POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

MPS7: Zaproszenie do Gniezna i Sopotu30.07.2016


Pierwszy turniej finałowy MPS 7 odbędzie się w Gnieźnie w niedzielę 14.08.2016 na stadionie MOSiR przy ulicy Strumykowej. Początek turnieju godz.10.25. Odprawa techniczna oraz weryfikacja dokumebtów godz. 9.30.
 
Grupa A: 1.Lechia Gdansk, 4.Tytan Gniezno, 5.Posnania Poznań, 8.Rugby Białystok, 9.Rugby Bełchatów
Grupa B: 2.Ogniwo Sopot, 3.RC Orkan Sochaczew, 6.Budowlani Łódź SA, 7.RC Częstochowa, 10.Szarża Grudziądz
 
Turniej w Gnieźnie 14.08.2016
 
09:30  Odprawa
10:15  Ceremonia rozpoczęcia
10:25  Tytan v Lechia 
10:42  Orkan v Ogniwo
10:59  Posnania v Białystok
11:16  Budowlani v Częstochowa 
11:33  Bełchatów v Lechia 
11:50  Grudziądz v Ogniwo
12:07  Białystok v Tytan 
12:24  Częstochowa v Orkan
12:41  Posnania v Bełchatów 
12:58  Budowlani v Grudziądz 
13:15  Białystok v Lechia 
13:32  Częstochowa v Ogniwo
13:49  Tytan v Posnania
14:06  Orkan v Budowlani
14:23  Białystok v Bełchatów 
14:40  Częstochowa v Grudziądz 
14:57  Posnania v Lechia 
15:14  Budowlani v Ogniwo
15:31  Bełchatów v Tytan 
15:48  Grudziądz v Orkan
16:05  Przerwa 25'
16:30  o IX miejsce  
16:47  o VII miejsce  
17:04  o V miejsce  
17:21  o III miejsce  
17:38  Finał  
18:00  Ceremonia zakończenia
18:30  Zakończenie  
 
Turniej w Sopocie 21.08.2016
 
grupa A  1, 2, 3, 4*
grupa B  5, 8, 9
grupa C  6, 7, 10
 
godz.  11.00     1 - 4
          11.17     2 - 3
          11.34     8 - 9
          11.51     7 - 10
          12.08     4 - 3 
          12.25     1 - 2
          12.42     5 - 8
          12.59     6 - 7
          13.16     2 - 4
          13.34     3 - 1
          13.51     9 - 5
          14.08    10 - 6  
1/4 finał
          14.40    B1 - C1
1/2 plate
          14.57  I     A4 - L1/4 f
          15.15  II    B2 - C2
1/2 cup
          15.32 III   A2 - A3
          15 49 IV   A1 - W1/4 f
finały
          16.20  o IX miejsce      B3 - C3
          16.37  o VII miejsce     L I - L II
          16.54  o V miejsce, finał plate     W I - W II
          17.11  o III miejsce       L III - L IV
          17.30  o I miejsce,  finał cup  W III - W IV 

*Uwaga: Rozstawienie grup po turnieju w Gnieźnie.
 
Ireneusz Pietrak
 
90 trenerów na Konferencji w Łodzi! - Aktualizacja Zaproszenie do Piotrowic Nyskich
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11