POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Oferta dla trenerów i nauczycieli22.07.2015

Jak już informowaliśmy [kliknij] jesienią szansę włączenia do programu "Upowszechniania sportu dzieci i młodzieży" obejmującego osiem województw: łódzkie, pomorskie, lubelskie, wielkopolskie, małopolskie, śląskie, dolnośląskie i mazowieckie otrzymają kolejne szkoły oraz kluby sportowe, które utworzą nowe grupy szkoleniowe składające się z dzieci uczestniczących w programie

Jedynym warunkiem potrzebnym do uruchomienia zajęć szkolnych jest gotowość nauczyciela wychowania fizycznego do prowadzenia regularnych, pozalekcyjnych zajęć rugby tag z grupami dzieci z klas IV-VI, a w przypadku klubów utworzenie nowych grup szkoleniowych (potwierdzone wyrobieniem licencji zawodniczych).  

W ten sposób otrzymają one możliwość dodatkowego wynagrodzenia dla trenera lub nauczyciela oraz pozyskania sprzętu sportowego pozwalającego na profesjonalne prowadzenie zajęć treningowych. Do szkół trafią piłki i zestawy tagów, a kluby mogą zostać doposażone w ceniony sprzęt firmy Gilbert w postaci tarcz i wałków do szarży.

Ciągle czekamy na chętnych!

Wszystkie zainteresowane szkoły i kluby powinny wysłać zgłoszenia na trzy adresy mailowe: oficer@pzrugby.pl, k.ciszewska@pzrugby.pl i g.borkowski@pzrugby.pl.

Igrzyska w 2020 powinny być dla nas celem Najskuteczniejsi rugbiści ligi!
Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot    
2 Budowlani Łódź SA    
3 MKS Pogoń Siedlce    
4 OKS Skra Warszawa    
5 KS Budowlani Lublin    
6 RC Orkan Sochaczew    
7 RzKS Juvenia Kraków    
8 KS Budowlani Łódź - wycofali się z rozgrywek    
9 RC Lechia Gdańsk    
10 RC Arka Gdynia