POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.293.721 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Pomorskie: Półfinałowy turniej SLRT06.12.2016

 
W dniu 30 listopada br. na Gdańskim Przymorzu odbył się Turniej półfinałowy Szkolnej Ligi Rugby Tag województwa pomorskiego. W turnieju wzięło udział 19 drużyn ze szkół podstawowych: SP Ogorzeliny, SP Nieżychowice, SP nr 85 Gdańsk, SP Nowa Cerkiew, SP Czeczewo, SP nr 9 Sopot, SP nr 35 Gdynia, SP nr 16 Gdynia i SP nr 44 Gdynia.
 
Klasy IV (startowały 4 drużyny)
SP Czeczewo - SP Nieżychowice 2:3, SP 85 - SP Ogorzeliny 2:0, SP 85 - SP Nieżychowice 1:2, SP Czeczewo - SP Ogorzeliny 3:5, SP Ogorzeliny - SP Nieżychowice 2:1, SP Czeczewo - SP 85 2:4
Klasyfikacja:
1.SP Ogorzeliny
2.SP 85 Gdańsk
3.SP Nieżychowice
4.SP Czeczewo
 
Klasy V (startowało 6 drużyn)
Grupa A: SP 9 - SP 16 1:0, SP 16 - SP Nieżychowice 1:4, SP 9 - SP Nieżychowice 2:6
Grupa B: SP 35 - SP 85 2:1, SP 85 - SP Nowa Cerkiew 2:2, SP 35 - SP Nowa Cerkiew 1:1
O miejsce V: SP 85 - SP 16 2:3
O miejsce III: SP 9 - Nowa Cerkiew 0:5
O I miejsce: SP Nieżychowice - SP 35 4:2
Klasyfikacja:
1.SP Nieżychowice
2.SP 35 Gdynia
3.SP Nowa Cerkiew
4.SP 9 Sopot
5.SP 16 Gdynia
6.SP 85 Gdańsk
 
Klasy VI (startowało 9 drużyn)
Grupa A: SP Czeczewo - SP 85 4:0, SP 44 - SP 85 C 4:0, SP Czeczewo - SP 44 4:0  
Grupa B: SP 9 - SP Ogorzeliny 0:5, SP 85 A - SP Ogorzeliny 1:4, SP 9 - SP 85 A 1:2 
Grupa C: SP 35 - SP Nieżychowice 2:1, SP 85 B - SP Nieżychowice 1:0, SP 35 - SP 85 C 2:1
Półfinały (zwyciężyła drużyna z większą liczbą punktów po wszystkich meczach)
Grupa A: SP 85 C - SP 9 4:3, SP 85 C - SP Nieżychowice 1:2, SP 9 - SP Nieżychowice 0:0
Grupa B: SP 44 - SP 85 A 4:0, SP 44 - SP 85 B 5:4, SP 85 A - SP 85 B 3:4
Grupa C: SP Czeczewo - SP Ogorzeliny  3:2, SP Czeczewo - SP 35 3:2, SP Ogorzeliny - SP 35 3:4
Klasyfikacja:
1.SP Czeczewo
2.SP 35 Gdynia
3.SP Ogorzeliny
4.SP 44 Gdynia
5.SP 85 A Gdańsk
6.SP 85 B Gdańsk
7.SP Nieżychowice
8.SP 85 C Gdańsk
9.SP 9 Sopot
 
Tomasz Formela

Graj w rugby dla Polski! Warszawska Olimpiada Młodzieży

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 4 20
2 RC Orkan Sochaczew
5 11
3 RC Arka Gdynia 3 9
4 RC Lechia Gdańsk 3 9
5 KS Budowlani Łódź 5 0
  Grupa B    
1 KS Budowlani Lublin 4 16 
2 MKS Pogoń Siedlce 3 14 
3 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
4 OKS Skra Warszawa 4
5 RzKS Juvenia Kraków 5

 Wyniki

9.293.721 liczba odwiedzin od
01.01.2014