banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.797.356 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Medale krajowych rozgrywek 201629.12.2016

 
Przedstawiamy medalistów z 2016 roku na wszystkich poziomach rozgrywek od Ekstraligi do Szkolnej Ligi Rugby Tag. 
 
Mistrzostwa Polski Seniorów
1.Budowlani SA Łódź; 2.RC Lechia Gdańsk; 3.MKS Ogniwo Sopot.
 
Mistrzostwa Polski Seniorek 
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.Black Roses Posnania Poznań; 3.RC Legia Warszawa.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów 7
1.RC Lechia Gdańsk; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.GKR Tytan Gniezno.
 
Puchar Polski Seniorek 7
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.RC Legia Warszawa; 3.Black Roses Posnania Poznań.

Puchar Polski Seniorów
Ekstraliga - Budowlani SA Łódź
I liga - Skra Rugby Warszawa
II liga - KS Posnania Poznań

Puchar Polski Seniorów 7
1.GKR Tytan Gniezno; 2.KS Posnania Poznań; 3.RC Lechia Gdańsk.
 
Elite Panów na Plaży
1.KS Posnania Poznań; 2.RC Lechia Gdańsk; 3.Alfa Bydgoszcz.
 
Elite Pań na Plaży
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.AZS AWF Syrenki Warszawa; 3.Błyskawice Wrocław.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów, I liga
1.RzKS Juvenia Kraków; 2.KS Budowlani Lublin; 3.RC Czarni Pruszcz Gdański.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów, II liga
1.Biało-Czarni Nowy Sącz; 2.RC Arka Rumia; 3.Alfa Bydgoszcz.
 
Mistrzostwa Polski Weteranów
1.RC Lechia Gdańsk; 2.Rugby Veterans Orkan Sochaczew; 3.Old Blacks Pruszcz Gdański.
 
OOM/Mistrzostwa Polski Juniorów 
1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.Sparta Jarocin.
 
Mistrzostwa Polski Juniorów 7
1.RC Orkan Sochaczew; 2.RC Lechia Gdańsk; 3.Spatra Jarocin
 
Mistrzostwa Polski Kadetów 
1.RzKS Juvenia Kraków; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RC Orkan Sochaczew.
 
Mistrzostwa Polski Kadetów 7
1.KS Budowlanych Lublin; 2.RzKS Juvenia Kraków; 3.RC Orkan Sochaczew.
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 7
Strefa pierwsza (pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie): 1.RC Lechia Gdańsk; 2.MKS Ogniwo Sopot; 3.RC Arka Gdynia. 
Strefa druga (mazowieckie, łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, podlaskie): 1.RC Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Lublin; 3.KS Budowani Łódź.
Strefa trzecia (śląskie, małopolskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie): 1.RzKS Juvenia Kraków; 2.Sparta Jarocin; 3.Husar Bolesławiec.
 
Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży
1.RC Arka Gdynia; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RC Orkan Sochaczew.
 
Szkolna Liga Rugby Tag  
Klasy IV: 1.Szkoła Podstawowa Lubomierz; 2.Szkoła Podstawowa Nr 14 Lublin; 3.Szkoła Podstawowa Nr 22 Częstochowa.
Klasy V: 1.Szkoła Podstawowa Nr 14 Lubin; 2.Szkoła Podstawowa Nr 2 Kasinka Mała; 3.Szkoła Podstawowa Nr 58 Łódź.
Klasy VI: 1.Szkoła Podstawowa Kurowice; 2.Szkoła Podstawowa Nr 1 Kasinka Mała; 3.Szkoła Podstawowa Nr 4 Bolesławiec.
 
Pierwszy "Tri Nations of Maghreb" dla Maroka Nowa sekretarz generalna PZR
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11
Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.797.356 liczba odwiedzin od
01.01.2014