POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Oferta dla trenerów i nauczycieli22.07.2015

Jak już informowaliśmy [kliknij] jesienią szansę włączenia do programu "Upowszechniania sportu dzieci i młodzieży" obejmującego osiem województw: łódzkie, pomorskie, lubelskie, wielkopolskie, małopolskie, śląskie, dolnośląskie i mazowieckie otrzymają kolejne szkoły oraz kluby sportowe, które utworzą nowe grupy szkoleniowe składające się z dzieci uczestniczących w programie

Jedynym warunkiem potrzebnym do uruchomienia zajęć szkolnych jest gotowość nauczyciela wychowania fizycznego do prowadzenia regularnych, pozalekcyjnych zajęć rugby tag z grupami dzieci z klas IV-VI, a w przypadku klubów utworzenie nowych grup szkoleniowych (potwierdzone wyrobieniem licencji zawodniczych).  

W ten sposób otrzymają one możliwość dodatkowego wynagrodzenia dla trenera lub nauczyciela oraz pozyskania sprzętu sportowego pozwalającego na profesjonalne prowadzenie zajęć treningowych. Do szkół trafią piłki i zestawy tagów, a kluby mogą zostać doposażone w ceniony sprzęt firmy Gilbert w postaci tarcz i wałków do szarży.

Ciągle czekamy na chętnych!

Wszystkie zainteresowane szkoły i kluby powinny wysłać zgłoszenia na trzy adresy mailowe: oficer@pzrugby.pl, k.ciszewska@pzrugby.pl i g.borkowski@pzrugby.pl.

Igrzyska w 2020 powinny być dla nas celem Najskuteczniejsi rugbiści ligi!
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Benidorm Sevens
Hiszpania, 25.05.2019 - 26.05.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 8 37
2 Budowlani Łódź SA 8 34
3 MKS Pogoń Siedlce 8 28
4 OKS Skra Warszawa 8 23
5 KS Budowlani Lublin 8 20
6 RC Orkan Sochaczew 8 20
7 RzKS Juvenia Kraków 8 12
8 KS Budowlani Łódź 8 12
9 RC Lechia Gdańsk 8 11
10 RC Arka Gdynia 8 1