POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 323

7.732.590 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Turnieje Dzieci i Młodzieży Rozgrywki

Turniej Dzieci i Młodzieży, Turniej Kadetów w Rugby 7 - Ruda Śląska, 22.06.2014
 
Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży, Finał Grand Prix Kadetów 7 - Gdańsk, Sopot, 14.06.2014
Mini żak: 1.UKS Czeczewo; 2.Pogoń Siedlce; 3.Gorce Raba Niżna; 4.Lechia i Gdańsk; 5.Arka Gdynia; 6.SP 5 Poznań; 7.KS Budowlani Łódź; 8.Ogniwo Sopot; 9.UKS Lubień; 10.Tur Chojnice; 11.Sparta Jarocin; 12.RT Łęczna; 13.Budowlani Lublin; 14.Lechia II Gdańsk; 15.SP Ogorzeliny.
Żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.Lechia Gdańsk; 3.Pogoń Siedlce; 4.Budowlani Lublin; 5.Arka Gdynia; 6.KS Budowlani Łódź; 7.Gorce Raba Niżna; 8.Tur Chojnice; 9.Orkan II Sochaczew; 10.Sparta Jarocin.
Młodzik: 1.Ogniwo Sopot; 2.Pogoń Siedlce; 3.Arka Gdynia; 4.Orkan Sochaczew; 5.KS Budowlani Łódź; 6.Budowlani Lublin; 7.Lechia Gdańsk.
Kadet: 1.Lechia Gdańsk; 2.Orkan Sochaczew; 3.Sparta Jarocin; 4.Lechia II Gdańsk; 5.Ogniwo Sopot; 6.Arka Gdynia. 
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży - Nowy Sącz, 07.06.2014
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2. Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.Rugby Ruda Śląska I; 4.Rugby Ruda Śląska II; 5.Czarni w Bytomiu; 6.Juvenia Kraków.
Żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Czarni w Bytomiu; 3.Rugby Ruda Śląska.
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży, Grand Prix Kadetów 7 - Gdynia, 06.06.2014
Mini żak: 1.UKS Czeczewo; 2.Lechia Gdańsk; 3.Arka Gdynia; 4.Arka Rumia; 5.Ogniwo Sopot; 6.Lechia 2 Gdańsk; 7. TUR Chojnice; 8.SP 26 Gdynia; 9.SP 10 Gdynia; 10.SP Ogorzeliny; 11.Arka Rumia Dziewczyny (niesklasyfikowana).
Żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Tur Chojnice; 4.Arka Rumia.
Młodzik: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk.
Kadet: 1.Lechia Gdańsk; 2.Ogniwo Sopot; 3.Arka Gdynia; 4.Portobello RFC (niesklasyfikowana).
 
Turniej Dzieci i Młodzieży - Lublin, 25.05.2014
Mini-żak: 1.Pogoń I Siedlce; 2.Budowlani II Lublin; 3.MKR Siedlce; 4.Pogoń II Siedlce; 5.Szkoła Podstawowa Spiczyn; 6.RT Łęczna; 7.Budowlani I Lublin.
Żak: 1.Budowlani Lublin; 2.Pogoń Siedlce; 3.MKR Siedlce; 4.MAR „Kunickiego” Lublin.
Młodzik: 1.Budowlani Lublin; 2.Ogniwo Sopot; 3.Pogoń Siedlce.
 
Puchar Wielkopolski - Jarocin, 25.05.2014
Mini żak: 1.SP 5 Poznań; 2.BBRC Łódź; 3.Sparta Jarocin; 4.Husaria Kalisz; 5.Posnania Poznań.
Żak: 1.Sparta Jarocin; 2.BBRC Łódź.
Młodzik: 1.Koziołki Biskupice; 2.BBRC Łódź; 3.Sparta Jarocin; 4.Posnania Poznań.
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży - Sopot, 22-23.05.2014
Mini żak: 1.UKS Czeczewo; 2.Lechia Gdańsk; 3.Arka Gdynia; 4.Ogniwo Sopot; 5.Arka Rumia; 6.Tur Chojnice; 7.SP10 Gdynia; 8.Lechia 2 Gdańsk; 9.SP Ogorzeliny; 10.Arka Rumia SP9; 11.Arka Rumia Dziewczyny.
Żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Arka Rumia; 4.Tur Chojnice.
Młodzik: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk.
 
Turniej XXXV-lecia Rugby w Siedlcach, Grand Prix Kadetów 7 - Siedlce, 11.05.2014
Mini żak: 1.Pogoń Siedlce; 2.Budowlani Łódź; 3.BBRC Łódź; 4.MKR Siedlce; 5.Budowlani Lublin; 6.Skra Warszawa; 7.Pogoń II Siedlce; 8.Budowlani II Lublin.
Żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.Pogoń Siedlce; 3.Budowlani Lublin; 4.MKR Siedlce; 5.Budowlani Łódź; 6.UKS 80 Sochaczew; 7.BBRC Łódź.
Młodzik: 1.Budowlani Lublin; 2.Pogoń Siedlce; 3.Orkan Sochaczew; 4.Budowlani Łódź; 5.BBRC Łódź.
Kadet: 1.MKR Siedlce; 2.Budowlani Lublin.
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży - Chojnice, 10.05.2014
Mini żak: 1.SP Czeczewo; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk I; 4.Czarni Pruszcz Gd.; 5.Lechia Gdańsk II; 6.Arka Rumia; 7.Tur Chojnice; 8.Ogniwo Sopot; 9.SP Nieżychowice; 10.SP 10 Gdynia; 11.SP Ogorzeliny; 12.Arka Rumia Dziewczęta.
Żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Tur Chojnice; 4.Arka Rumia; 5.Czarni Pruszcz Gd.; 6.SP Czeczewo 5 0:28.
Młodzik: 1.Ogniwo Sopot; 2.Lechia Gdańsk; 3.Arka Gdynia.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Grand Prix Kadetów 7 - Sosnowiec 04.05.2014
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.Igloo Ruda Śląska; 4.Igloo 2 Ruda Śląska; 5.Czarni w Bytomiu; 6.Juvenia Kraków.
Żacy: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Kolicer Sosnowiec; 3.Czarni w Bytomiu; 4.Igloo Ruda Śląska; 5.Biało-Czarni. 
Kadeci: 1.Juvenia Kraków; 2.Igloo Ruda Śląska; 3.Czarni w Bytomiu; 4.RCC Częstochowa.
 
VII Memoriał im. Mirosława Wojtani - Łódź, 26.04.2014
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Lechia Gdańsk; 3.Roland Iwano Frankowsk (Ukraina); 4.Budowlani Łódź; 5.Pogoń Siedlce; 6.SP 5 Poznań; 7.UKS 54 Nosorożce Łódź; 8.BBRC Łódź; 9.Igloo Ruda Śląska; 10.Budowlani Lublin; 11.Sparta Jarocin; 12.Marlin Ozorków.
Żacy: 1.Orkan Sochaczew; 2.Lechia Gdańsk; 3.Budowlani Łódź; 4.Pogoń Siedlce; 5.UKS 54 Nosorożce Łódź; 6.Gorce Raba Niżna; 7.Budowlani Lublin; 8.Sparta Jarocin; 9.BBRC Łódź; 10.UKS 80 Sochaczew; 11.Igloo Ruda Śląska.
Młodzik: 1.Pogoń Siedlce; 2.Lechia Gdańsk; 3.Budowlani Łódź; 4.Marlin Ozorków; 5.Budowlani Lublin; 6.Orkan Sochaczew; 7.Małopolska; 8.BBRC Łódź; 9.Roland/Budowlani S.A/Igloo (Barbarians).
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży, Grand Prix Kadetów 7 - Gdańsk, 17.04.2014
Mini żak: 1.UKS Czeczewo; 2.Lechia Gdańsk; 3.SP Kowale 2; 4.Arka Gdynia; 5.Ogniwo Sopot; 6.SP Kowale 1; 7.SP 26 Gdynia; 8.SP 10 Gdynia; 9.TUR Chojnice; 10.SP Ogorzeliny.
Żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.TUR Chojnice; 4.UKS Czeczewo.
Młodzik: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk.
Kadet: 1.Lechia Gdańsk; 2.Ogniwo Sopot.
 
Rugby Raban - Łódź, 12.04.2014
Mini żak: 1.UKS 54 Nosorożce Łódź, 2.KS Budowlani Łódź; 3.BBRC Łódź; 4.Sparta Jarocin.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Pogoń Siedlce; 3.UKS 54 Nosorożce Łódź; 4.Sparta Jarocin; 5.BBRC Łódź.
Młodzik: 1.Pogoń Siedlce; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Merlin Ozorków; 4.BBRC Łódź; 5.Budowlani S.A. Łódź.
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży, Grand Prix Kadetów 7 - Bytom, 12.04.2014
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.UKS Lubień; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz; 4.Rugby Ruda Śląska 1; 5.Rugby Ruda Śląska 2; 6.Juvenia Kraków; 7.Czarni w Bytomiu.
Żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Juvenia Kraków; 3.Czarni w Bytomiu; 4.Rugby Ruda Śląska.
Młodzik: 1.Biało-Czarni Nowy Sącz; 2.Koliber Sosnowiec; 3.Juvenia Kraków; 4.Czarni w Bytomiu; 5.Rugby Ruda Ślaska.
Kadet: 1.Koliber Sosnowiec; 2.Rugby Ruda Śląska; 3.Czarni w Bytomiu.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Nowy Sącz, 05.04.2014
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.UKS Lubień; 4.Juvenia Kraków.
Żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.Juvenia Kraków.
Młodzik: 1.Biało-Czarni Nowy Sącz; 2.Gorce Raba Niżna; 3.Koliber Sosnowiec.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Łódź, 10.11.2013
Mini żak: 1.UKS 54 Nosorożce Łódź; 2.KS Budowlani Łódź.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.UKS 54 Nosorożce Łódź; 3.UKS Gumiś Łódź; 4.BBRC Łódź.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.KS Merlin Ozorków; 3.BBRC Łódź; 4.Budowlani SA Łódź.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Sochaczew, 27.10.2013
Mini żacy: 1.MKR Siedlce; 2.Skra Warszawa; 3.SP 2 Sochaczew; 4. Pogoń Siedlce. 5.Budowlani Łódź.
Żacy: 1.Orkan Sochaczew; 2.Pogoń Siedlce; 3.Budowlani Łódź; 4.MKR Siedlce; 5.UKS 80 Sochaczew.
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży, Grand Prix Kadetów 7 - Gdynia, 20.10.2014
Mini żak: 1.UKS Czeczewo; 2.Lechia Gdańsk; 3.Arka Gdynia I; 4.Ogniwo Sopot; 5.Arka Rumia; 6.Arka II Gdynia; 7.Rugby Team Olsztyn (niesklasyfikowana).
Żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Arka Rumia.
Młodzik: 1.Ogniwo Sopot; 2.Lechia Gdańsk; 3.Arka Gdynia.
Kadet: 1.Lechia I Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia II Gdańsk; 4.Tur Chojnice; 5.Ogniwo Sopot; 6.Arka Rumia (niesklasyfikowana).
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży, Grand Prix Kadetów 7 - Siedlce, 20.10.2014
Mini żak: 1.Skra Warszawa; 2.MKR Siedlce; 3.Pogoń Siedlce; 4.SP 38 Lublin; 5.Budowlani Lublin.
Żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.Pogoń Siedlce; 3.Budowlani Lublin; 4.MKR Siedlce.
Młodzik: 1.Budowlani Lublin; 2.Pogoń Siedlce; 3.Orkan Sochaczew.
Kadet: 1.Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Lublin; 3.Pogoń Siedlce; 4.MKR Siedlce.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Łódź, 06.10.2013
Mini żak: 1.Skra Warszawa; 2.KS Budowlani Łódź.
Żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.UKS 80 Sochaczew.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3.Merlin Ozorków.
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży, Grand Prix Kadetów 7 - Sopot, 04.10.2014
Mini żak: 1.UKS Czeczewo; 2.Ogniwo Sopot; 3.Arka Gdynia; 4.Lechia Gdańsk; 5.Czarni Pruszcz Gdański.
Żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Czarni Pruszcz Gdański; 4.UKS Czeczewo; 5.Arka Rumia.
Młodzik: 1.Ogniwo Sopot; 2.Lechia Gdańsk.
Kadet: 1.Lechia Gdańsk I; 2.Lechia Gdańsk II; 3.Ogniwo Sopot.
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży, Grand Prix Kadetów 7 - Lublin, 22.09.2013
Mini żak: 1.MKR Siedlce; 2.Skra Warszawa; 3.SP 29 Lublin; 4.SP 38 Lublin; 5.Budowlani Lublin; 6.Pogoń Siedlce; 7.Szkółka Mistrzostwa Sportowego Niemce 2; 8.Szkółka Mistrzostwa Sportowego Niemce 1.
Żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.MKR Siedlce; 3.Pogoń Siedlce; 4.Budowlani Lublin.
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.Pogoń Siedlce; 3.Budowlani Lublin.
Kadet: 1.Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Lublin; 3.MKR Siedlce.
 
Turniej Krakowskiego Obwarzanka, Grand Prix Kadetów 7 - Kraków, 22.09.2013
Mini żak: 1.RC Havirov; 2.Czarni w Bytomiu; 3.Juvenia Kraków.
Żak: 1.RC Havirov; 2.Kraków (Juvenia i Nowa Huta RK); 3.Czarni w Bytomiu; 4.S.P. nr 48 Kraków.
Młodzik: 1.Juvenia Kraków; 2.Koliber Sosnowiec; 3.Czarni w Bytomiu; 4.Nowa Huta Rugby Klub.
Kadet: 1.Juvenia Kraków; 2.RC Koliber Sosnowiec.
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży, Grand Prix Kadetów 7 - Gdańsk, 15.09.2013
Mini żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.UKS Czeszewo; 3.Ogniwo Sopot; 4.Czarni Pruszcz Gdański.
Żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.UKS Czeczewo; 3.Arka Rumia; 4.Czarni Pruszcz Gdański; 5.RC Czarni Pruszcz Gdański.
Młodzik: 1.Ogniwo Sopot; 2.Lechia Gdańsk; 3.Arka Gdynia.
Kadet: 1.Lechia I Gdańsk; 2.Sparta Jarocin; 3.Lechia II Gdańsk; 4.RC Arka Gdynia; 5.Ogniwo Sopot; 6.Arka Rumia.

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 323

7.732.590 liczba odwiedzin od
01.01.2014