.34     Igloo - Lechia
        16.51     Tytan - Orkan
        17.08     Unisław - Husar
        17.25     RCC - Juvenia
        17.42     Lublin - Igloo
        17.59     Arka Tytan
        18.16     Lechia - Husar
        18.33     Orkan - RCC
        18.50     Unisław - Legia          
        19.07     Juvenia - Ogniwo
 
II dzień niedziela 12.07.2015
 
godz.10.00    Igloo - Legia
        10.17    Tytan - Ogniwo
        10.34    Husar - Lublin
        10.51    RCC - Arka
        11.08    Unisław - Lechia
        11.25    Juvenia - Orkan
 
Półfinały
Bowl  12.00   A5 - B6
         12.17   B5 - A6
Plate 12.34    A3 - B4 
        12,51    B3 - A4
Cup  13.08    A1 - B2
        13.25    B1 - A2
Finały
        13.50   o XI  m    L 1/2
        14.07   o IX m     finał  Bowl
        14.24   o VII m
        14.41   o V m     finał Plate
        14.58   o III m
        15.20   o I m      finał Cup
 
Uwaga: Proszę o dokładne zapoznanie się z regulaminem turnieju oraz o punktualne przybycie na zawody.
 
Ireneusz Pietrak
 
System "15" na sezon 2015/2016 Postanowienie Komisji Gier i Dyscypliny
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 04.04.2019 - 05.04.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 1 5
2 Budowlani Łódź SA 1 5
3 MKS Pogoń Siedlce 1 5
4 RC Lechia Gdańsk 1 5
5 KS Budowlani Lublin 1 4
6 RC Orkan Sochaczew 1 1
7 OKS Skra Warszawa 1 1
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0
9 KS Budowlani Łódź 1 0
10 RC Arka Gdynia 1 0