POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Weekend z rugby 19-20.05.201817.05.2018

 
W najbliższy weekend startuje Grand Prix Series 7, pierwszy turniej z udziałem naszej reprezentacji zostanie rozegrany w Moskwie. W pierwszym dniu turnieju naszymi rywalami w Grupie B będą Irlandia, Niemcy i Portugalia, transmisja na Rugby Europe TV.
Natomiast Kadra Narodowa Kobiet wystartuje w międzynarodowym turnieju Stanislas 7’s rozgrywanym we francuskim Nancy, będzie to jubileuszowa, 10 edycja imprezy.
Warto też odnotować mecz Litwa v Malta, zwycięzców Konferencji Północnej i Konferencji Południowej, który zostanie rozegrany w Siauliu, zwycięzca awansuje do Rugby Europe Trophy zastępując Mołdawię.
 
Na krajowych boiskach zostaną rozdane medale Mistrzostw Polski Weteranów w Sopocie (zagrają drużyny Rugby Club Lechia Gdańsk, Rugby Ogniwo Sopot Veterans, Rugby Veterans Orkan Sochaczew i WFS Siedlce Veterans & Przyjaciele), zobaczymy rozgrywki I ligi, II turniej Mistrzostw Polski Kobiet w Łodzi, mecze eliminacji Mistrzostw Polski Juniorów i Kadetów oraz Puchar Wielkopolski w Rugby w Jarocinie czyli kolejny Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży. Na koniec zaproszenie do Lublina, Budowlani zagrają towarzyski mecz z zespołem RFC Fylde Vikings z hrabstwa Lancashire północnej Anglii, najbardziej znanym zawodnikiem jest Bill Beaumont, chociaż niestety nie będzie grał w tym meczu...
 
Zapraszamy na stadiony!
 
 
19-20.05.2018 : I turniej Grand Prix Series 7, Moskwa (Rosja)
09.44 Polska v Irlandia
12.51 Niemcy v Polska
15.14 Portugalia v Polska
Transmisja na Rugby Europe TV [kliknij
 
19-20.05.2018 : Stanislas 7’s, Nancy (Francja)
Kadra Narodowa Kobiet
11:20 Jesters Women v Polska 
14:00 France Militarie v Polska
17:00 Bourgogne v Polska - transmisja [kliknij]
 
19.05.2018 : Baraż o RET, Siauliu (Litwa)
godz. 13.00, Litwa v Malta, Savivaldybės stadionas, S. Daukanto gatvė 25
Transmisja na Rugby Europe TV [kliknij
 
19.05.2018 : VIII Mistrzostw Polski Weteranów, Sopot
godz. 14.00, stadion im. Edwarda Hodury, ul. Jana z Kolna 18
 
19.05.2018 - I liga - Kolejka V - Faza zasadnicza
Rugby Ruda Śląska v Legia Warszawa (godz. 17.00; Giroud)
Wataha RC Zielona Góra v AZS AWF Warszawa (godz. 16.00; Piaskowski)
Sparta Jarocin v Arka Rumia (godz. 16.00; Jastrzębski)
 
19.05.2018 : II Turniej Mistrzostw Polski Kobiet 7 U16, Łódź
godz. 10.00, boisko KS Budowlani, ul. Górnicza 5
(Sędzia główny i turniejowy- Reks; Sędziowie turniejowi- Macoń, Malesa)
 
19.05.2018 : Budowlani Lublin v RFC Fylde Vikings (Anglia), towarzyski
godz. 14.00, boisko KS Budowlani, ul. Krasińskiego 11

20.05.2018 - Eliminacje Mistrzostw Polski Juniorów
Legia Warszawa v Budowlani Lublin (godz. 13.00; Malesa) 
 
20.05.2018 - Eliminacje Mistrzostw Polski Kadetów - II runda - baraż
Legia Warszawa v Ogniwo Sopot (godz. 12.00; Bejm) 
 
20.05.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Jarocin
godz. 10:00, boisko przy ul. Maratońskiej (Niedzielski)
 
MPJ7, MPK7: Informacje o finałach PPR7: Zaproszenie do Bełchatowa
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Awenta Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 Pogoń Awenta Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0