POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mistrzostwa Azji 201514.06.2015


Japonia zwyciężyła w Top 3 Division, najwyższej klasie rozgrywkowej Asian Rugby Championship, które w tym roku zastąpiły Asian Five Nations. O prymat w Azji rywalizowały jeszcze Hong Kong i Korea Południowa. Mecze w poszczególnych Dywizjach rozgrywane były od kwietnia do czerwca, przedstawiamy wyniki najwyższego poziomu oraz kolejność, awanse i spadki w niższych Dywizjach.
 
Top 3 Division
18.04.2015 Incheon: Południowa Korea v Japonia 30:56
25.04.2015 Hong Kong: Hong Kong v Południowa Korea 26:33
02.05.2015 Tokyo: Japonia v Hong Kong 41:0
09.05.2015 Fukuoka: Japonia v Południowa Korea 66:10
16.05.2015 Incheon: Południowa Korea v Hong Kong 37:38
23.05.2015 Hong Kong: Hong Kong v Japonia 0:0
Klasyfikacja: 1.Japonia; 2.Hong Kong; 3.Południowa Korea
Zwycięzca Dywizji 1 (Sri Lanka) zrezygnował z barażu z Południową Koreą
 
Dywizja 1 (06-09.05.2015, Bocaue, Filipiny)
Klasyfikacja: 1.Sri Lanka; 2.Filipiny; 3.Kazachstan; 4.Singapur
Sri Lanka zrezygnowała z barażu z Południową Koreą, Singapur spadł do Dywizji 2
 
Dywizja 2 (10-16.05.2015, Petaling Jaya, Malezja)
Klasyfikacja: 1.Malezja; 2.Emiraty Arabskie; 3.Tajwan; 4.Tajlandia
Malezja awansowała do Dywizji 1, Tajlandia spadła do Dywizji 3.
 
Dywizja 3, Wschód (07-13.06.2015, Dżakarta, Indonezja)
Kolejność: 1.Guam; 2.Chiny; 3.Indonezja
 
Dywizja 3, Zachód (14-10.04.2015, Dżunija, Liban)
Kolejność: 1.Liban; 2.Iran; 3.Jordania
 
Dywizja 3, Centrum (27-30.05.2015, Taszkient, Uzbekistan)
Kolejność: 1.Indie; 2.Uzbekistan
Nie zagrał Pakistan
 
Dywizja 4, nie rozegrano
Afganistan, Brunei, Kambodża, Kirgistan, Laos, Makau, Mongolia, Nepal
 
Turniej Rugby Tag w Bolesławcu I Międzyszkolny Turniej Rugby Tag o Puchar Krakowa
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Juvenia Kraków Ogniwo Sopot

Transmisja z meczu Ekstraligi
Kraków, 20.10.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 6 28
2 MKS Ogniwo Sopot 6 25
3 RzKS Juvenia Kraków 5 20
4 Pogoń Awenta Siedlce 5 15
5 RC Orkan Sochaczew 5 13
6 RC Lechia Gdańsk 6 11
7 OKS Skra Warszawa 5 6
8 RC Arka Gdynia 5 1
9 KS Budowlani Lublin 5 0