banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Weekend z rugby 11-13.10.201910.10.2019


W Japonii trwa IX Puchar Świata, w tym tygodniu kończy się faza grupowa imprezy i poznamy ośmiu ćwierćfinalistów, od piątku do niedzieli będziemy mogli obejrzeć aż osiem spotkań w tym Anglia v Francja czy Japonia v Szkocja. Różnica czasu pomiędzy Japonią, a Polską powoduje, że wszystkie mecze będziemy musieli oglądać rano rozpoczynają się bowiem przed godziną 13.00.
Na stronie www.pzrugby.pl został dodany Serwis Specjalny gdzie będzie można zobaczyć godziny transmisji i wyniki rozegranych spotkań.
 
Piątek 11.10.2019
Australia v Gruzja, godz. 12.15, Polsat Sport Fight
 
Sobota 12.10.2019
Nowa Zelandia v Włochy, godz. 6.45, Polsat Sport - odwołany
Anglia v Francja, godz. 10.15, Polsat Sport - odwołany
Irlandia v Samoa, godz. 12.45, Polsat Sport Fight
 
Niedziela 13.10.2019
Namibia v Kanada, godz. 5.15, Polsat Sport Fight
USA v Tonga, godz. 7.45, Polsat Sport Fight
Walia v Urugwaj, godz. 10.15, Polsat Sport Fight
Japonia v Szkocja, godz. 12.45, Polsat Sport Fight
 
 
Ligowe rozgrywki po raz kolejny odbędą się na wszystkich trzech poziomach. Mecz Ekstraligi w Gdańsku pomiędzy Lechią, a Juvenią Kraków pokaże Polsat Sport Fight.
 
12.10.2019 : Ekstraliga - VI kolejka
MKS Pogoń Awenta Siedlce v OKS Skra Warszawa (godz. 12.00; Jastrzębski, Ingarden)
RC Lechia Gdańsk v RZKS Juvenia Kraków (godz. 15.00; Malesa, Reks, Michalik)
Transmisja na kanale Polsat Sport Fight
Master Pharm Rugby Łódź v KS Budowlani Lublin (godz. 15.00; Macoń, Kamiński-Bator)
MKS Ogniwo Sopot v RC Orkan Sochaczew (godz. 17.30; Reks, Malesa, Michalik)
 
12-13.10.2019 : I Liga - V kolejka
Legia Warszawa v Miedziowi Lubin (sobota, godz. 15.30; Szczepański)
Rugby Białystok v Sparta Jarocin (sobota, godz. 18.30; Pawlik)
Wataha RC Zielona Góra v AZS AZF Warszawa (niedziela, godz. 14.00; Piaskowski)
 
12-13.10.2019 : II Liga - III kolejka
Posnania Poznań v Rugby Ruda Śląska (sobota, godz. 15.00; Bedyński)
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Alfa Bydgoszcz (niedziela, godz. 14.00; Kamiński-Bator)
 
 
W Krakowie na boisku Juveni, ul. Na Błoniach 7 zostanie rozegrany trzeci turniej Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby 7. W tym sezonie w stawce jest już 12 zespołów, a tytuł mistrzowski zetrą się ponownie Biało-Zielone Ladies Gdańsk i Black Roses Posnania Poznań.
 
12.10.2019 : III Turniej Mistrzostw Polski Kobiet 7, Kraków
godz. 9.00, Kraków (Sędzia główny i turniejowy- Bejm; Sędziowie turniejowi- Ślubowski, sędzia z Małopolskiego OZR)
 
 
W najbliższy weekend kolejne mecze eliminacyjne Mistrzostw Polski Juniorów i Mistrzostw Polski Kadetów w Rugby XV.
 
12-13.10.2019 : Eliminacje Mistrzostw Polski Juniorów 
Pogoń Siedlce v Arka Gdynia (sobota, godz. 15.00; Ingarden)
Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź (niedziela, godz. 13.30)
 
13.10.2019 : Eliminacje Mistrzostw Polski Kadetów 
Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź (godz. 12.00)
Husar Bolesławiec v Arka Gdynia (godz. 14.00)
 
 
W sobotę w Lublinie i Rumi, a w niedzielę w Krakowie zostaną rozegrane trzy kolejne Regionalne Turnieje Dzieci i Młodzieży zaliczane do sezonu 2019/2020.
 
12.10.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, Budowlani Lublin
12.10.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Rumia
13.10.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, NHRC Kraków
 
RTDiM: Zaproszenie do Warszawy 2 - Aktualizacja RTDiM: Zaproszenie do Nowego Sącza
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Skra Warszawa Orkan Sochaczew

Transmisja z meczu Ekstraligi
Warszawa, 17.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 RzKS Juvenia Kraków 7 25
3 MKS Ogniwo Sopot 7 25
4 Pogoń Awenta Siedlce 7 25
5 RC Lechia Gdańsk 7 16
6 OKS Skra Warszawa 7 16
7 RC Orkan Sochaczew 7 13
8 RC Arka Gdynia 7 1
9 KS Budowlani Lublin 7 0