banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

RWC 2019: Trzy XV Pucharu Świata05.11.2019


Portal Rugby Planet wybrał Piętnastkę Pucharu Świata z ćwierćfinalistów:
01. Tendai Mtawarira (Południowa Afryka)
02. Shota Horie (Japonia)
03. Kyle Sinckler (Anglia)
04. Maro Itoje (Anglia)
05. Alun Wyn Jones (Walia)
06. Pieter-Steph du Toit (Południowa Afryka)
07. Tom Curry (Anglia)
08. Kazuki Himeno (Japonia)
09. Faf de Klerk (Południowa Afryka)
10. Handre Pollard (Południowa Afryka)
11. Josh Adams (Walia)
12. Damian de Allende (Południowa Afryka)
13. Manu Tuilagi (Anglia)
14. Cheslin Kolbe (Południowa Afryka)
15. Beauden Barrett (Nowa Zelandia)
 
Nieco inaczej widzi to portal Rugby365, zmieniły się tylko dwa nazwiska:
01. Tendai Mtawarira (Południowa Afryka)
02. Bongi Mbonambi (Południowa Afryka)
03. Kyle Sinckler (Anglia)
04. Maro Itoje (Anglia)
05. Alun Wyn Jones (Walia)
06. Pieter-Steph du Toit (Południowa Afryka)
07. Tom Curry (Anglia)
08. Duane Vermeulen (Południowa Afryka)
09. Faf de Klerk (Południowa Afryka)
10. Handre Pollard (Południowa Afryka)
11. Josh Adams (Walia)
12. Damian de Allende (Południowa Afryka)
13. Manu Tuilagi (Anglia)
14. Cheslin Kolbe (Południowa Afryka)
15. Beauden Barrett (Nowa Zelandia)
 
Natomiast wybór najlepszych graczy na portalu rugby.com.au jest już znacząco inny:
01. Tendai Mtawarira (Południowa Afryka)
02. Jamie George (Anglia)
03. Kyle Sinckler (Anglia)
04. Maro Itoje (Anglia)
05. Lood de Jager (Południowa Afryka)
06. Sam Underhill (Anglia)
07. Tom Curry (Anglia)
08. Duane Vermeulen (Południowa Afryka)
09. Faf de Klerk (Południowa Afryka)
10. George Ford (Anglia)
11. Kenki Fukuoka (Japonia)
12. Damian de Allende (Południowa Afryka)
13. Manu Tuilagi (Anglia)
14. Semi Radradra (Fiji)
15. Beauden Barrett (Nowa Zelandia)

I ty też możesz zostać sędzią rugby Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 12
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Skra Warszawa Orkan Sochaczew

Transmisja z meczu Ekstraligi
Warszawa, 17.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 RzKS Juvenia Kraków 7 25
3 MKS Ogniwo Sopot 7 25
4 Pogoń Awenta Siedlce 7 25
5 RC Lechia Gdańsk 7 16
6 OKS Skra Warszawa 7 16
7 RC Orkan Sochaczew 7 13
8 RC Arka Gdynia 7 1
9 KS Budowlani Lublin 7 0