POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 101

10.286.932 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Wyniki Europejskich drużyn11.07.2018

 
Zgodnie z tradycją w czerwcu najsilniejsze reprezentacje Starego Kontynentu wybrały się na Południową Półkulę (ale nie tylko) rozegrać dwa-trzy test mecze i potrenować ze sobą trzy tygodnie. Poniżej wyniki rozegranych spotkań, trzeba przyznać, że nasz kontynent wypadł w nich bardzo dobrze.
 
31.05.2018 Tbilisi : Gruzja v French Barbarians 16:15
 
02.06.2018 Washington : Południowa Afryka v Walia 20:22
 
09.06.2018 San Juan : Argentyna v Walia 10:23
09.06.2018 Oita : Japonia v Włochy 34:17
09.06.2018 Johannesburg : Południowa Afryka v Anglia 42:39
09.06.2018 Auckland : Nowa Zelandia v Francja 52:11
09.06.2018 Brisbane : Australia v Irlandia 18:9
09.06.2018 Edmonton : Kanada v Szkocja 10:48
09.06.2018 Denver : USA v Rosja 62:13
 
16.06.2018 Santa Fe : Argentyna v Walia 12:30
16.06.2018 Kobe : Japonia v Włochy 22:25
16.06.2018 Edmonton : Kanada v Rosja 20:43
16.06.2018 Wellington : Nowa Zelandia v Francja 26:13
16.06.2018 Melbourne : Australia v Irlandia 21:26
16.06.2018 Houston : USA v Szkocja 30:29
16.06.2018 Bloemfontein : Południowa Afryka v Anglia 23:12
 
23.06.2018 Toyota City : Japonia v Gruzja 28:0
23.06.2018 Suva : Fiji v Tonga 19:27
23.06.2018 Halifax : Kanada v USA 17:42
23.06.2018 Dunedin : Nowa Zelandia v Francja 49:14
23.06.2018 Cape Town : Południowa Afryka v Anglia 10:25
23.06.2018 Resistencia : Argentyna v Szkocja 15:44
23.06.2018 Sydney : Australia v Irlandia 16:20
 
30.06.2018 Apia : Samoa v Niemcy 66:15*
*- pierwszy mecz repasaży do Pucharu Świata 2019
 
Adrian na RE Women 7s Trophy GPS7: Sprawozdanie z Marcoussis

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 9% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 101

10.286.932 liczba odwiedzin od
01.01.2014