POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Weekend z rugby 14-16.06.201913.06.2019

 
Przed nami kolejny weekend, a właściwie sobota wielu rozstrzygnięć.
 
W sobotę poznamy bowiem medalistów Mistrzostw Polski Seniorów Rugby XV, na poziomie Ekstraligi i I ligi. W niedziele zaś poznamy medalistów Mistrzostw Polski Juniorów Rugby XV i drużynę, która opuści I ligę. W sobotę zostanie rozegrany pierwszy Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży zaliczany do sezonu 2019/2020.
 
15.06.2019 : Ekstraliga - Finał
MKS Ogniwo Sopot v Master Pharm Budowlani SA Łódź  (godz. 16.30; Sędzia główny- Reks, Sędziowie liniowi - Malesa, Kamiński-Bator, Sędzia Kwalifikator /Komisarz zawodów- Kościelniak)
 
15.06.2019 : Ekstraliga - Mecz o III miejsce
Pogoń Siedlce v OKS Skra Warszawa (godz. 18.00; Jastrzębski, Ingarden, Bejm)
 
15.06.2019 : I Liga - Finał
Arka Rumia v Sparta Jarocin (godz. 14.00; Bedyński)
 
15.06.2019 : I Liga - Mecz o III miejsce
AZS Warszawa v Legia Warszawa (godz. 11.00; Ingarden)
 
16.06.2019 : I Liga - 2 mecz o utrzymanie
5-6 Wataha RC Zielona Góra v Alfa Bydgoszcz (godz. 15.00; Piaskowski)
 
Finały Mistrzostw Polski Juniorów XV, Sochaczew
14.06.2019 - Półfinały
(1) Budowlani Lublin v Orkan Sochaczew (godz.16.00; Ingarden, Czerwiowski, Wilk)
(2) Juvenia Kraków v Pogoń Siedlce (godz.17.20; Malesa, Czerwiowski, Wilk)
16.05.2019 - Finały
O III miejsce: Przegrany z (1) v Przegrany z (2) - (godz. 10.00; Malesa/Ingarden*, Czerwiowski, Wilk)
O I miejsce: Wygrany z (1) v Wygrany z (2) - (godz. 11.20; Malesa/Ingarden*, Czerwiowski, Wilk)
* Malesa sędziuje mecz w którym nie gra Orkan Sochaczew
 
15.06.2019 : Dzień Dziecka z Rugby, RTDiM +M, Nowy Sącz
godz. 10.30, Stadion MOSiR Zawada, ul. Sportowa 12.
 
Zaproszenie na Walne Sprawozdawczo-Finansowe MPK7 U16: Zaproszenie do Łodzi
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Awenta Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 Pogoń Awenta Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0