POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 0611.10.2018


W sobotę, 06 października 2018r. na obiektach Powiatowego Centrum Sportu przy ul. Czaplinieckiej 96 w Bełchatowie, odbył się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Rugby. Był to pierwszy tego typu turniej w naszym mieście, mamy nadzieję że sprostaliśmy wyzwaniu dziękując za tak liczny udział klubów z całej Polski.

Zapewniliśmy obsługę medyczną i sędziowską dla wszystkich pięciu boisk, wodę, owoce, smakołyki, ciepłe posiłki i herbatę dla wszystkich zawodników, trenerów oraz rodziców. Dla najlepszych trzech zespołów w każdej kategorii wiekowej przewidziane były pamiątkowe medale oraz puchary. Zmagania toczyły się na pięciu boiskach jednocześnie, w trzech kategoriach wiekowych:

- w kategorii Młodzik pięć drużyn (RC Bełchatów, Orkan Sochaczew, Juvenia Kraków, KS Budowlani Łódź, Budowlani Lublin) rozegrało po cztery mecze w systemie ,,każdy z każdym’’

- w kategorii Żak pięć drużyn (Bajtle Ruda Śląska, Orkan Sochaczew, RC Częstochowa, KS Budowlani Łódź, Budowlani Lublin) także rozegrało po cztery mecze w systemie ,,każdy z każdym’’

- w kategorii Mini Żak dwanaście drużyn (RC Bełchatów- 2 drużyny, KS Budowlani Łódź- 2 drużyny, Orkan Sochaczew- 2 drużyny, RC Częstochowa- 2 drużyny, Hegemon Bytom, AZS AWF Warszawa, Budowlani Lublin, Bajtle Ruda Śląska) zagrało w trzech grupach, a następnie półfinały i finały o miejsca 1-4, 5-8, 9-12. Mecze rozgrywane były na trzech boiskach jednocześnie.

Marek Stojek

Pliki do pobrania

pdf Wyniki
VIII "Karpacka Jesień" we Lwowie XIII: Polacy wywalczyli Puchar Krajów Wschodzących
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11