POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 162

8.465.284 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Turnieje Dzieci i Młodzieży Rozgrywki

Turniej Dzieci i Młodzieży, Turniej Kadetów w Rugby 7 - Ruda Śląska, 22.06.2014
 
Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży, Finał Grand Prix Kadetów 7 - Gdańsk, Sopot, 14.06.2014
Mini żak: 1.UKS Czeczewo; 2.Pogoń Siedlce; 3.Gorce Raba Niżna; 4.Lechia i Gdańsk; 5.Arka Gdynia; 6.SP 5 Poznań; 7.KS Budowlani Łódź; 8.Ogniwo Sopot; 9.UKS Lubień; 10.Tur Chojnice; 11.Sparta Jarocin; 12.RT Łęczna; 13.Budowlani Lublin; 14.Lechia II Gdańsk; 15.SP Ogorzeliny.
Żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.Lechia Gdańsk; 3.Pogoń Siedlce; 4.Budowlani Lublin; 5.Arka Gdynia; 6.KS Budowlani Łódź; 7.Gorce Raba Niżna; 8.Tur Chojnice; 9.Orkan II Sochaczew; 10.Sparta Jarocin.
Młodzik: 1.Ogniwo Sopot; 2.Pogoń Siedlce; 3.Arka Gdynia; 4.Orkan Sochaczew; 5.KS Budowlani Łódź; 6.Budowlani Lublin; 7.Lechia Gdańsk.
Kadet: 1.Lechia Gdańsk; 2.Orkan Sochaczew; 3.Sparta Jarocin; 4.Lechia II Gdańsk; 5.Ogniwo Sopot; 6.Arka Gdynia. 
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży - Nowy Sącz, 07.06.2014
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2. Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.Rugby Ruda Śląska I; 4.Rugby Ruda Śląska II; 5.Czarni w Bytomiu; 6.Juvenia Kraków.
Żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Czarni w Bytomiu; 3.Rugby Ruda Śląska.
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży, Grand Prix Kadetów 7 - Gdynia, 06.06.2014
Mini żak: 1.UKS Czeczewo; 2.Lechia Gdańsk; 3.Arka Gdynia; 4.Arka Rumia; 5.Ogniwo Sopot; 6.Lechia 2 Gdańsk; 7. TUR Chojnice; 8.SP 26 Gdynia; 9.SP 10 Gdynia; 10.SP Ogorzeliny; 11.Arka Rumia Dziewczyny (niesklasyfikowana).
Żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Tur Chojnice; 4.Arka Rumia.
Młodzik: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk.
Kadet: 1.Lechia Gdańsk; 2.Ogniwo Sopot; 3.Arka Gdynia; 4.Portobello RFC (niesklasyfikowana).
 
Turniej Dzieci i Młodzieży - Lublin, 25.05.2014
Mini-żak: 1.Pogoń I Siedlce; 2.Budowlani II Lublin; 3.MKR Siedlce; 4.Pogoń II Siedlce; 5.Szkoła Podstawowa Spiczyn; 6.RT Łęczna; 7.Budowlani I Lublin.
Żak: 1.Budowlani Lublin; 2.Pogoń Siedlce; 3.MKR Siedlce; 4.MAR „Kunickiego” Lublin.
Młodzik: 1.Budowlani Lublin; 2.Ogniwo Sopot; 3.Pogoń Siedlce.
 
Puchar Wielkopolski - Jarocin, 25.05.2014
Mini żak: 1.SP 5 Poznań; 2.BBRC Łódź; 3.Sparta Jarocin; 4.Husaria Kalisz; 5.Posnania Poznań.
Żak: 1.Sparta Jarocin; 2.BBRC Łódź.
Młodzik: 1.Koziołki Biskupice; 2.BBRC Łódź; 3.Sparta Jarocin; 4.Posnania Poznań.
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży - Sopot, 22-23.05.2014
Mini żak: 1.UKS Czeczewo; 2.Lechia Gdańsk; 3.Arka Gdynia; 4.Ogniwo Sopot; 5.Arka Rumia; 6.Tur Chojnice; 7.SP10 Gdynia; 8.Lechia 2 Gdańsk; 9.SP Ogorzeliny; 10.Arka Rumia SP9; 11.Arka Rumia Dziewczyny.
Żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Arka Rumia; 4.Tur Chojnice.
Młodzik: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk.
 
Turniej XXXV-lecia Rugby w Siedlcach, Grand Prix Kadetów 7 - Siedlce, 11.05.2014
Mini żak: 1.Pogoń Siedlce; 2.Budowlani Łódź; 3.BBRC Łódź; 4.MKR Siedlce; 5.Budowlani Lublin; 6.Skra Warszawa; 7.Pogoń II Siedlce; 8.Budowlani II Lublin.
Żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.Pogoń Siedlce; 3.Budowlani Lublin; 4.MKR Siedlce; 5.Budowlani Łódź; 6.UKS 80 Sochaczew; 7.BBRC Łódź.
Młodzik: 1.Budowlani Lublin; 2.Pogoń Siedlce; 3.Orkan Sochaczew; 4.Budowlani Łódź; 5.BBRC Łódź.
Kadet: 1.MKR Siedlce; 2.Budowlani Lublin.
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży - Chojnice, 10.05.2014
Mini żak: 1.SP Czeczewo; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk I; 4.Czarni Pruszcz Gd.; 5.Lechia Gdańsk II; 6.Arka Rumia; 7.Tur Chojnice; 8.Ogniwo Sopot; 9.SP Nieżychowice; 10.SP 10 Gdynia; 11.SP Ogorzeliny; 12.Arka Rumia Dziewczęta.
Żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Tur Chojnice; 4.Arka Rumia; 5.Czarni Pruszcz Gd.; 6.SP Czeczewo 5 0:28.
Młodzik: 1.Ogniwo Sopot; 2.Lechia Gdańsk; 3.Arka Gdynia.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Grand Prix Kadetów 7 - Sosnowiec 04.05.2014
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.Igloo Ruda Śląska; 4.Igloo 2 Ruda Śląska; 5.Czarni w Bytomiu; 6.Juvenia Kraków.
Żacy: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Kolicer Sosnowiec; 3.Czarni w Bytomiu; 4.Igloo Ruda Śląska; 5.Biało-Czarni. 
Kadeci: 1.Juvenia Kraków; 2.Igloo Ruda Śląska; 3.Czarni w Bytomiu; 4.RCC Częstochowa.
 
VII Memoriał im. Mirosława Wojtani - Łódź, 26.04.2014
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Lechia Gdańsk; 3.Roland Iwano Frankowsk (Ukraina); 4.Budowlani Łódź; 5.Pogoń Siedlce; 6.SP 5 Poznań; 7.UKS 54 Nosorożce Łódź; 8.BBRC Łódź; 9.Igloo Ruda Śląska; 10.Budowlani Lublin; 11.Sparta Jarocin; 12.Marlin Ozorków.
Żacy: 1.Orkan Sochaczew; 2.Lechia Gdańsk; 3.Budowlani Łódź; 4.Pogoń Siedlce; 5.UKS 54 Nosorożce Łódź; 6.Gorce Raba Niżna; 7.Budowlani Lublin; 8.Sparta Jarocin; 9.BBRC Łódź; 10.UKS 80 Sochaczew; 11.Igloo Ruda Śląska.
Młodzik: 1.Pogoń Siedlce; 2.Lechia Gdańsk; 3.Budowlani Łódź; 4.Marlin Ozorków; 5.Budowlani Lublin; 6.Orkan Sochaczew; 7.Małopolska; 8.BBRC Łódź; 9.Roland/Budowlani S.A/Igloo (Barbarians).
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży, Grand Prix Kadetów 7 - Gdańsk, 17.04.2014
Mini żak: 1.UKS Czeczewo; 2.Lechia Gdańsk; 3.SP Kowale 2; 4.Arka Gdynia; 5.Ogniwo Sopot; 6.SP Kowale 1; 7.SP 26 Gdynia; 8.SP 10 Gdynia; 9.TUR Chojnice; 10.SP Ogorzeliny.
Żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.TUR Chojnice; 4.UKS Czeczewo.
Młodzik: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk.
Kadet: 1.Lechia Gdańsk; 2.Ogniwo Sopot.
 
Rugby Raban - Łódź, 12.04.2014
Mini żak: 1.UKS 54 Nosorożce Łódź, 2.KS Budowlani Łódź; 3.BBRC Łódź; 4.Sparta Jarocin.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Pogoń Siedlce; 3.UKS 54 Nosorożce Łódź; 4.Sparta Jarocin; 5.BBRC Łódź.
Młodzik: 1.Pogoń Siedlce; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Merlin Ozorków; 4.BBRC Łódź; 5.Budowlani S.A. Łódź.
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży, Grand Prix Kadetów 7 - Bytom, 12.04.2014
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.UKS Lubień; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz; 4.Rugby Ruda Śląska 1; 5.Rugby Ruda Śląska 2; 6.Juvenia Kraków; 7.Czarni w Bytomiu.
Żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Juvenia Kraków; 3.Czarni w Bytomiu; 4.Rugby Ruda Śląska.
Młodzik: 1.Biało-Czarni Nowy Sącz; 2.Koliber Sosnowiec; 3.Juvenia Kraków; 4.Czarni w Bytomiu; 5.Rugby Ruda Ślaska.
Kadet: 1.Koliber Sosnowiec; 2.Rugby Ruda Śląska; 3.Czarni w Bytomiu.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Nowy Sącz, 05.04.2014
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.UKS Lubień; 4.Juvenia Kraków.
Żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.Juvenia Kraków.
Młodzik: 1.Biało-Czarni Nowy Sącz; 2.Gorce Raba Niżna; 3.Koliber Sosnowiec.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Łódź, 10.11.2013
Mini żak: 1.UKS 54 Nosorożce Łódź; 2.KS Budowlani Łódź.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.UKS 54 Nosorożce Łódź; 3.UKS Gumiś Łódź; 4.BBRC Łódź.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.KS Merlin Ozorków; 3.BBRC Łódź; 4.Budowlani SA Łódź.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Sochaczew, 27.10.2013
Mini żacy: 1.MKR Siedlce; 2.Skra Warszawa; 3.SP 2 Sochaczew; 4. Pogoń Siedlce. 5.Budowlani Łódź.
Żacy: 1.Orkan Sochaczew; 2.Pogoń Siedlce; 3.Budowlani Łódź; 4.MKR Siedlce; 5.UKS 80 Sochaczew.
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży, Grand Prix Kadetów 7 - Gdynia, 20.10.2014
Mini żak: 1.UKS Czeczewo; 2.Lechia Gdańsk; 3.Arka Gdynia I; 4.Ogniwo Sopot; 5.Arka Rumia; 6.Arka II Gdynia; 7.Rugby Team Olsztyn (niesklasyfikowana).
Żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Arka Rumia.
Młodzik: 1.Ogniwo Sopot; 2.Lechia Gdańsk; 3.Arka Gdynia.
Kadet: 1.Lechia I Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia II Gdańsk; 4.Tur Chojnice; 5.Ogniwo Sopot; 6.Arka Rumia (niesklasyfikowana).
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży, Grand Prix Kadetów 7 - Siedlce, 20.10.2014
Mini żak: 1.Skra Warszawa; 2.MKR Siedlce; 3.Pogoń Siedlce; 4.SP 38 Lublin; 5.Budowlani Lublin.
Żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.Pogoń Siedlce; 3.Budowlani Lublin; 4.MKR Siedlce.
Młodzik: 1.Budowlani Lublin; 2.Pogoń Siedlce; 3.Orkan Sochaczew.
Kadet: 1.Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Lublin; 3.Pogoń Siedlce; 4.MKR Siedlce.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Łódź, 06.10.2013
Mini żak: 1.Skra Warszawa; 2.KS Budowlani Łódź.
Żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.UKS 80 Sochaczew.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3.Merlin Ozorków.
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży, Grand Prix Kadetów 7 - Sopot, 04.10.2014
Mini żak: 1.UKS Czeczewo; 2.Ogniwo Sopot; 3.Arka Gdynia; 4.Lechia Gdańsk; 5.Czarni Pruszcz Gdański.
Żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Czarni Pruszcz Gdański; 4.UKS Czeczewo; 5.Arka Rumia.
Młodzik: 1.Ogniwo Sopot; 2.Lechia Gdańsk.
Kadet: 1.Lechia Gdańsk I; 2.Lechia Gdańsk II; 3.Ogniwo Sopot.
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży, Grand Prix Kadetów 7 - Lublin, 22.09.2013
Mini żak: 1.MKR Siedlce; 2.Skra Warszawa; 3.SP 29 Lublin; 4.SP 38 Lublin; 5.Budowlani Lublin; 6.Pogoń Siedlce; 7.Szkółka Mistrzostwa Sportowego Niemce 2; 8.Szkółka Mistrzostwa Sportowego Niemce 1.
Żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.MKR Siedlce; 3.Pogoń Siedlce; 4.Budowlani Lublin.
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.Pogoń Siedlce; 3.Budowlani Lublin.
Kadet: 1.Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Lublin; 3.MKR Siedlce.
 
Turniej Krakowskiego Obwarzanka, Grand Prix Kadetów 7 - Kraków, 22.09.2013
Mini żak: 1.RC Havirov; 2.Czarni w Bytomiu; 3.Juvenia Kraków.
Żak: 1.RC Havirov; 2.Kraków (Juvenia i Nowa Huta RK); 3.Czarni w Bytomiu; 4.S.P. nr 48 Kraków.
Młodzik: 1.Juvenia Kraków; 2.Koliber Sosnowiec; 3.Czarni w Bytomiu; 4.Nowa Huta Rugby Klub.
Kadet: 1.Juvenia Kraków; 2.RC Koliber Sosnowiec.
 
Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży, Grand Prix Kadetów 7 - Gdańsk, 15.09.2013
Mini żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.UKS Czeszewo; 3.Ogniwo Sopot; 4.Czarni Pruszcz Gdański.
Żak: 1.Lechia Gdańsk; 2.UKS Czeczewo; 3.Arka Rumia; 4.Czarni Pruszcz Gdański; 5.RC Czarni Pruszcz Gdański.
Młodzik: 1.Ogniwo Sopot; 2.Lechia Gdańsk; 3.Arka Gdynia.
Kadet: 1.Lechia I Gdańsk; 2.Sparta Jarocin; 3.Lechia II Gdańsk; 4.RC Arka Gdynia; 5.Ogniwo Sopot; 6.Arka Rumia.

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 162

8.465.284 liczba odwiedzin od
01.01.2014