POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.293.642 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Najskuteczniejsi rugbiści Pucharu Polski!12.11.2016

 
Finałem w Łodzi zakończył się Puchar Polski 2016 traktowany jako runda wstępna rozgrywek sezonu 2016-2017. Podsumujmy więc dorobek punktowy najlepszych zawodników Ekstraligi, I ligi i II ligi. W Ekstralidze mamy Wojciecha Piotrowicza z Arki Gdynia z dorobkiem 68 punktów, w I lidze Kamila Matysiaka z warszawskiej Skry i  Kamila Brzozowskiego z KS Budowlani Łódź obu w dorobkiem 94 punktów, a w II lidze Dominika Bryńskiego z KS Rugby Ruda Śląska z 75 punktami. Poniżej pierwsze „dziesiątki” I i II ligi oraz „dwunastka” Ekstraligi. 
 
Ekstraliga
01. Wojciech Piotrowicz - Ogniwo Sopot - 68
02. Patryk Reksulak - Budowlani SA Łódź - 54
03. Rafał Janeczko - Lechia Gdańsk - 45
04. Przemysław Rajewski - Pogoń Siedlce - 31
      Miłosz Popławski - Lechia Gdańsk - 31
06. Toma Mchedlidze - Budowlani SA Łódź - 30
07. Szymon Sirocki - Arka Gdynia - 27
08. Grzegorz Szczepański - Ogniwo Sopot - 25
      Michał Mirosz - Budowlani SA Łódź - 25
      Kevin Bracik - Lechia Gdańsk - 25
      Łukasz Szablewski - Ogniwo Sopot - 25
      Bartosz Kubalewski - Budowlani SA Łódź - 25
Ogółem punkty zdobywało 90 zawodników.
 
I liga 
01. Kamil Matysiak - Skra Warszawa - 94
      Kamil Brzozowski -  KS Budowlani Łódź - 94
03. Łukasz Król - Skra Warszawa - 78
04. Sebastian Kostałkowski - Skra Warszawa - 55
05. Łukasz Ślusarczyk - Skra Warszawa - 34
06. Marcin Siemaszko - Biało-Czarni Nowy Sącz - 29
07. Szymon Twardowski - Skra Warszawa - 25
      Paweł Poniatowski - KS Budowlani Łódź - 25
09. Mateusz Bartkowiak - Arka Rumia - 22
10. Sebastian Gruszczyński - KS Budowlani Łódź - 20 
Ogółem punkty zdobywało 53 zawodników.
 
II liga
01. Dominik Bryński - Rugby Ruda Śląska - 75
02. Mariusz Adamski - Posnania Poznań - 70
03. Michał Krzypkowski - RC Częstochowa - 50
04. Mateusz Zabiegała - Rugby Ruda Śląska - 47
05. Mateusz Kocoń - AZS AWF Warszawa - 45
06. Krystian Goluda - Wataha Zielona Góra - 44
07. Bartosz Włodarek - Sparta Jarocin - 37
08. Marcin Dankowski - Alfa Bydgoszcz - 34
09. Oskar Górski - Posnania Poznań - 30
10. Jakub Frąszczak - Chaos Poznań - 27 
Ogółem punkty zdobywało 113 zawodników.
 
SLRT: Eliminacje w województwie łódzkim RET: Mołdawia v Ukraina 54:15

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 4 20
2 RC Orkan Sochaczew
5 11
3 RC Arka Gdynia 3 9
4 RC Lechia Gdańsk 3 9
5 KS Budowlani Łódź 5 0
  Grupa B    
1 KS Budowlani Lublin 4 16 
2 MKS Pogoń Siedlce 3 14 
3 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
4 OKS Skra Warszawa 4
5 RzKS Juvenia Kraków 5

 Wyniki

9.293.642 liczba odwiedzin od
01.01.2014