banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U18: Powołania na konsultację do Gdańska11.02.2019

 
Konsultacja Reprezentacji Polski U18


Termin: 20-23 lutego 2019
Miejsce: Hotel Dal, Czarny Dwór 4, 80-365 Gdańsk

Lista powołanych zawodników
KS Budowlani Lublin
1. Gąska Sylwester
2. Dec Jakub
3. Siedlecki Paweł
4. Tomaszewski Dominik
5. Mucha Aleksander
6. Kędzierski Grzegorz
RC Orkan Sochaczew
1. Romanowski Patryk
2. Zieliński Kamil
3. Panek Mateusz
4. Misiak Sebastian
5. Dobijański Przemysław
6. Mroziński Jan
RzKS Juvenia Kraków
1. Matsiuk Andrii
2. Kozioł Jacek
3. Syska Jakub
4. Polakiewicz Mateusz
5. Szwarc Michał
6. Morus Marcin
7. Bryl Artur
MKS Ogniwo Sopot
1. Niespodziany Olaf
2. Sakwa Patryk
3. Argulewicz Daniel
Rezerwa: Wołowczyk Nikolas
RC Legia Warszawa
1. Skrzydlewski Adrian
MKS Pogoń Siedlce
1. Pątek Igor
2. Mątewka Jakub
3. Adamiak Krystian
Rezerwa: Redzik Bartosz, Radzikowski Arkadiusz
KS Budowlani Łódź
1. Łaszcz Michał
RC Arka Gdynia
1. Mohyła Dominik

Sztab szkoleniowy:
- Trener: Krzysztof Krzewicki
- Trener młyna: Grzegorz Kacała
- Trener ataku: Jakub Seklecki
- Kierownik: Zbigniew Górniewicz
- Fizjoterapeuta: Karolina Mazurek

1. Zbiórka zawodników w dniu 20.02.19 do godz. 13.00, przyjazd II kl. PKP lub FlixBus.
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- pulsometry,
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną i naturalną nawierzchnią, płaskie do siłowni (hali),
- ubrania ciepłe do treningu na zewnątrz,
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument w formie papierowej,
- dokument potwierdzający tożsamość (tylko dowód osobisty lub paszport),
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży.
3. Zakończenie konsultacji przewidziane jest w dniu 23.02.2019, godz. 14.00.

Krzysztof Krzewicki
 
XV: Szkolenie World Rugby - Level 2 Biuro PZR: Okienko transferowe
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Skra Warszawa Orkan Sochaczew

Transmisja z meczu Ekstraligi
Warszawa, 17.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 RzKS Juvenia Kraków 7 25
3 MKS Ogniwo Sopot 7 25
4 Pogoń Awenta Siedlce 7 25
5 RC Lechia Gdańsk 7 16
6 OKS Skra Warszawa 7 16
7 RC Orkan Sochaczew 7 13
8 RC Arka Gdynia 7 1
9 KS Budowlani Lublin 7 0