POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

PPR7: III Turniej w Szczecinku22.10.2016

 
III Turniej o Puchar Polski w Rugby 7 odbył się w Szczecinku w sobotę, 22.10.2016 na stadionie OSiR przy ul. Piłsudskie. 
 
Czarni - Szarża                   31:5 (26:0)
Werewolves - Szczecinek  17:12 (17:7)
Kaskada - Czarni                12:32 (12:5)
Szczecinek - Szarża              7:24 (7:7)
Werewolves - Kaskada         0:20 (0:10)
Szczecinek - Czarni              0:55 (0:24)
Szarża - Werewolves            5:19 (5:7)
Kaskada - Szczecinek         37:0 (17:0)
Werewolves - Czarni            0:39 (0:20)
Kaskada - Szarża                22:14 (17:7)
 
Klasyfikacja III Turnieju PPR7 w Szczecinku
1.Czarni Pruszcz Gdański 9 pkt.; 2.Kaskada Szczecin 7 pkt.; 3.WSR Werewolves Wąbrzeźno 5 pkt.; 4.Szarża Grudziądz 3 pkt.; 5.Rugby Szczecinek 1 pkt.
 
Klasyfikacja PPR7 po III turniejach 
1.Czarni Pruszcz Gdański 24/2 pkt.; 2.Husar Bolesławiec 24/2 pkt.; 3.Kaskada Szczecin 16/2 pkt.; 4.Tytan Gniezno 11/1 pkt.; 5.RK Bełchatów 9/1 pkt; 6.Miedziowi Lubin 7/1 pkt.; 7.RK Zduńska Wola 7/1 pkt.; 8.WSR Werewolves Wąbrzeźno 5/1 pkt.; 9.Black Gryffin Świdnica 5/1 pkt.; 10.Mazovia Mińsk Mazowiecki 5/1 pkt.; 11.Szarża Grudziądz 3/1 pkt.; 12.RC Brandis 3/1 pkt.; 13.Husaria Kalisz 3/1 pkt.; 14.Rugby Szczecinek 1/1 pkt.; 15.RC Lipsk 1/1 pkt.; 16.AZS Rzeszów 1/1 pkt.
 
Klasyfikacja Super 7 po VI turniejach MPS7 + PPR7
1.Czarni Pruszcz Gdański 72/5 pkt.; 2.GTR Tytan Gniezno 74/4 pkt.; 3.Master Pharm Budowlani Łódź SA 70/3 pkt.; 4.Posnania Poznań 69/3 pkt.; 5.RC Lechia Gdańsk 65/3 pkt.; 6.Ogniwo Sopot 53/3 pkt.; 7.RK Bełchatów 49/4 pkt.; 8.Pogoń Siedlce 48/3 pkt.; 9.AZS AWFiS Gdańsk 48/3 pkt.; 10.Szarża Grudziądz 46/4 pkt.; 11.RC Orkan Sochaczew 44/2 pkt.; 12.Rugby Team Olsztyn 40/3 pkt.; 13.WSR Werewolves Wąbrzeźno 40/4 pkt.; 14.Juvenia Kraków 38/2 pkt.; 15.Kaskada Szczecin 28/3 pkt.; 16.Rugby Klub Toruń 28/3 pkt.; 17.Husar Bolesławiec 24/2 pkt.; 18.Rugby Szczecinek 23/3 pkt.; 19.RK Unisław 12/1 pkt; 20.Miedziowi Lubin 7/1 pkt.; 21.RK Zduńska Wola 7/1 pkt.; 22.Black Gryffin Świdnica 5/1 pkt.; 23.Mazovia Mińsk Mazowiecki 5/1 pkt.; 24.RC Brandis 3/1 pkt.; 25.Husaria Kalisz 3/1 pkt.; 26.RC Lipsk 1/1 pkt.; 27.AZS Rzeszów 1/1 pkt.   
 
Ireneusz Pietrak
 
Orzeczenie Komisji Odwoławczej Mistrzostwa Polski Kobiet III
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Awenta Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 Pogoń Awenta Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0