POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 166

8.478.382 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołania na ME w Pradze - Aktualizacja22.08.2017

 
Skład Reprezentacji Polski U20 w rugby na Mistrzostwa Europy w Pradze !!!
 
Zbiórka zawodników w dniu 25.08.2017 r. do godz. 16.00 w Klubie Sportowym Budowlani Łódź, ul. Górnicza.

Plan:
25.08.2017 r. 
godz. 17.00 trening na boisku 
godz. 19.00 odprawa i nocleg 
26.08.2017 r. 
godz. 5.30 śniadanie 
godz. 6.00 wyjazd do Pragi 
Planowany powrót do Łodzi w dniu 03.09.2017 r. w godz. popołudniowych.
 
Zawodnicy muszą posiadać: 
- ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
- ubrania reprezentacyjne,
- ubrania do treningów w obiektach otwartych,
- obuwie do treningów i gry (na boisko naturalne i sztuczne),
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej !),
- bilety komunikacji publicznej w obie strony (w celu rozliczenia dojazdu do Łodzi).
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik do dnia 14.08.2017 r. musi osobiście skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
01. Mateusz Czapiga - Brighton Blues (Anglia)
02. Adrian Potrykus - Stroud Rugby (Anglia)
03. Krzysztof Gola - Juvenia Kraków/RC Częstochowa
04. Michał Gadomski - Orkan Sochaczew
05. Dawid Wesołowski - Lechia Gdańsk
06. Dawid Kinast - Posnania Poznań
07. Adam Piotrowski - Ogniwo Sopot
08. Nicolas Pacewicz - RC Matheysin SD La Mure (Francja)
09. Mateusz Popiołek - Orkan Sochaczew
10. Przemysław Serafin - Budowlani Łódź SA
11. Mateusz Nitschke - Ogniwo Sopot
12. Maciej Żarczyński - Arka Gdynia
13. Milan Kossakowski - Lechia Gdańsk
14. Mateusz Piotrowski - Ogniwo Sopot
15. Mateusz Plichta - Ogniwo Sopot
16. Paweł Boczulak - Lechia Gdańsk
17. Adam Dudek - Pogoń Siedlce
18. Jakub Możejko - Reading RFC (Anglia)/Lechia Gdańsk
19. Szymon Twardowski - Northampton (Anglia)/Skra Warszawa
20. Kamil Mrugalski - Juvenia Kraków
21. Maciej Grabowski - Budowlani Lublin
22. Damian Wlaźlak - Budowlani Łódź SA
23. Artur Ciechanowicz - Ogniwo Sopot
24. Robert Wójtowicz - Lechia Gdańsk
25. Miłosz Bracik - Lechia Gdańsk
26. Dominik Machlik - Arka Gdynia
 
Sztab szkoleniowy:
Krzysztof Okapa - trener 
Karol Czyż - asystent trenera
Bartłomiej Czarnecki - fizjoterapeuta 
Dawid Miłoszewski- fizjoterapeuta
Wiesław Piotrowicz - kierownik
 
Jerzy Woydyłło: Podwaliny pod Polski Związek Rugby Orzeczenia Komisji Gier i Dyscypliny - Aktualizacja

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 8% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 24% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 166

8.478.382 liczba odwiedzin od
01.01.2014