POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 74

6.367.852 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Medale krajowych rozgrywek 201629.12.2016

 
Przedstawiamy medalistów z 2016 roku na wszystkich poziomach rozgrywek od Ekstraligi do Szkolnej Ligi Rugby Tag. 
 
Mistrzostwa Polski Seniorów
1.Budowlani SA Łódź; 2.RC Lechia Gdańsk; 3.MKS Ogniwo Sopot.
 
Mistrzostwa Polski Seniorek 
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.Black Roses Posnania Poznań; 3.RC Legia Warszawa.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów 7
1.RC Lechia Gdańsk; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.GKR Tytan Gniezno.
 
Puchar Polski Seniorek 7
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.RC Legia Warszawa; 3.Black Roses Posnania Poznań.

Puchar Polski Seniorów
Ekstraliga - Budowlani SA Łódź
I liga - Skra Rugby Warszawa
II liga - KS Posnania Poznań

Puchar Polski Seniorów 7
1.GKR Tytan Gniezno; 2.KS Posnania Poznań; 3.RC Lechia Gdańsk.
 
Elite Panów na Plaży
1.KS Posnania Poznań; 2.RC Lechia Gdańsk; 3.Alfa Bydgoszcz.
 
Elite Pań na Plaży
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.AZS AWF Syrenki Warszawa; 3.Błyskawice Wrocław.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów, I liga
1.RzKS Juvenia Kraków; 2.KS Budowlani Lublin; 3.RC Czarni Pruszcz Gdański.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów, II liga
1.Biało-Czarni Nowy Sącz; 2.RC Arka Rumia; 3.Alfa Bydgoszcz.
 
Mistrzostwa Polski Weteranów
1.RC Lechia Gdańsk; 2.Rugby Veterans Orkan Sochaczew; 3.Old Blacks Pruszcz Gdański.
 
OOM/Mistrzostwa Polski Juniorów 
1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.Sparta Jarocin.
 
Mistrzostwa Polski Juniorów 7
1.RC Orkan Sochaczew; 2.RC Lechia Gdańsk; 3.Spatra Jarocin
 
Mistrzostwa Polski Kadetów 
1.RzKS Juvenia Kraków; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RC Orkan Sochaczew.
 
Mistrzostwa Polski Kadetów 7
1.KS Budowlanych Lublin; 2.RzKS Juvenia Kraków; 3.RC Orkan Sochaczew.
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 7
Strefa pierwsza (pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie): 1.RC Lechia Gdańsk; 2.MKS Ogniwo Sopot; 3.RC Arka Gdynia. 
Strefa druga (mazowieckie, łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, podlaskie): 1.RC Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Lublin; 3.KS Budowani Łódź.
Strefa trzecia (śląskie, małopolskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie): 1.RzKS Juvenia Kraków; 2.Sparta Jarocin; 3.Husar Bolesławiec.
 
Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży
1.RC Arka Gdynia; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RC Orkan Sochaczew.
 
Szkolna Liga Rugby Tag  
Klasy IV: 1.Szkoła Podstawowa Lubomierz; 2.Szkoła Podstawowa Nr 14 Lublin; 3.Szkoła Podstawowa Nr 22 Częstochowa.
Klasy V: 1.Szkoła Podstawowa Nr 14 Lubin; 2.Szkoła Podstawowa Nr 2 Kasinka Mała; 3.Szkoła Podstawowa Nr 58 Łódź.
Klasy VI: 1.Szkoła Podstawowa Kurowice; 2.Szkoła Podstawowa Nr 1 Kasinka Mała; 3.Szkoła Podstawowa Nr 4 Bolesławiec.
 
Pierwszy "Tri Nations of Maghreb" dla Maroka Nowa sekretarz generalna PZR

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series 2017
Moskwa, 03.06.2017 - 04.06.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 7 29
2 MKS Pogoń Siedlce  7 29
3 MKS Ogniwo Sopot 7 27
4 RC Arka Gdynia 7 21
5 RC Lechia Gdańsk 7 15
6 KS Budowlani Lublin 7 9
7 RzKS Juvenia Kraków 7 6
8 KS Budowlani Łódź 7 0

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 0% 50-lecie 0% 55-lecie 4% 60-lecie 96%

Wszystkich głosów 74

6.367.852 liczba odwiedzin od
01.01.2014