POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Wygrana SP Lubień w Krakowie02.11.2015


Niezbyt gościnne okazały się szkolne drużyny z Małopolski w rozgrywanym w dniu finału Pucharu Świata "Turnieju Mistrzów Szkolnej Ligi Rugby Tag". Po stoczeniu bardzo zaciętych gier półfinałowych z drużynami łódzkimi w decydującym o zwycięstwie meczu zagrały SP z Kasinki Małej i SP z Lubnia.

Warto też podkreślić nadzwyczajną postawę na boiskach Narodowego Centrum Rugby 7 w krakowskiej Luboczy SP 22 z Częstochowy, która po trzech porażkach w meczach grupowych odniosła następnie dwie wygrane zapewniające jej piąte miejsce w tych bardzo udanych zawodach.

Wyniki - faza grupowa.

Grupa A:
SP 30 Łódź v SP Radogoszcz 7-0, SP 30 Łódź v SP Kasinka Mała 2-2, SP 22 Częstochowa v SP Radogoszcz 1-6, SP Kasinka Mała v SP Radogoszcz 7-0, SP 30 Łódź v SP 22 Częstochowa 7-0, SP Kasinka Mała v SP 22 Częstochowa 11-2.

Grupa B:
SP 1 Łódź v SP 23 Lublin 3-4, SP Lubień v SP 1 Łódź 2-3, SP 23 Lublin v SP 3 Jarocin 3-0, SP 1 Łódź v SP 3 Jarocin 3-0, SP 1 Łódź v SP 3 Jarocin 9-0, SP Lubień v SP 23 Lublin 9-0, SP Lubień v SP 3 Jarocin 6-0.

Tabela grupy A:

Miejsce

Szkoła

Liczba punktów

Punkty zdobyte

Punkty stracone

1.

SP Kasinka Mała

8

20

4

2.

SP 30 Łódź

8

16

2

3.

SP Radogoszcz

5

6

15

4.

SP 22 Częstochowa

3

3

24

 
Tabela grupy B:

Miejsce

Szkoła

Liczba punktów

Punkty zdobyte

Punkty stracone

1.

SP Lubień

7

17

3

2.

SP 1 Łódź

7

15

6

3.

SP 23 Lublin

7

7

12

4.

SP 3 Jarocin

3

0

18


Półfinały.

o miejsca 1-4: SP Kasinka Mała v SP 1 Łódź 4-2; SP Lubień v SP 30 Łódź 3-2.
o miejsca 5-8: SP Radogoszcz v SP 3 Jarocin 5-1; SP 23 Lublin v SP 22 Częstochowa 2-6.

Finały.
o miejsce 7: SP 3 Jarocin v SP 23 Lublin 2-4

o miejsce 5: SP Radogoszcz v SP 22 Częstochowa 3-6
o miejsce 3: SP 1 Łódź v SP 30 Łódź 1-2
o miejsce 1: SP Kasinka Mała v SP Lubień 1-2

Końcowa klasyfikacja:
1.SP Lubień
2.SP Kasinka Mała 3.SP 30 Łódź 4.SP 1 Łódź 5.SP 22 Częstochowa 6.SP Radogoszcz 7.SP 23 Lublin 8.SP 3 Jarocin.

/foto: Krzysztof Sudomlak/

 

Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 04 Utrudnienia w kontaktach z PZR
Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot    
2 Budowlani Łódź SA    
3 MKS Pogoń Siedlce    
4 OKS Skra Warszawa    
5 KS Budowlani Lublin    
6 RC Orkan Sochaczew    
7 RzKS Juvenia Kraków    
8 KS Budowlani Łódź - wycofali się z rozgrywek    
9 RC Lechia Gdańsk    
10 RC Arka Gdynia