POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Wielkopolskie: Półfinałowy turniej SLRT05.12.2017

 
W środę 29 listopada br. w Cielczy koło Jarocina odbył się turniej rangi Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego czyli półfinał Szkolnej Ligi Rugby Tag. W każdej z trzech kategorii (IV, V i VI klasy) grali zwycięscy czterech regionów: jarocińskiego, kaliskiego, leszczyńskiego oraz poznańskiego. W związku z tym mecze stały na bardzo wysokim poziomie co potwierdziło zaangażowanie nauczycieli i trenerów z tych miejscowości. Po raz pierwszy w historii wszystkie kategorie wiekowe wygrały szkoły z jednego regionu, a był nim Jarocin choć z samego miasta na ogólnopolski finał pojedzie tylko jedna szkoła to widać, że w całej gminie często rywalizuję się w Rugby Tag co przyniosło efekt w postaci wyniku sportowego.
 
IV Klasy
1. SP 4 Jarocin 9 pkt
2. SP 5 Poznań 7 pkt
3. SP 4 Leszno 5 pkt
4. SP 2 Kalisz 3 pkt
 
SP 4 Jarocin – SP 2 Kalisz 9:2
SP 5 Poznań – SP 4 Leszno 8:1
SP 4 Jarocin – SP 4 Leszno 12:1
SP 5 Poznań – SP 2 Kalisz 10:2
SP 4 Jarocin – SP 5 Poznań 5:1
SP 4 Leszno – SP 2 Kalisz 5:3
 
V Klasy
1. SP Cielcza 9 pkt
2. SP 4 Leszno 6 pkt
3. SP 1 Poznań 6 pkt
4. SP Nazaret Kalisz 3 pkt
 
SP Cielcza – SP Nazaret 12:0
SP 1 Poznań – SP 4 Kalisz 1:1
SP Cielcza – SP 4 Leszno 11:2
SP 1 Poznań – SP Nazaret 9:2
SP Cielcza – SP 1 Poznań 8:0
SP 4 Leszno – SP Nazaret 9:1
 
VI Klasy
1. SP Mieszków 9 pkt
2. SP 1 Poznań 7 pkt
3. SP 8 Kalisz 5 pkt
4. SP 1 Leszno 3 pkt
 
SP Mieszków – SP 8 Kalisz 9:0
SP 1 Poznań – SP 1 Leszno 7:1
SP Mieszków – SP 1 Leszno 10:2
SP 1 Poznań – SP 8 Kalisz 8:1
SP Mieszków – SP 1 Poznań 6:2
SP 1 Leszno – SP 8 Kalisz 3:4
 
Bartosz Włodarek
 
Sportowa ekspansja Chin Listopadowe tournee 05/2017
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11