banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Weekend z rugby 29-30.09.201827.09.2018

 
Największym wydarzeniem nadchodzącego weekendu będzie rozgrywany w Zlinie sobotni mecz Rugby Europe Trophy Czechy v Polska rozpoczynający sezon 2018/2019. Nasz przeciwnik to ubiegłoroczny beniaminek, z którym przegraliśmy w poprzednim sezonie w Pradze 14:19, spotkanie będzie miał więc duże znaczenie dla naszej sytuacji wyjściowej. Mecz można będzie obejrzeć w internecie na stronie Rugby Europe TV [kliknij]
 
Ze względu na mecz reprezentacji pauzuje Ekstraliga, ale odbędą się wszystkie spotkania I i II ligi, towarzyski Turniej Seniorów Rugby 7 w Kaliszu oraz zostaną rozegrane dwa Regionalne Turnieje Dzieci i Młodzieży w Kaliszu i Gdyni. Zapraszamy na stadiony!
 
 
29.09.2018 : Rugby Europe Trophy, Zlin
godz. 14.00, Czechy v Polska, Stadion Mládeže, Hradská 3586, 76001 Zlin
 
29.09.2018 - I liga - XII kolejka
Grupa Mistrzowska 3-2
Wataha Zielona Góra v Arka Rumia (godz. 15.00; Pawlik)
Grupa Trophy 6-5
Legia Warszawa v Rugby Ruda Śląska (godz. 13.00; Jastrzębski)
 
29-30.09.2018 - II liga - VIII kolejka
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Miedziowi Lubin (sobota, godz. 12.30; Malesa)
Alfa Bydgoszcz v Chaos Poznań (sobota, godz. 19.30; Szczepański)
Unia Brześć/Terespol v Rugby Białystok (niedziela, godz. 16.00; Pantoł) 
 
30.09.2018 : Turniej Seniorów Rugby 7, Kalisz
godz. 11:00, „Majkowskie Wembley”, ul. Tuwima 2, Kalisz
 
29.09.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Kalisz
godz. 10:00, „Majkowskie Wembley”, ul. Tuwima 2 oraz Orliku, ul. Tuwima 4 w Kaliszu (Bedyński, Pajor).
 
29.09.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdynia
godz. 9:00, Narodowy Stadion Rugby w Gdyni, ul. Kazimierza Górskiego 10
 
RTDiM: Zaproszenie do Lublina Zaproszenie na Flanders Open Rugby
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Skra Warszawa Orkan Sochaczew

Transmisja z meczu Ekstraligi
Warszawa, 17.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 RzKS Juvenia Kraków 7 25
3 MKS Ogniwo Sopot 7 25
4 Pogoń Awenta Siedlce 7 25
5 RC Lechia Gdańsk 7 16
6 OKS Skra Warszawa 7 16
7 RC Orkan Sochaczew 7 13
8 RC Arka Gdynia 7 1
9 KS Budowlani Lublin 7 0