banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mistrzowskie 7-mki w Sochaczewie23.04.2014

W najbliższą sobotę kobiety, a w czwartek 1 maja mężczyźni stoczą w Sochaczewie walkę o punkty w rywalizacji o Mistrzostwo Polski w rugby 7.
 
W rywalizacji pań, w czwartym turnieju tegorocznego cyklu Grand Prix zobaczymy 10 drużyn (!), w tym po raz pierwszy drużynę z Krakowa, które zostaną podzielone na trzy grupy:
grupa A: 1.Ladies Lechia Gdańsk 2.Delia Atomówki Łódź 3.RC Legia Warszawa;
grupa B: 1.Black Roses Posnania Poznań 2.UKS Haka AZS AWF Syrenki Warszawa 3.Ladies Frogs Warszawa;
grupa C: 1.Tygrysice Orkan Sochaczew 2.Diablice Igloo Ruda Śląska 3.Błyskawice KS Rugby Wrocław 4.Juvenia Kraków.
Zawody organizowane przez Tygrysice Sochaczew zostały objęte honorowym patronatem Burmistrza Miasta, Piotra Osieckiego, a rozpocznie je o godz. 10.00 pojedynek w grupie C: TYGRYSICE v JUVENIA.
 
Kilka dni później do Sochaczewa dotrą męskie siódemki, by zagrać w pierwszym z dwóch turniejów wyłaniających mistrza naszego kraju w roku 2014.
Przypominamy, że prawo uczestnictwa w nim wywalczyło 12 drużyn: 1.RC Lechia Gdańsk 2.Awenta MKS Pogoń Siedlce 3.RC Orkan Sochaczew 4.KS Posnania Poznań 5.Master Pharm Budowlani S.A. Łódź 6.RzKS Juvenia Kraków 7.Arka Gdynia 8.Ogniwo Sopot 9.Skra Warszawa 10.Budowlani Lublin 11.AZS AWFiS Gdańsk 12.Frogs Warszawa.
Niestety z przyczyn finansowych z rywalizacji o tytuł zrezygnował zespół warszawskiej Skry. W jego miejsce prawdopodobnie zagra drużyna RC Częstochowa, która w turnieju barażowym zajęła VII miejsce.
 
MEJ: Anglicy mistrzami Europy PEN: jutro gramy we Lwowie!
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 04.04.2019 - 05.04.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 1 5
2 Budowlani Łódź SA 1 5
3 MKS Pogoń Siedlce 1 5
4 RC Lechia Gdańsk 1 5
5 KS Budowlani Lublin 1 4
6 RC Orkan Sochaczew 1 1
7 OKS Skra Warszawa 1 1
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0
9 KS Budowlani Łódź 1 0
10 RC Arka Gdynia 1 0