POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.547.954 liczba odwiedzin od
01.01.2014

PNE: Kadra na Polska v Mołdawia03.11.2015


Kolejny mecz Pucharu Narodów Europy zostanie rozegrany 14 listopada o godz. 18.00 w Warszawie, naszym przeciwnikiem będzie zespół Mołdawii. Trener Marek Płonka powołał na ten mecz 23 zawodników, a kolejnych 6 na rezerwię. Zgrupowanie w Hotelu Ossa Congress & Spa pod Rawą Mazowiecką rozpocznie się od obiadu w poniedziałek, 9 listopada br.
 
Zawodnicy
01. Kamil Bobryk - CS Vienne (Francja)
02. Radosław Bysewski - Arka Gdynia
03. Marcin Wilczuk - Ogniwo Sopot
04. Sławomir Kaszuba - Lechia Gdańsk
05. Adrian Chróściel - Pogoń Siedlce
06. Grzegorz Janiec - CA Saint Etienne (Francja)
07. Paweł Dąbrowski - Arka Gdynia
08. Paweł Poniatowski - CO Creusot Bourgogne (Francja)
09. Stanisław Powała-Niedźwiecki - Ogniwo Sopot
10. Tomasz Hebda - RC Strasbourg (Francja)
11. Piotr Karpiński II - Budowlani Łódź SA
12. Mateusz Bartoszek - SMRC Saint Medard (Francja)
13. Michał Mirosz - Budowlani Łódź SA
14. Dawid Banaszek - Arka Gdynia
15. Patryk Reksulak - Budowlani Łódź SA
16. Łukasz  Szostek - Arka Gdynia
17. Dawid Plichta - Orkan Sochaczew
18. Tomasz Gasik - Orkan Sochaczew
19. Rafał Szrejber - Arka Gdynia
20. Tomasz Rokicki - Lechia Gdańsk
21. Radosław Rakowski - Arka Gdynia
22. Szymon Sirocki - Arka Gdynia
23. Victor Pradeau - RC Arras (Francja)
 
Sztab Szkoleniowy
01. Marek Płonka - Trener
02. Dariusz Komisarczuk - Trener
03. Stanisław Więciorek - Trener
04. Blikkies Groenewald - Konsultant
05. Maciej Brażuk - Menager
06. Grzegorz Witczak - Kierownik
07. Bartosz Chudzik - Lekarz
08. Grzegorz Lemiesz - Fizjoterapeuta
09. Kamil Iwańczyk - Fizjoterapeuta
 
Zawodnicy rezerwowi
Rafał Kwiatkowski - Arka Gdynia
Grzegorz Buczek - Lechia Gdańsk
Robert Graban - Ogniwo Sopot
Robert Kwiatkowski - Lechia Gdańsk
Marek Grabowski - Budowlani Łódź SA
Piotr Psuj - Pogoń Siedlce
 
Mistrzostwa Europy Kobiet U23: Powołania do Ossy

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.547.954 liczba odwiedzin od
01.01.2014